Babai monstër përdhunonte vajzën, gjyshi tregon ngjarjen në studio: Dy fëmijët e tjerë... (Pj.1)

Me Zemer Te Hapur

Me Zemer Te Hapur

118 859 προβολές115

  Emisioni "Me zemer te hapur" nga Evis Ahmeti ne News24
  12 shtator, 2018
  E solli në jetë për t’i falur dashuri, por abuzoi me të në mënyrë më monstruoze. Bëhet fjalë për Qirjako Nakucit, i cili për 16 vite me rradhë abuzoi seksualisht me të bijën, që në moshë të mitur.
  Por historinë e abuzimit të vajzës nga ai që e solli në jetë është gjyshi i të resë, 81-vjeçari me inicialet M.SH. Ky i fundit pohoi se ngjarjen e rëndë e kishte mësuar nga televizori, ndërsa shtoi se nuk kishte qenë në dijeni të abuzimit.
  Bëhet fjalë për Qirjako Nakucit, i cili për 16 vite me rradhë abuzoi seksualisht me të bijën, që në moshë të mitur. Historia dramatike e 25-vjeçares nga Tirana do të jetë sot në foks të emisionit ‘Me zemër të hapur’
  Po ashtu i moshuari tha mes lotësh se nuk e kishte takuar vajzën, pasi ajo ishte në mbrojtje nga policia. Teksa i rikthehet pas historisë së martesës së vajzës së tij me ish-dhëndrin, i moshuari tregon se 61-vjeçari nuk kishte qenë kurrë i përgjegjshëm. Ai tha se pasi kishte përzënë dy fëmijët tek ish-gruaja, kishte mbajtur vetëm të madhen.
  “Ngjarjen e mësova përmes televizorit. Jam akoma i shqetësuar dhe se kam marrë veten. (qan) E kuptova direkt që bëhej fjalë për mbesën time. Nuk e di se ku ndodhet mbesa ime. Di që e ka marrë në mbrojtjeje policia. Të tre fëmijët gjykata ia dha vajzës. Ky për të përfituar shtëpinë, i doli vajzës tek Stadiumi ‘Dinamo’ dhe e rrahu dhe i mori vajzën. Më pas i mori fëmijët që të përfitonte dhe shtëpi. Sa arriti këtë qëllim, dy fëmijët e tjerë i përzuri, dhe mbajti vajzën e madhe, se ajo i interesonte. Ai ia mori fëmijët me zor. Shkoi vajza që ta merrte gocën, dhe ai nuk ia dha. Në atë kohë vajza ka qenë 12-13 vjeçe. Vajza nuk vinte tek nëna, se nuk e linte. Gruaja ime ua çonte ushqimin tek banesa. Ajo i takonte fshehurazi motrën dhe vëllain, por nënën jo. Vajza ime e ka takuar fshehurazi çupën e saj. Para ca vitesh vajza e ka denoncuar në polici atë. Ai ishte i pasjellshëm dhe sillej keq me vajzën time. Ai vidhte dhe merrej me poshtërsira. Më kapi një njeri dhe më tha; më ka marrë dhëndri jot 18 mijë lekë. Ia dhashë unë lekët. S’jemi marrë kurrë vesh me të. Ushqimet ia çonim ne gati vajzës, se ai nuk u siguronte asgjë. Vajza ime kur e mori vesh u shqetësua shumë. Ajo tentoi të takonte vajzën, por ajo rri tek murgeshat. Mbesa ime kishte shoqëri vetëm me të atin. Dilnin dhe në orë të vona, madje dhe kur takoheshim në rrugë, s’më flisnin. Ajo rrinte në shtëpi, nuk punonte, rrinte nën kontrollin e tij”, tha i moshuari.
  HISTORIA
  Për 16 vite me radhë ajo heshti, por një ditë u gjend e dobët dhe tregoi historinë e saj të makthit. 61-vjeçari Qirajko Nakuçi u arrestua pas denoncimit që bëri e bija. Abuzimi ka vazhduar prej vitesh, që kur ajo ka qenë vetëm 9 vjeçe. Kanë qenë murgeshat ato që kanë zbuluar ngjarjen, kur e reja ka rrëfyer ferrin e përjetuar gjatë viteve që ka qëndruar me babain. Qirjako Nakuçi, u divorcua me gruan në vitin 2002 dhe nëna e tyre pas divorcit u largua nga shtëpia, ndërsa fëmijët ai ia mori me forcë.
  Në vend të përkujdesjes për fëmijët, babai ka abuzuar me vajzën e madhe, në atë kohë 9 vjeçe, sot 25 dhe vetë ai 61-vjeçar. Skenat e marrëdhënies seksuale me dhunë kanë ndodhur brenda dhomës që ata e quanin shtëpi, kur në banesë nuk ndodheshin edhe dy fëmijët e tjerë. Historia e tmerrshme, sipas kallëzimit të vajzës, nis një ditë kur babai i saj në gjendje të dehur kreu marrëdhënie seksuale me dhunë me të, në atë kohë vetëm 9 vjeç. Nga ajo ditë nuk u ndal më së abuzuari me të.
  61-vjeçari që u arrestua mëngjesin e 30 gushtit fillimisht ka mohuar ngjarjen, më pas e ka pranuar atë pjesërisht, duke thënë se nuk ka abuzuar me vajzën kur ajo ka qenë e mitur. Pasi ka pranuar incestin në moshë madhore me vajzën, ai e ka ndarë “fajin” me të bijën, duke thënë se nuk ka ndodhur pa dëshirën e saj. Megjithatë, ai është vënë në pranga nga Policia për tri vepra penale, “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me persona në gjini ose nën kujdestari”, “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me të mitur” dhe “Dhunë në familje”.

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 5 μήνες

  Σχόλια

  1. Bledi1115 R

   Ozot mose ma kece ceka ka ky popue shqipetar vdek

  2. Adelina Dokja

   Respekt per psikollogen!

  3. Fran Cika

   Aurela ke babai vet dhe mos akuzo keto gjera oj goce se turp esht veje veten ne ket pozit do e beje ti te njejten gje me te atin??

  4. Fran Cika

   Zonja Evis dhe ti psikologe po flisni pa prova dhe mundoheni ta mbroni gjinin femrore por ne ket rast e keni kot........ Avokati ka shum te drejt dhe kjo ndodh 1 ne 100 raste ne bot.Pse nuk del e ema por dergoj babain 81 vjecar qe flet me fjal te te tjerve . Psikologe je nje nga psikologet me te mira qe te adhuroj por ktu nuk ke te drejt.

  5. Erjola Cani

   O avokat a je avokat ti a I dergum I Zotit o pika ku ste bie. Paske ardh ktu me fol per Zot fe. Shum kot me e degju. Psikologia bravo vertete meriton postin qe ka . Teper e zonja dhe teper e zgjuar. Flet me pervoje e jo jam prift e jam hoxhe...a mortja ku rri kush te vuri avokat ty ahhh Enver Hoxha cohu bre burre e merri me radhe e sheshoi te gjithe budallenjt e shqiperis ashtu sikur dhe abuzusit e dhunes fizike apo seksuale apo psikologjike qoft ajo. Vetem nje Enver e sjell ne vete shqiperin e gomeret qe ka shqiperia.

  6. Erjola Cani

   E mos te ishte femija vet keto gjera nuk duhen te ndodhin ju qe flisni kete menyre! E pse keto ngjarje ndodhin tashme per fat te keq neper bote e madje e shqiperi. Ndaj mjaft me keto replikat qe"nuk eshte vajza tij".

  7. Kela Biba

   Vajz budallaqe qe nuk je nje mosh si nuk e kopton dhe tfl nuk ka pas ajo vajz mi tregu nenes dhe mos jepi lajme kot pa bo analiz? Nuk ka musi me nodh nje gjo nga babi nuk besohet dhe po na lumi mensh femit me kto emisjoni mos i bani gabim se po naj luni mesh femit tan dhe po keto budalligji nuk koptojme ne jo ma femit tan ju lutem mos i jepni keto probleme ne qose nodh nje gjo e till ka masa te tjera burgim te perjequm ?? se ashte shummm e rande se dhe mamaja budulle se nuk lehet femija pa pyt kur mamaja ka hikur kur e dhunonte edhe leka gocen me dhunusin nuk ndodh kjo gjo ti si mama nuk ke shkuar te bajsh denancim kur nje person i dhunshum ne familje do kishe mar masa tjera sepse nuk ja lente shteti fimin nji dhenusit per menimin tim edhe mamja i ka fajet po se ndodh kjo gjo mes babaj dhe vajzes nuk me besohet????

  8. Klara Strakosha

   edhe ne bot bejn shum vite te kallzojn perdhunuesin sidomos kur esht brenda ne familje,ka nje person kto dit qe esht ne gjith kanalet televizive qe thot jam perdhunuar para 35 vjetesh......

  9. 123 123

   Valla mazamakeq kuku shkas po bahet o zot ma mir me vdek se me ndegju ksi gjera kuku

  10. Alma Hasa

   Edhe un me avokatin jam

  11. Love Love

   Un besoj qe edhe mund te jet rast i ver8 sepse ka ndodhur & tek 1 i aferm i imi Abuzonte me te mbi 8 vite deri sa e kapi gruaja pa dashje.... Keta lloj njerezish duhen vrare ne mes popullit ta shikojne te gjithe duke u djegur si kafshe si perbindesh

  12. R B

   Tipa si ai qe mori ne telefon jane arsyeja pse viktimat e abuzimit seksual nuk rrefejne cfare i kane ndodhur. Zotri si mund ta quash vajzen genjeshtare duke u bazuar ne faktin qe ti personalisht sdo dhunoje seksualisht vajzat e tua? Pse ve doren ne zjarr per nje person qe se njeh, per nje person qe thjesht e ke patur komshi? Vajza e shkrehte eshte manipuluar qe ne moshe te vogel nga ky pleher i cili ishte abuziv edhe me pjestaret e tjere. Shyqyr qe mediat kane filluar te nxjerrin ngjarje te tilla qe shoqeria jon mos ngele injorante dhe te mos fajsoje viktimen gjithmone...

  13. s1984 s

   Ooo bobo zgjohu enver hoxha se iduhesh keti vendi keti populli Skom Comment qfar të them Po pse nëna si mori 3 femijet ne gjermani esht kur divorcohen prind nënes i takon femijet babes i takon vetem qysh e vendos gjygji dhe sociali femijve nese gjygji e sociali jon gjuh perbashkt qe teket babi Kontakt me femijet une them memir esht te marrin hapin dreit ADN se mund ndodh qe te mosesht baba biologjik bazohem ne tregimin e keti plakut siq tregon

  14. Shpresa Syla

   Ndoshta nuk eshte baba i saj biologjik 🙃

  15. Adriana Marku

   E tmerrshme 🙆🙆🙆 Ku po shkon kjo bote?!! Diçka nuk kuptoj!!Vajza pse ka pritur aq vite per tu rrefyer?!!!Sa shume monstra mban kjo toke 🙉

  16. Jonny Deep

   Une mendoj që, po të ishte vajza e vogel, ndoshta nuk kishte marr guximin të tregoj për dhunën, por ajo tash është mbi 20 vjeqe, e madhe për ti kuptuar gjërat se qka po ndodh. Nuk ka mundesi kur je e dhunuar e mos ti tregosh askujt, e ne veçanti nga babai gjaku i vet. Pse deri tani ta mban të fshehur, ? Ka shum mister ktu. Shpresoj të zbulohet e vërteta.

  17. Flutura Duma

   Cfare do te thot moster .monstra eshte kur njeriu emiton njet tjeter ???Ai eshte KRIMINEL ,tevaretprej gjuhe ne mes te Tiranes

  18. Sh Sh

   Ja ky njeri po thot se vajza ka rrejt ka denencu babain pa faj..asnjeher ose ky avokat njef mir e ka shok te akuzuarin

  19. Sh Sh

   Ohhh pse ja len fajin nenes ore asgje nuk mundet ajo ndoshta ka pas abuzim te 3 fëmija...

  20. Sh Sh

   Oh gjyshi vjeter ka dal i gjori per tna dhën këshilla don me na lan këshilla neve te rive

  21. Sh Sh

   Subhanallah Subhanallah Subhanallah ja ka prish jeten vajzes se shkret...

  22. Nila Mici

   Ngjarje e hidhur... duket qe nga mendimi avokati se si esht ber avokat, kushedi sa mostra ka mbrojt ky avokat😤

  23. Franceska Smajlaj

   Ky Avukat spo me pelqen fare sot ka njerez plot se ju ka ndodh e njajta ingjarjr e pa besushme asht po ndodhin keto rreziqe edhe duhet ti besojm se kan than te moshuarit kuka za sesht po gja e tmrrrshme ?

  24. Bony Boni

   Nuk je i dret avokat mos merr pare kot se gjyna esht se te jesin ne fyt ato pare avokat zero e ki sjelljen nuk di me teper

   1. Diana Cobo

    Bravo avocat

  25. Bony Boni

   Avokat nuk je i dret po banu i dret te lutem mos ja ma krahun se ti merr pare e qata ja man kraken po ma se nuk esht e dret po jepe dretsin se majn imyt njerzit te ti se avokat je

  26. Bony Boni

   Duhet per jet ne bug c se e vertet esht se si foli une besoj se e ka bere ai pler baba ai don me plum ne ball idijot

  27. Bony Boni

   Avokat e ki gabim ai plehu duhet poo per jet ne burg se vajza nuk rrren se e ka ba puplike se u lodh ma se kaperballlu dot

  28. Mona Zidra

   Cfar nene turp ta kesh per nen un nuk besoj qe ta ket ber ket ka ndonje gje qe nuk shkon avokati ka te drejt pastaj kjo si gomare 26 vjece ime u kujtua tregojn femijt 3 vjec jo kjo mortja asaj dhe te emes cfar famiglie o zot

  29. Lisiii Lalala

   elidao jam me ty kurrsesi nuk mund te ndodh nese jan te nji gjaku vetem nese nuk e ka vajzen gjak te vetin

  30. Dhurata Sefaj

   O zot ca mostre Po dhe kjo goca si se ka mar guximin me ik me perpara po ka nejt deri ne ket mosh

  31. Jani Jani

   ca i jepni keto banalitete. te dhjefsha temen. me gjithe kanal leshi

  32. A G

   Shoqia psikologe nuk e Di si Jan ligjet ne Shqiperi por kur ndahet cifti kudo ne evrope nena mban shtepin me femijet kurse babai del jasht se femijet dhe nena jane pika delicate. Si do futet ne evrop Shq me keto ligje? ??

  33. A G

   Jam sh krenare per kete psikologe .Esht ps e rangut evropian dhe largpamse, kurse sa per avokatin jeton vetem ne teori praktika na verteton ndryshe pos ka raste te tilla edhe ne Angli qe po jetoj edhe ne greqi para dy muajsh ndodhi Avokti duhet te bej ndonje seminar qe te mesoj me shume dhe te hap pak horizotin Pershendetje nga Londra

  34. A. Crd

   Shum e rënd kjo mallkuar qoft me te vertet nje moster paska qën ai pleher!

  35. Neta Meta

   Po sot skishte programi... Mumd ta di perse. Fal....

  36. Shqip Shqip

   Na meruat kombin me keto

  37. flutra be

   Psikologe mat mir nona sbon mo Bravo te qoft. Ky Avokat hiq s vyn send. Pershendetje.

  38. Erin erin

   Ka edhe mostra po une sdi pse si besoj ksaj historie 16 vite dhe ajo vajza spaska hap kur gojen è cudicme

  39. Flora Ena

   Prshndetie une jam nje nene me dy fmij Po nuk pranoj per babai si foli qe kishe rare policia dhe e kishe firmosur me dhun sinfonoj me avokatin Nina eshte Lola hisroris turpe per ate nen Te Bene dhe analiza Te dal e batata Po Te kishe Te diet Nina Te hap telefonin dhe Te sqaroj ceshtien per babai akuz e fort Po Nina Te akuzoet ku isle kaq viet eshte injorante gjyna ti thuosh nen

  40. Mery Rita

   Jam dakort me avokatin,keni bere gabim qe keni mare gjyshin 81 vjec ne studio sepse ai nuk ka moshe te flasi,ku eshte nena?Perderisa historia u publikua si e ze vendi ate nene?Une per vajzen time kthej Shqiperine permbys

  41. Orestis Yolo

   Ne greqi ky rast ka ndidhur dhe babai ka ber femi dhe gruaja ska pas guxim qe te denonconte nga frika se e kish kuptuar veprimet e burit te vet ..me ne fund denoncoi tezja e vajzes ..me ben pershtypje me avokatin qe si mbushet mendja se nuk ndodh te femia I tij qe te bej ate veprim babai I vajzes ..

  42. Antonio Leshi

   Bravo avokat kur e ka ba 16 vite sot esht ne gjendje te shokuar

  43. Antonio Leshi

   O zot na ruaj

  44. Antonio Leshi

   Ai nuk esht baba esht nje kriminel ai duhet te vritet

  45. Ola L

   Une nuk kuptoj pse priti 16 vjet me ba demoncimin une mendoj eshte plan I ralizuar per pronen e Ka ba ne bashkpunim me mamen

   1. Marjeta Broshka

    Ai e ka pranuar ti thua bashkpunim

  46. Oktaviana Zoga

   Ti qenke Avokati i Djallit👹😈

  47. Teatri Migjeni

   Turp

  48. Diana Velo

   Une jam me Avukaten Nuk e besoj Duhen fakte dhe prova Mir tha edhe parafolsi se. Njerzit po bejn edhe Burgje kot Edhe ketu ne ShBA Per akuzim Vrasjeje kan ber burk kot 17 vjet Mbas gjith ketyre viteve ka dal se nuk esht ai vrasi ,keshtu qe te behet DNA Te dal e verteta ,Dhe tjetra Per pasuri njerzit po perdorin Lloj Lol Skuza Esht edhe kjo ,Ne po rritim Femij Ne ju flasim Per dicka Ne nji fjal E Ato 3 Fjal Jan te pa permbajtshm Si Ne e dim si po I rrisim Ndoshta. Edhe Goca Ginjen se esht ber me Nenen Per ta fut babain brenda

  49. Xhile Coka

   Ja bot trut gjyshit dhall

  50. Yasime Basha

   I lutem zotit te jet trillim se do te ishte fundi i botes per baballaret e bijat e shkreta.Une shyqyr zotit e kam babin gjall dhe ai eshte engjelli im eshte jeta ime dhe ju lutem ne qoft se ekzistojn monstra te till si ky perbindeshi le tu jepet burgim i perjetshem ose ti varin ne mes te qytetit dhe te tmerrohen edhe ata qe ju shkon ne mendje diçka e felliqur .

  51. Gezime Badallaj

   Nuk kam koment temerri i zi qka nuk po ndegjon ne shqepri 😡

  52. Tetovari 2015

   SHum pak vend i japin advokatit a femrat vet folin,me vjen keq se shkruaj kto fjale po duhet me e len familjen me jetua vet pa femijt si bur.

  53. Tetovari 2015

   SHum pak vend i japin advokatit a femrat vet folin,me vjen keq se shkruaj kto fjale po duhet me e len familjen me jetua vet pa femijt si bur.

  54. Tosi Skenderi

   or t qifshin ropt e motren vetem njeri q smund t kesh qen . ore t ishte per mua une t gjall t djeg me benzine i degjeneruar

  55. Mari Mari

   E pa besueshme uauu😡

  56. Maria Molla

   E more avokat, po jo te gjithe po besojne ne Zotin,por edhe nese besojne, dhe nuk kane marrdhenije me Zotin,dhe nuk e njohin Ate, nuk e kane friken e Zotit sepse ato qe besojne ne Zotin, dhe e njohin duhet edhe te kene friken e Tije nuk mund te bejne mekate te tilla,felliqesi te neveritshme, turp,turp,turp.

  57. ukuirafshit

   Po me vjen keq ; por !?? ne Kosove nuk ndodhin keto maskaralloqe me vite !!?? Ne jemi ma te afert e te qelun me njani tjetrin , , , relacion si kojshi , kusheri ,koleg ne pune, etj. Noshta ka ndodh incest edhe ne Kosove ; prej njerzve te semur mendor , por ne Shqiperi po ndodhin krime jashtzakonisht katastrof e kijamet .!!???

   1. Marjeta Broshka

    +ukuirafshit E para ato qe martohen andej nga thua ti ..jan nga veriu i shqipris jan njerez akoma ne xhungel, shqiprin e ja len me pasoja diktatura. Po mos me thuaj per qe ska ne kosov, ka me me shumic se shqiptar e keni emrin, un kam kam mvajt ne koh te luftes ne shpin time, e komplet fisi im ka mbajtur, po un kam ven duart ne kik cfar kam par, me syt e mi.

   2. ukuirafshit

    +Marjeta Broshka ishalla je zgjut ; komenti yt ne ora , 04 te mengjesit , Une po te pergjigjna ne ora10 , une nuk muj te garanoj qe nuk ka ; maskaralloqe ne Kosove ; por rall , nji her ne 5 vjet ne 2 milion njerz,,, Ju ne Shqipni jeni sh'frenu me keq kuptimin e D e m o k r a c i s si ne moral etik , e ne relacionet familjare e shoqnore , ne shum e shum pika , sfera te jetes ; 30 - 50 mije prostituta shqiptare qarkullojn ne Europ prej 1991 deri sot . Ma shume martesa te vajzave e grave shqiptare jane martuar me serb !!? ; se sa me kosovar apo shqiptar te Maqedonis ; pse ; Ky fenomen !!???

   3. Marjeta Broshka

    ne kosov ka me keq e keq , se i mbajta ne kih lufte ne shpi, e shkonte vjerri me nusen e cunit, pa piken e turpit..po lenu ato prralla..

  58. Shqipe Demiri

   Smud ta besoi as nuk ka shanc me ken e vertet ci Babai e ka perllunua vajzen e vet per NShqipni jan rrena trillume. ama te jo shqiptart mundet me pas raste tilla. i shkreti ai e shun te tier ci akuzohen per tnjajtat veprime. kan pas fatin e keq ci u kan ra Nihse me pas Varza e Gra te tilla ci akuzojn prind per gjera tilla te pa imagjinushme. vetem per per fitime personale tyrp e faqja zeze. pranaj o njerez kini kujdes me ke baheni miq e bashk.Pa u ba bashkua ala ekan menen vec ca meu ba keq

  59. Diana Najkolli

   Avokati e arsyeton shume mire me pelqen

  60. J Kristopher

   Kam nje pytje per juve Albanezve, pse Veq ne Shqiperi ndodhin kto fenomene athua duhet me jau qi pidhat e nanave te juaj qe nuk ju kan edukuar fare hiq,,,

   1. Inter Milano

    +J Kristopher po ik more pidh ropsh se te qiva fisin laluc kari....cenke shqiptar ti te qifsha ate pidh motre juve albanezve ahahhahah pu te qifsha robt ik more pidh motre se skam nerva mu mar.me.ty se pa ti qi ato rob laluc kari...ik tn te qifsha robt

   2. J Kristopher

    Inter Milano ta qi Robin ma te vogel ty qe e ke ne shpi... Pa hajde ihere Ma thith mire K@rin ti re pidhi i sat ames qe ta ka qi mire italiani

   3. Inter Milano

    po ty ta ka qi mamin greku qe vike ben moral ik re pidh ropsh anej dhe flet shqip dhe vika thoka juve albanezve 😂😂😂ik re te qifsha robt se kudo ndodhin

  61. Alexandros Marku

   Sa e Turpshme kjo ngjarje qe se permban as truri i askujit qe e degjon Vajzen te arri ta shnjerzoji babaji i tit dot thot qe aji njeri esht manjak qe pelqen femra te vogla dhe mos pa muncit te ngacmoji te huja Aji arrin perdhunon Gocen e vet Po aka shtet qe kto lloji tipash most dalin kurr nga burgjet. Zot na ruaji nga njerzit e Lig

   1. mateo shushari

    Turp teken ata qe enxjerin ne medja

   2. mateo shushari

    Gjyna po te jet idrejt ai njeri jythoni qe goca kish turp te tregonte nenes saj po ne polici nuk pati turp apo even te tjeret ti bejn keq babajit ete marin shpit

   3. mateo shushari

    Degjoni njeres as nji nuk esht isi gurt se ca ka ndodhur mos nen versloni kot mos faqksoni me pak fjal babaj thot hengra hu nga policija dhe genjeva policin po jan thashetheme te kota te bej adenen ekspertiza edhe del everteta as mos te meren ne per medja

   4. Anife Halili

    Nperendim thmija shkojn me nanen deri 18 vjet

   5. Anife Halili

    Rren osht kjo gjynah veq me shti nburg sbon per pron jazik

  62. ARON KUQI

   Nuk do e bejme mediatike as emrin tend as te vajzes thote drejtuesja e emisjonit qe ndekoh ne titra shkruhet emer dhe mbiemer ,vendodhja dhe lidhja familjare me vajzen 😂😂😂

  63. Diana Marku

   Psigologe brravo je shume e zonja dhe e qarte. Medet ku ka arrit kjo bote. Ashte fundi i botes them une. Ka ndodh tane jeten more zt Avukat more idiot. Ka ndodh nana me i vra fmit. Baba me i vra fmit. Nana e baba me i perdhunua fmit. Po ti zt Avukat ku jeton qe ti si paske nigju

  64. Besi Kari

   Avokat kal babai biologjik ne austri 25 vite e bajti Per grue podrum

   1. Zarife Ghashi

    Ooooooooo kukuk ky Avukat po fol sikur ka kry vet noj.....

  65. Besi Kari

   Zonja evis mos e merni ket avokat ne emision por merne idajet beqirin

   1. Ola L

    Besi Kari jam me njejtin mendim

  66. rudina gjetaj

   Nuk paska qene ne rregull vajza, pse Nuk ka fol ajo qe rastin e pare dhe nje fmi i vogel di te dalloje shum mir cfar eshte e lejuar dhe cfar nuk eshte .

  67. Florian Peqini

   Turp qe e shef gjith bota per nji familje plehr na majn neper goj bota turp

  68. Vana Zisi

   TE LUMTE ZGJUARSIA MOJ PSIKOLOGE BRAVO PER SHKOLLEN DHE MENDJEN TENDE TE NDJEK NA GREQIA AI AVUKATI ME MIR MOS TE FLAS 💋💋

  69. Anna Stone

   O zot katastrof katastrof 🙈🙈🙈turpppppp I madh turpppppp I madh🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈nuk kam asnje fjal 🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈!!!!!

   1. aniii shila

    PO anna Asnje fjale e dashur skemi.Sdim me cte mendojm😢😢😢😢😢😢😢

  70. Arben Berisha

   Ju lutem me tregoni ni pergjigje e pres nga ju

  71. Ver Belba

   Mjer kush e pesoi po' un e kisha vrare . Kush e la besuar vajzen babait esht. jasht ligjit figlia femer minorenne te jetoj PA nenen.kjo nuk esht pare

  72. Arben Berisha

   Komente mbas emisjonit se jam nga kosova dhe e percjell shum emisjonin

  73. Arben Berisha

   Jam percjells i rregullt i emisjonit e ne oret kur transmetohet drjt persdrejt nuk kam ko me percjell e me komentu po aban konent mas emisjonit

  74. Dying Upon The Truth

   po kto spiunat e lagjet mer i paska bere dhe analize nejse ky duhet vrare ne mes tetiranes

  75. Liliana Lili

   Un è mendoj si avokati. ....po Ju desht 16 vjet per te kuptuar se cpo i ndodhte? ? Mah

  76. Trieshi

   VET NUK DUA ME OFENDUA ASKÈND. POR ASHT E PA MUJTUN ME KÉN VAJZA E TI. OSE KY KA PROBLEME MÉNDORE. MÉ FALNI KY ÊSHT OPINJONI IM 😏😏😏😏😏😏

  77. Mirela So

   Po vajza kishte qef per 16 vite nuk bani gja ? Te ket turp idjotia

   1. petrit Hysa

    Mirela so..jo jo turp të kesh ti që je shprehur ashtu njëri pa shkollë e pa kulturë me shkruajtur budallaqe e me komentuar kotë është rahatë.. ma mir mos shkruaj hiç se ban figure matë mirë e mat bukur OKEY.

   2. Bela Nia

    me fal mirela ke femij vet ??.. ??

  78. Rudi Shehu

   Avokati ka shume te drejte kjo pipiruqja bo si e mencme, kjo evisi e determinume me bo fajtor baben..pa mare prova

  79. xhuliana papvangjeli

   Zonja evis ca rrefimi beri gjyshi 😂😂😂

  80. Rudi Shehu

   ..

  81. Rudi Shehu

   Nene plehre

  82. Rudi Shehu

   E para eshte fajtore nena dhe gjyshi QE kane lon femijet me baben, nena qeka nji bushter ky gjyshi pse del ktu me fol pa pike turpi kur duhet te mblidhte te bijen e te rrisnin femijet pastaj baba ka abuzu si I ka dash bytha, po ktu po genjejne te dyja palet gjyshi qe thote kane denoncu qe para shume vitesh prokuroria thote nuk ekzisto asnje denoncim..gjyshi e mama ne se e ka dijte qe goca eshte anku qysh 12 vjec duhet ta kishin mare vajzen sikur dhe ne shpi femije ta cojshin,,avokati ka te drejte qe nuk ka prova..shoncet jane qe kto dun me e kalb ne burg baben me I mar shpine..degjenerim, trash,..dhe media qe nuk morin me hetu te verteten por vec bojne headline me shit gazeten..baba thote kam firmos letren e nuk shifsha se ca ka shkrujt policia

  83. Zog Mali

   ADN duhet bere

  84. Daku Jasha

   sa lek ke marr o vic..

  85. Rudi Shehu

   Sheqyr keni heq studentat se mershin minutat kot

  86. Daku Jasha

   ty te paskan blejt o avokat....se ka monstra sa te dush

  87. Drita Zagori

   Jam komplet me advokatin ku ish ajo zoja 16 vite .e pa ftyr .

  88. Rita Rreshka

   Po kjo nen ku ishte ? Po kjo vajz e la te jatin me vite te perdhunonte..qar behet kshtu ne ate vend ndigjojm lloj lloj pislliqesh qe sjan ndegjuar ndonjeher.erdhi fundi botes shiptaret i cilesoj njerzit me te fulliqur ne bot .ai do varur .po ska ligje .enveri ishte per ate shipri te mjer

   1. Bela Nia

    +Ola L jam shum dakort me mendimin tend , por nuk ja dim rrethanat asaj goces , pastaj fai dhe i nenes mori 2 gocat dhe la 1 dhe ajo debile , nenen

   2. Ola L

    Bela Nia ne shqiperi I rrahin ne burg deri sa ta pranojn po kjo vajze do te ishte e vet dishme eshte e madhe nuk eshte rrite ne pylle eshte rrite me mes te tiranes te bajn nje denonccim

   3. CUTTY SARK LOBSTER

    +Bela Nia bo bo cndyrsira mban kjo bot Bota u prish edhe nga njeriu jot do te mbash distance Nena duhet gjithmon ta ket ne kujdes femijen Te dij se cbehet me re

   4. Bela Nia

    +CUTTY SARK LOBSTER po pra e vertet po te dhimbeset jeta ,flasim me qe jemi jasht teme ,po ajo qe e ka e di vet se si ndjen , nga momenti qe babai e ka pranuar , ndyrsira

   5. CUTTY SARK LOBSTER

    Na nje an mir thua Qe te heq I nje vajz kete tortur me mir te pinter pak Helem bashk me babai e do shpetonte

  89. Tandari Sandor

   Te lumt Avokat krejt qka po thoni eshte e vertet

   1. Shyqerije Zena

    Avokati kottt fare ja ka futt

  90. Alda Alda

   o. zot e temerrshe

  91. Tatjana Bullari

   Fundi botes njerzit jan cmend moster te hang mortja o zot i madh cfar nuk po degjojm

  92. sofe semsedini

   Avokatin duhet ta largoni menjihere nga studio se mundohet ta mbron at monster A ka njohuri ky avokat ma gjersisht ose vetem sikur ne kohen e regjimit komunist vetem njohuri qka ndodh ne shqiperi per mbrenda a ka njohuri qe keto raste ndodhin ne krejt boten e them me keqardhje te madhe duhet te pritet qe edhe te populli shqiptar mun te ndodhin po tash duhet ti japin ndihm profesionale kesaj vajze te re qe ka jeten perpara e jo te bajn pazerllyqe ne studio kujt shka i pelqen me fol nese vazhdoni keshtu te pa besueshem te pa pranueshem dhe kaq te but me keta dhunues kan me ndodh raste edhe ma shum dhe ska mu mar vesh fare se sju jepni hapsir ketyre te abuzuarve te folin ate shka i burgos mbrenda

  93. Gloria Camaj

   Ky avokati qeka copa injorantit.. si mund tmbrosh ket lloj kafshe? Vet vajz a ka ky???

  94. Ronaldo ronal

   Do djegur me benzin si i jati dhe e bija se qe te dy jan kries e djallit.

   1. Marjeta Broshka

    esht njeri ne elb..pothuajse e din gjysma elb, shkon me vajzen e vet, e elbasanlli puro..po kto,dun djeg me benzin, jto lloj plehrash..

   2. Erlinda Balaj

    Mos fajsoni femit, se sesht femiu i shkret fajtor, sepse prej se vogli ai ka fillu me lojna seksuale, dhe Pedofilet jan idijot, te dhunshem femija ka frik, dhe per at ska treguar vajza e shkret, dhe ket shpifje nuk mund ta ben vajza kurr per te Atin po mos te i kishte ndodhur diqka e keqe🤔😓

   3. Ronaldo ronal

    +Sara Byzyko po cik helm skishte ta helmonte te atin ate kries te poshter qe felliqin token

   4. Sara Byzyko

    Une e njoh ate vajzen, jeni shume shume ne gabim. Ajo eshte nje vajze sh sh e mire. Dhe sh e mbyllur ne vetvete, ajo nuk ishte asnjehr vetem se ai e shoqerinte kudo. Kujt do ti tregonte ajo ? Ajo njohu vetem ate jete, pa nene, pa familjare te tjere. Dhe vajza ka pasur nje problem fizik, dhe i jati i thoshte gjithmone se nena te braktisi sepse ste do askush vec meje. Ajo eshte aq e ndrojtur edhe e friksuar nga jeta. Ajo kur u rrit iku nga shpia para dy vitesh, dhe ska mundur te flase deri tani. Mos flisni keshtu se nuk e keni jetuar ju jeten e saj.

   5. Ronaldo ronal

    +Rita Rreshka po maskara I jati maskarack e bija nje rac jan rac manjakesh

  95. Griselda Zeneli

   Ai njeri nuk duhet te jetoj me edhe fjala njeri nuk i meriton por edhe ne burg mos ta len te gjalle tja rjepin lekuren..cdo te pesoj ne burg e meriton😣😒😖

  96. sofe semsedini

   Me vjen shum keq per rastin qe ka ndodhur NE keto rast duhet stafi i profesionalistve me qen ma te besueshem jo me than si shoku avokat se duhet me ja ba DNA se sesht e mundur me qen bija e tij kjo me duket e pa kuptimt se edhe neqoftese seshte bija e tije biologhike prap konsiderohet bija e tije dhe denimi eshte i njejte kam respekt per zonjen Evis po pytjet qe ben ne qdo rast te till pse ska tregu ma heret kjo pe mua eshte pytje jo profesionale Psikologet e din ma mire se keta njerze rrin te bllokuar me vite edhe ate ne perzjellje te profesionisteve E Jo kjo vajz qe ka mbet me trauma te bllokuara prej keti monstri

  97. Sherife Sadikllari

   Zonja Evis Ne shqipri cfare nuk po ndodhin Ne daten 4 shtator diten e marte na vdiq vellai jon Ne shpine e vete ajde beso kur te genjejne dunan te genjejne po sdin si te genjejne nuk flem as dit as nate per te gjetur te verteten

  98. Ina Bleri

   Djegia eshte pak per kte plere..kurre mos gjetsh paqe o monster

  99. Renalda Korbeci

   E tmerrshme uaaaaa

  100. Edita. kosov.

   Sedi met vertet mu dasht me ndegju krejt emisionin per me kuptu rrealitetin..shpresoj shpresoj shpresoj qe mos tjet e vertet kjo..une do doja mos te jet e vertet tgjitha tjerat arsyje ekan nje rrugdalje por kjo se akuzohet babai per dhunim sexsual kjo skaaa der kjo sfalet.