No video

Alban Skenderaj ft. Young Zerka - Deja Vu (Official Video 4K)

AlbanSkenderajMusic

AlbanSkenderajMusic

10 896 762 προβολές1 754

  Listen to the song on
  acromaxmedia.lnk.to/DejaVu
  Produced by Lorenc Aliaj (Avaxus) & Alban Skenderaj
  Lyrics, Melody: Alban Skenderaj & Young Zerka
  Directed by Klaudia Shehu
  Video: Fullmoon Production
  instagram.com/albanskenderaj
  instagram.com/youngzerka
  instagram.com/iam_lorenc_aliaj
  instagram.com/fullmoon_production
  Deja Vu
  Nuk e kuptoj si ende ti po xhelozon
  Kur ti e di se asnjeri s’te zevendeson
  Dhe njemije vjet dhe njemije jete i jetoj me ty
  Por mos e bej ti cdo dite nje deja vu

  Per ty, per ty e fala jeten
  Me thuaj a nuk eshte e vertete?
  Per ty, per ty e hapa zemren
  Dhe ti e di qe nuk eshte e lehte
  Ndaj mos u bej si nje femije
  Largo te lutem kete xhelozi
  Per ty, per ty e fala jeten
  Merre zemer merre komplet
  Eshte per ty
  Me call, me call, me calling on you
  Se n‘telefonin tim o f‘tyra jote me mu
  Me call, me call, me calling on you
  Dielli t‘ngroh ma shume me mu
  Ta do ty pa limit, ta do dhe ne mengjes
  Nje telefonate dhe baby jam express
  Ta do ty nate e dite, ta do si antistres
  Une ta fali jeten po ki kujdes, kujdes
  Mjaft xhelozina, mjaft xhelozina
  Baby po me dukesh si Anna Karenina
  Mjaft xhelozina, mjaft xhelozina
  Baby po me dukesh si Anna Karenina
  Merre zemer merre komplet
  Eshte per ty, per ty
  Merre zemer merre komplet
  Eshte per ty, per ty

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 7 μήνες

  Σχόλια

  1. Geno Do

   Dua te bej nje koment Nuk jam rracist se te gjith te zotit jemi Por mos vall kombi jon mbaroj qe vini keta rop qira ne video ? Un jetoj ne usa dhe jam loth me rracen e Tyre na i vini dhe ne video keta kombi jon esht shum I bukur boll kshu shitemi ne shqiptaret

  2. Xheni Dervishaj

   Mi piace tantissimo questa canzone 🤩

  3. Artur Coniku

   "Respekt'' fantastike

  4. Flanxa Reci

   Super kenge

  5. Toni Beluli

   Alban

  6. Toni Beluli

   Shum e fort flori

  7. Ori Ori

   bravoo alban

  8. Moza Aliu

   2o18.

  9. Dafina Iljazi

   ❤❤❤

  10. Mr Know it All

   Wtf this isn't the dejavu with the drifting cars

  11. bryan ortiz

   No entiendo nada alguien que me diga que dice la canción jjj

  12. shqipetare shqipe

   Nice 👍👍👍👍👍💞

  13. super xhamadani vij vij

   Alban je kengetari im i preferuar

  14. Presheva Albania

   🤩🇦🇱😎

  15. Ciljeta Gavoci

   Dashurija e vertet meriton cdogje e xhelozija segziston ne dashurin e vertet meraku mud tjet i pafund po dashurija e vertet ska xhelozi vec dashuri perjet

  16. Denis Sinana

   Per.ty.erijona💟💟💟💟💟💟💟😘😘😘😘😘

  17. Zorica Ivkovic - Zekic

   🤷‍♀️🎼🎵🎶🎤 Bravo ! Alban bre kakav sound ... super i spot stilski ... ne razumem . Al' Svaka cast👵

  18. Matjana Pera

   🇦🇱🇪🇸 eshte super kenge 👍

  19. Bledian Limani

   🎊🎊🎊

  20. xhesi xhesi

   Jeni te mrekullushem

  21. Cristiano Ronaldo

   Like.Best Songs ❤👌

  22. Melisa Lleshi

   Bravo i meriton like super

  23. Anda Alla

   Super kenge complimenti tutti voi

  24. Eli.elvira Eli.elvira

   Bravoooo👏👏👏👏👍😍🌟🌟⭐👑

  25. Denis Sinana

   Je.knktari.ime.ipreferuare.Albane.te.per.shndese.Erijona.suksese.te.mtjshme.ku.vija.evogle.ne.vlore.💟💟💟💟💟💟💟🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱😘😘😘😘😘

  26. The Sharkman

   2:17 pse me duket si ai djali nga les twins

  27. Sonila Teqja

   O0 Km O00o0mmoo0 Ok..

  28. Ziko Muca

   Titulli ska lidhje me kengen

  29. Kudret Mucollari

   e gala

  30. lorian Spajdermen

   🇦🇱🇦🇱

  31. Rina Lola

   Nuk e kuptoj si ende ti po xhelozon

  32. Edi Rama

   GG Alban je thjesht super

  33. Paola Hoxhaj

   *Adidas*

  34. Dijara Jara

   Super super super relaks

  35. enea kurti

   shum bukur

  36. Renato Kosiqi

   SUPER !

  37. Ardita Beqa

   Shum po me pelqen bre bravoo ❤❤❤❤💙💙💙💙💜💜💜💜

  38. a b

   o alban he bisha

  39. Marina Zeftonishi

   me pelqen pa e nie hic kangen ...kange te lehta me pelqejne...bravo o shipe🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  40. Marina Zeftonishi

   bravo kange shume bukura..te knofte gjithmone zemra❤❤💋💋

  41. adolin regjepi

   alban skenderaj

  42. adolin regjepi

   HAaaaaaaaahahahahahah

  43. Xhulian Preka

   The best summer with this hit Hello from California USA

  44. Fiat Punto

   Te vdes une per ty vet yll ashtu dhe kenget yje

  45. Rozeta Gre A

   Shum kenge e bukur Alban Skenderaj

  46. Ordo Draconis

   muzike evgjitesh. rrofte hitleri. do vi koha ta spastrojme dhe shqiperine

   1. xhoana kuci

    😡😡😡😡

  47. Safete Shehaj

   Super e bukur

  48. Victoria Meli

   Kenge fantastike!!!

  49. Klodi Caushaj

   Dhe ta mendosh qe dikur as qe i degjoja kenget etua,as dija si ishe(( diku te 15 vjc adhuroja Ninot dhe Jorgot e gr,kur me thoshin sapo kadal nje kengetar super na vlora,une uthoja sme pelqen shum muzika shqiptare vec nje keng qe kam degjuar me ka ngel edegjoja cdo nat Vetem ty ne 2005-2006 e adhuroja,dhe me than se ajo ishte kenga jote))dhe qe atehere dhe sot kam c'do keng tenden,sa her qe ke nxjerr nje keng jam perfshir ne te per c'do situat te jetes time elumtur apo etrisht...Te adhuroj,Respekte...K/J

  50. Bardhi Cankaj

   Ujj

  51. Eri Haxhiaj

   Kur ka bashkepunim young me alban super

  52. Granit Spahia

   super kenge bravooo

  53. Xhoana Beqiraj

   super keng 😍😍😍👌👌👌

  54. Adina Codreanu

   Super frmoasa

  55. Dona Mitro

   Vetem 1 Alban ka estrada shqiptare nuk ka tjeter dhe nuk do ket kur

  56. Zuki Kastrati

   Shume a dukur

  57. seli muca

   albani eshte kengetari im i preferuari mua me pelqen shum se si ai kendon

  58. erjola lleshi

   Bravo Alban😍😍

  59. Rezarta Bazo

   😔😔😢💔

  60. Agnesa Wolf

   😘😘😘😘😍😍😍

  61. Aldo Vl

   Bravo alban

  62. Mimoza Kalia

   Super kenge😘

  63. Ferdinand shqiptari

   Kur te gjeje vajzen e endrrave ky do jete ne dasmen time .

  64. Xhoana Kuci

   Like nese mendon se kjo është hit veror

  65. xhoana kuci

   ❤❤❤❤❤

  66. eralda spahillari

   Bellissima canzone la adoro

  67. Alba Stoja

   Nuk ka kenge qe ti bej albani mos te jene te bukura

  68. Tod Stedson

   Kio kenge ashte dedikuar olsi dhe fiorentina big brother

  69. Erin Biqkaj

   alban fantastik gjithmonë

  70. Qemal Terziu Qemal Terziu

   je i madh alban te duam

  71. Jimmy French

   Young Zerka 👑🔥🔥🔥🇩🇿🇩🇿🇩🇿

  72. LEON&ACHILLE &ISABEL

   *E adhuroj këtë këngë 😍 nuk mundem dot të ndaloj duke e dëgjuar 💘*

  73. Titanium

   Sound like 6ix9ine's "BEBE"

  74. Tesi Tesi

   Kenga eshte e bukur por duhet te quhej "per ty"

  75. T D

   Song is fire video trash tho frfr

  76. Elisa Mone

   zerka alban bravo

   1. Elisa Mone

    yll kenga

  77. Feridon Lena

   super

  78. O.T.R. O.T.R.

   I LOVE THIS SONG❤

  79. Stilian Rusta

   o alban ma jep pak nr te young zerkas

  80. lention tzengo

   Alban Skenderaj dhe Young Zerka the best

  81. Gezim Cikalleshi

   super

  82. Elisa Taipllari

   Për ty për ty e fala jetën merre zemrën merre zemrën komplet është për ty. Te adhuroj Alban.😍😍😘😘

  83. albaniangirl

   Alban je 1 😍❤️❤️❤️ Per ty per ty e fala jeten ❤️

  84. Viola Dervishi

   Italiani

  85. Rudina Veliko

   ze i mbrekullushem. 💫kenge e bukur ,kenduar nga me te miret 👍

  86. Mirjam Rexhepi

   Teper perfekt si me klip ashtu edhe me kengenn brravvoo👍🏽🔥

  87. Majlinda Mucaj

   bravo alban

  88. najada metani

   sa djale i thjeshte je mor Alban, krenar per ne qe te kemi !

  89. Kelvin Cala

   po ky young zeka ka 10 vjet ne shqipri dhe ska mesuar shqip

  90. A _ASMR

   Për ty për ty e hapa zemrën dhe ti e di që nuk esht e leht.... ❤️❤️❤️

  91. auri vs

   Deja vu

  92. Rozeta Kurti

   Ju lumte qe te dyve.Ze me te bukur nuk ka.Zerkes i lumte edhe ty Alban

  93. Angela Elmazaj

   ie sum emir

  94. genti Fati

   Superrrrrr alban je pa hartshm je ylllll

  95. Ersida Allkanjari

   Ti je talent Alban Skenderaj

  96. Endrit Ibrahimi

   love music ❤❤❤❤

  97. Sabrina Sinanaj

   😍😍😍❤️❤️

  98. 2j games

   kjo do like pa e degjuar