Apartamenti 2xl - Adrola Dushi do gjume (15.05.2018)

Tring

Tring

264 995 προβολές82

  Ky emision mundesohet nga Hako, Ana Market, Birra Stela, Cannabis Energy Drink Albania, Teoren, Lufra, Lioten Gel, Ford-Albanian Motor Company, Globus Travel, Ecosoft
  Web: www.tring.al/familjare/televiz...
  GR-news: www.apartamenti2xl.tv
  Facebook: facebook.com/TringDigital
  Facebook: facebook.com/Apartamentii2XL

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 8 μήνες

  Σχόλια

  1. Lily Ana

   Uaaaa cfar super femer

  2. Xhentil Bracaj

   kjo qenka kare femer pa lidhje te qr te ka ber te famshme kari

  3. Marsid 99

   ky Turjani.....cduhet aty ?????

  4. Ledina Myrtaj

   Adrola shm yll

  5. Alda Gjata

   Ska per te rikthuar mo apartamenti si ishte nje her e nji ko ermali genti juli dhe albano bashk ishin te papar tani .... vetem albano dhe juli 2 veta se mbajn dot spektaklin thoni cfar doni . . .

  6. Hello Hello

   hhahahahah me lottt andrea vetem /// ose ajo vali korleone pi coko e koka kolla albano lottt

  7. Ambera Allaraj

   Kjo adrola ngeli veç tu qesh na cmeni

   1. Florentina Sopjani

    Ambera Allaraj e vertet

  8. Slimey Rub

   ca debileje vetem qesh

  9. LMS SML

   Oj adrola a pe dush ni akullore me dy topa ?

  10. pablo lllss

   😍😍😍

  11. Esma Önler

   Bu videoya nerden geldim bilmiyorum hiç Türk varmı el sallasın

  12. ilirjan Chicago

   Shum e bukur kjo vajza

  13. Dona K.

   Albanoo je i madh hahahahahahahahahahah

  14. aknada daka channel

   Femer me te rende se kjo ende skam pare,sikur bjondin eshte ,i humbet fare bukuria se vetem qesh si femi 4 vjecar

  15. Shqiptaret tv Sh.T.N

   Ajo e qeshura e Andrroles me ka shkrir fre

  16. alma ramo

   Mbylleni kete lloj spektakli se eshte bere shume bajat.

   1. A M

    Prandaj dolen nga Tv Klani kta me Duplex 😂😂😂😂😂

  17. bill 1

   hahah

  18. Ardit Selimaj

   hahahahhahahahahahhah

  19. Er Jo

   Ti Turjan mos na e SHPIF spektaklin, me ate pseudohumorin tend, jo hyni, jo dilni, pse hyni keshtu,...... E ka vene re njeri sa I bezdisshem behet dhe sa shpesh I fyen aktoret??? Ta merzit shfaqjen.

   1. ridvan cekaj

    E vertet esht ajo qe perdor gjuhen shume ofenduese dhe me me nje te qeshur komplet fallso.Te lutem mos i keqtrajto koleget tuaj me kaq perbuzje dhe humorin sarcastic qe ben ti artur hyska ok.

   2. Kosova Shqiperi

    shum e vertet

  20. tata mata

   e paska fiksim vetllen kjo

  21. Monster K!ng

   Shume e bukur Adrola!!

  22. k122

   Albano 1-je ♥️🙌🤴🏻

  23. Qeqi

   Pse kerkon nje n'dere e jo nje n'dritare?

  24. MiRy

   Cohu sqaroja ti me formula, o me lote breeee 😂😂😂😂

  25. Beyonce James

   Ka mundsi

  26. Beyonce James

   Eeee

  27. Vëllezërit Gamer

   love albano une jam nga kosove

   1. McKilller Samp

    edhe une jom prej kosoves

  28. Ro Li

   ky turjani esht palla ma i madh ne kete emision. dhe ky julani kur sdi me thene naj gjo per te qesh, ndryshon muhabetin dhe ja fut kot. fale albanit dhe te tjerve e shoh kete emision

   1. albania hacker group

    PacifierLyrics motren ta qi

  29. Gerti Gjoka

   2 aviona

  30. Talent of Football

   Ashtroa dushi 😀😀😀🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🍮

  31. Swift Taylor

   Hahahahahhah bravo 👏👏👏👏

  32. Youtube Meme

   hahahaha sa kam qesh

  33. Emanuel Alushllari

   hahahaha super egi