Butrint Imeri - Alea

AVD Digital

AVD Digital

7 378 088 προβολές2 760

  Download / Stream: lnk.to/ButrintImeriAlea
  Executive Producer: '96
  Written by Butrint Imeri
  Music & Produced: RZON
  Directed by Shaban Shabani
  Starring: Basma Bada (@basma_bada)
  Mix/Master: Lorenc Aliaj (Avaxus) & Bergin Demaj
  Butrint on Instagram: smarturl.it/ButrintOnInstagram
  Butrint on Facebook: smarturl.it/ButrintOnFacebook
  ℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 19 ημέρες

  Σχόλια

  1. Its Erdii

   Loqk❤️

  2. Butrint Imeri

   My love 👑❤😍

  3. sarah Krasniqi

   Zemer ishe ❤️ Zemer je 💕 Zemer do jesh💕

  4. t anxhe

   gjeja me e embel dhe me e bkr ne planet ! love u trinty ......#BUTRIORS

  5. Ensar Kamberi

   👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

  6. Steph Ramirez

   Listening from America 🇺🇸

  7. Gaming TV

   Sla femen pa ja permen emrin n tituull t kanges ky😂

  8. Eljesa Osmani

   shum mir

  9. Eljesa Osmani

   shun mir

  10. Shortii Babe

   💗💗💗💗💗💗💗💗💗✨

  11. Rey Pollomi

   Ky osht bosi i bosav haha 💣🔥

  12. Lindita Linda

   Ku i le ,ku i le fjalt qe mi the ,a i ke kujtimet per ne!

  13. Vabona Jazaj

   Dekaa😚😚❤❤

  14. xhevahire kellici

   💋💋💋💋💋💋💋💋💋

  15. xhevahire kellici

   JE GJITHMONE I MREKULLUSHEM

  16. Sadat Arifi

   Alea😍😘❤💋

  17. jona_l

   10 milion coming soon for my babyy💕💕

  18. Fehmi hajrizi

   ♥♡♥♡♥♡♥♡♡♥♥♥

  19. A Lb

   Fking bitch, never wasted 2 minutes so useless in my life

  20. Sara Qazimi

   HALEJA SI BUTRINTI QE ESHT HALE

  21. Fatima

   ALEAA😍😍😍😍

  22. Vikis Crew

   Nice, wave from Costa Rica

  23. Ornela Kola

   Love so much☆☆☆ ....uuu sa shum ndjenja veq me ty Alea gjithmon bashk ne dy jena. .tduuuuuu shummmmm breee😭😭😭😭😭

  24. Tela• Tuana

   👌

  25. ajsi ajsilda

   Ata qe nuk bejne like nuk kan me e taku Butrintin

  26. Gjelal Kerolli

   Ska qysh ma mir💎❤

  27. Xhemal Xheladini

   Bravo 😙😙😙😙

  28. Ganimete Avdullahu

   ALEA hiti veres 2018♡Butrint Imeri♥

  29. Sami Kafexholli

   I mir je veq fero ma i mir

  30. Hatixh rDuraj2da

   Shume e mire kenga 'Alea'😍😘😍😘😍

  31. Ana Sokoli

   ☆★♧♣♡♥

  32. Ana Sokoli

   Butrint imeri kengetari me I mire ne bote bravo butrint aleaaaaaa

   1. Ana Sokoli

    ♡♡♡♡♡♡♡

  33. Leo Lici

   Super hit

  34. Alexander Friedrich

   nice song

  35. Reinando Sufaj

   Alea ❤

  36. Bekim Islami

   dhe shum e bukur kënga suksese në këng buavo ❤❤

  37. Bekim Islami

   butrint ❤ ti ke me kan gjithmon maj i miri prej të gjithve djemt dhe vajzave ❤❤😍😍🎂🎂

  38. Bekim Islami

   shum urime ditlindja 🎂🎂❤❤

  39. ARBRI TV arbri tv

   Alea😍😍😍😍😘😢

  40. AZET KMN

   Super

  41. Lina'S Videos

   😘😘👼👼👼👌👌👌👌👌👌👏👏👏👍👍👍

  42. Destan Vrenezi

   alea me cehri xhanem bella papa butrint imeri je i mrekullushem me kenget sidomos kenga e fundit alea .kjo keng ka me u ba hiti i veres ❤💖

   1. Endri Alija

    mire e ke

  43. Pranvera Perndoj

   Embeltush fare eshte🤗dhe ktu ne Greqi degjohet shum...super👌👏

  44. Latvia Balkānu mūzika

   Nice :) Love from LATVIA!

  45. Basiliki K

   What does alea mean?

   1. Basiliki K

    Ани Хачатрян thanks 😄

   2. Ани Хачатрян

    just name

  46. ona sadiku Sadiku

   Love

  47. Agron Sejdiu

   Pershendetje nga gjermanija dhe gjilnai 06 kosves

  48. Sajda Marku

   Je si shpirt zemer Kjo keng ka me u bo hiti i veres

  49. Dino Kalenja

   noooooooooooooo