Apartamenti 2xl - Adrola Dushi do gjume (15.05.2018)

Tring

Tring

162 590 προβολές65

  Ky emision mundesohet nga Hako, Ana Market, Birra Stela, Cannabis Energy Drink Albania, Teoren, Lufra, Lioten Gel, Ford-Albanian Motor Company, Globus Travel, Ecosoft
  Web: www.tring.al/familjare/televiz...
  GR-news: www.apartamenti2xl.tv
  Facebook: facebook.com/TringDigital
  Facebook: facebook.com/Apartamentii2XL

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν μήνα

  Σχόλια

  1. LMS SML

   Oj adrola a pe dush ni akullore me dy topa ?

  2. Lala Alal

   😍😍😍

  3. Esma Önler

   Bu videoya nerden geldim bilmiyorum hiç Türk varmı el sallasın

  4. ilirjan Chicago

   Shum e bukur kjo vajza

  5. Donatela Jangozi

   Albanoo je i madh hahahahahahahahahahah

  6. aknada daka channel

   Femer me te rende se kjo ende skam pare,sikur bjondin eshte ,i humbet fare bukuria se vetem qesh si femi 4 vjecar

  7. Shqiptaret tv Sh.T.N

   Ajo e qeshura e Andrroles me ka shkrir fre

  8. alma ramo

   Mbylleni kete lloj spektakli se eshte bere shume bajat.

  9. bill 1

   hahah

  10. Ardit Selimaj

   hahahahhahahahahahhah

  11. Er Jo

   Ti Turjan mos na e SHPIF spektaklin, me ate pseudohumorin tend, jo hyni, jo dilni, pse hyni keshtu,...... E ka vene re njeri sa I bezdisshem behet dhe sa shpesh I fyen aktoret??? Ta merzit shfaqjen.

   1. Sports Info

    shum e vertet

  12. tata mata

   e paska fiksim vetllen kjo

  13. Monster K!ng

   Shume e bukur Adrola!!

  14. K96 A

   Albano 1-je ♥️🙌🤴🏻

  15. Qeqi

   Pse kerkon nje n'dere e jo nje n'dritare?

  16. MiRy

   Cohu sqaroja ti me formula, o me lote breeee 😂😂😂😂

  17. Beyonce James

   Ka mundsi

  18. Beyonce James

   Eeee

  19. Vëllezërit Gamer

   love albano une jam nga kosove

  20. Ro Li

   ky turjani esht palla ma i madh ne kete emision. dhe ky julani kur sdi me thene naj gjo per te qesh, ndryshon muhabetin dhe ja fut kot. fale albanit dhe te tjerve e shoh kete emision

   1. albania hacker group

    PacifierLyrics motren ta qi

  21. Gerti Gjoka

   2 aviona

  22. Talent of Football

   Ashtroa dushi 😀😀😀🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🍮

  23. Swift Taylor

   Hahahahahhah bravo 👏👏👏👏

  24. Youtube Meme

   hahahaha sa kam qesh

  25. New channel

   egiii

  26. Emanuel Alushllari

   hahahaha super egi