Alban Skenderaj ft. Noizy - Drejt suksesit (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

AlbanSkenderajMusic

5 392 706 προβολές2 175

  Written by Alban Skenderaj, Noizy
  Produced by Lorenc Aliaj (Avaxus), Alban Skenderaj
  Music Video by Ajola Xoxa
  Produced by Anima Pictures
  instagram.com/albanskenderaj
  instagram.com/zinizin
  instagram.com/iam_lorenc_aliaj
  Get the song here: acromaxmedia.lnk.to/DrejteSuksesit
  DREJT SUKSESIT
  Asgje s’te jepet falas
  Gjithcka e ka nje cmim
  Madje dhe dashuria
  Dhurohet ne shkembim
  Se asgje s‘te jepet falas
  Gjithcka e ka nje cmim
  Dhe rruga drejt suksesit
  Ka vetem nje drejtim
  Ndaj beso ne pune, beso ne djerse
  Beso dhe enderr dhe ne shprese
  Se asgje s‘te jepet falas
  Qe kur lind dhe der‘sa vdes
  Me rendesi eshte ta kesh nje plan dhe nje qellim, zgjidhe nje rruge me vetebesim
  Nese gabon diku dije ka vend per permiresim
  Mos le asnjonin me t’thon s’mundesh eshte thjesht mashtrim
  Kush e dinte qe do ishim k’tu ku jemi sot
  Kujt ja mori mendja qe do kishim fansa neper bote
  Asgje nuk eshte e sigurt, e ardhmja kurre nuk dihet
  Por kurre nuk do ndalem me pune gjithcka arrihet
  Thjesht po t’them mos u dorezo s’ka lidhje lidhje ca pune bo
  Ate qe bon boje ma s’miri der’sa t’bohesh numer njo
  Nuk eshte turp me provu, turp eshte kur ti as nuk provon
  Nuk ka lidhje prej ka nis, lidhje ka se ku po shkon
  Mbas shiut do dali dielli
  Mbas reve po fshihet qielli
  K’shu qe kurre nuk do dorezohem
  Shpresa ime vdes e fundit

  Shpresoj qe ti je nga ata qe s’rri te presesh nga te tjere
  Duke qare gjithe jeten, duke vjellur vetem vrere
  Shpresoj qe reagon pikerisht ne veshtiresi
  Matesh me hapat e tu, s’bie pre ne xhelozise
  Thuaje cdo dite - une bej fatin tim -
  Thuaje cdo nate - do ia dal se kam besim
  Sepse ti beson me shume vepra se ne fjale
  Sepse ti e di qe asnjeri s’mund te te ndali

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 3 μήνες

  Σχόλια

  1. Elbina Braho

   wow kenga ma e bukur very good noizy and alban

  2. Desi Dema

   ☺☺🙌👍👍👍✌👈👈👏👏

  3. Olsi Alla

   Une mendoja se albani dhe noyzi do te ishin kot po te Benin nje kenge por me kete bashke punim bravo ✌👊👍

  4. Arta Bala

   Shum e mire

  5. Elmira Capric

   Love Alban & Noisy 💖

  6. Xhevaire Menkshi

   super🎼🎤🙌⭐⭐💖💖🌏

  7. renato fier

   super bravo cuna ju kendoft shpirti

  8. Edlira Bedulla

   Kenga me e bukur dhe shumë kuptim

  9. Εlda Shima

   shum bukur👑👑👑👑👑

  10. geri xhani

   Bashkpunimi me i bukur i Noizyt ju lumt 👌🏻👍🏻

  11. Ardiana a

   😗😗😗🌟🌟🌟🌟🌟❤❤❤

  12. Gesi Segi

   Kjo kenge duhet tkishte 100 milion klikime po shqiptaret kan qejf lakuriqsine dhe sharjet.

  13. selira jashari

   ...me vjen i keq qe nje kengetar i madh me ze te mrekullushem te bej duet me majmuner e djaj,sepse raca shqiptare eshte e paster nuk ka kurfar lidhjesh me afrikanet...kete perse se kuptojne keta qe na quhen vipa...shqiptaret e vertet nuk ka nevoj te bejne damka e bojra ne trup se jane vet nga natyra te bukur...prandaj dhash voten kunder,,,bejuni SHQIPETAR JO HAJVAN...

  14. Meti Meldi

   👏👏👏👏 super keng esht kjo bashkpunim i mir dhe i sukseshem

  15. Mino Kadriu

   👏👏👏👏👏❤️❤️

  16. Iris Vila1

   0:27 WHO IS SHE ? 😍

  17. Alban Ndreka

   Te gjitha fjal me vend noisy

  18. Kleons Meraja

   Kingzin

  19. Kleons Meraja

   Thjesht po them mos u dorzo ska lidhje ca pune bo ate qe bo baje ma s miri deri sa te bohesh numer 1

  20. Mario Jolla

   Kenge qe te jep shpres per përpara ✋🤧

  21. Alda Shanaj

   wawww superr

  22. Aurora Azizi

   ❤❤❤❤

  23. Flutura Duma

   Ylla jeni te dy

  24. Dritan Gjikola

   Nje bashkpunim i persosur

  25. Flutura Duma

   Bravo cuna sheqyre qe e kuptuat suksese te !!!!!

  26. Lady Lady

   bravo djema

  27. ledi xhydo

   keto kenge kendo o noizi jo kenge gangesterash

  28. Adrian Dashi

   Shum kenge emocionuese prekse perfekte

  29. Ana Dervishi

   Nje kenge shume e bukur plot emocion

  30. Albanian Tv Chanel

   Ke te dreit drejtsia eshte te kesh gjithcka

  31. Eric Super

   teksti I bukur kurse video pa lidhje

  32. Bāād Bøøy

   Alban kjo eshte shume e bukur ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

  33. mark piroli

   Shum kenge me kuptim Për rininë në shqipëri që jane bere te gjithe drogmena dhe shkojnë në shkollë me armë.

  34. shpet osmani

   😍

  35. Nexhi Durmishi

   Nje super keng

  36. Nikki Bella's best fan

   My two favourite singer's

  37. rezarta arifi

   Ndjenja te bukura Mesazh I forte Mirenjohje dhe faleminderim. .....

  38. 007 007

   Edhe Zinizin di te japi mesazhe te mira #Zinizin 🔛🔝

  39. Bobi Bobi

   Super bro 👍

  40. Makja Molliqaj

   Kongama emira 😍😍😍😍😍😍😍😍💞🌷🌷🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  41. Thoma Gjoshaj

   OTR👑👊👑

  42. Ani Xhelili

   vetem Alban skedera

  43. Hakuna Matata

   Bravooooo sh kenge motivuese dhe e ndegjoj cdo mengjes 😀

  44. Sara P

   Kam provim sot dhe kjo kenge eshte menyra me e mire per te filluar diten !!

  45. Salvi love music

   Alban gjithmon i mrekullueshem

  46. Irma Baku

   I love this song!!! Well done, guys..love u😉😍😍

  47. Ana Bejta

   Super 👌👌👌👌👌🎉🎉

  48. frida doku

   d

  49. Antonela Nona

   Υπέροχο κομμάτι!❤❤

  50. Redian Pere

   Bravo Alban gjithmom kg me kuptime dhe Noyzi suksese