Butrint Imeri - Alea

AVD Digital

AVD Digital

22 969 576 προβολές4 671

  Download / Stream: lnk.to/ButrintImeriAlea
  Executive Producer: '96
  Written by Butrint Imeri
  Music & Produced: RZON
  Directed by Shaban Shabani
  Starring: Basma Bada (@basma_bada)
  Mix/Master: Lorenc Aliaj (Avaxus) & Bergin Demaj
  Butrint on Instagram: smarturl.it/ButrintOnInstagram
  Butrint on Facebook: smarturl.it/ButrintOnFacebook
  ℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 4 μήνες

  Σχόλια

  1. Arnisa Berisha

   tdua. shum. butrimt

  2. L X

   Love from Romania 💜

  3. Noel Emini

   Bukur

  4. Bujar Beqiri

   Bravo Butrit shum bukur.

  5. Ciljeta Gavoci

   E bukur shum kjo keng me shum kuptim po per ke svlen

  6. Aissa Manneh

   J adore cette musique . Je suis remplie d amour en écoutant cette musique .

  7. eri_eri bobi

   👍👍👍👍👏👏👏

  8. Gaming Shqip

   Kang e mire dhe theks i mire

  9. ari Matto

   Shume bukur shqipe 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  10. mia mia

   shum bukur 👍😘

  11. Zana Myrtaj

   Shum bukur Alea😊😊

  12. Klea Paeshti

   Like kush mendon se butrinti eshte kengetari me i mirë

  13. Menat Halili

   Kengetari ma i miri ne bot ëdhtë Butrinti

  14. Anissabilla style

   those ppl worship Buda ! they killed half of the Muslims in their areas .

  15. olivja deda

   😍❤️❤️😍😘😘😘😘❤️❤️😍të duaaaaaaaaaa Butrint imeri

  16. edliragegagegaedlira edliragegagegaedlira

   Trintiiiiii...zemer...shpirt...ti nuk je gje tjeter vecse jete qe te shton jete....te duaaaa trint me gjithe shpirt....love you...dhe kenga eshte thjesht superrrrrr😍😍😍😍

  17. niku tata

   💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩😝😷😨

  18. KONSIAN TV

   ne cfar shteti eshte

   1. KONSIAN TV

    +Red and Black ok

   2. Red and Black

    tajland

  19. Negjat Shabani

   A pon mom kallxu se ku eshte ky vend qe e ke bo videoklipin

  20. Gezim Mamica

   Edhe une jam nje fanse e jotja me pelqen shume zemer 😘😘😘😘

  21. Amir Imeri

   Imeri

  22. Eduarto Hunci

   😍

  23. Dallendyshe Murataj

   Yll fare

  24. Marin Eljo

   Shum kenge te bukura formon

  25. rinesa Osmani

   Këtu bëjnë like shpirtat e butrintit

  26. adolin regjepi

   shum bukur veq vazhdo

  27. Adrian buliqi

   QA me pelqen kjo kang

  28. Arbnor Reci

   I mreriton ca like

  29. Every Things

   Which language is this plz

   1. shiHanny

    Albanian

  30. Ardit dragon Haruni

   VARI TENEQEN

  31. ป๊อบ poppy

   Thailand beautiful😍😍😍❤❤❤

  32. Skender Godanci

   E di qe duhet me kqyr se nuk ben pa e kqyr loveeeeeeeee💋

  33. AIDA CELAJ

   O DASHURIA IME

  34. _Kurda _

   I'am Kurdish I like this music and Më pëlqen shqiptari (it is google traduction) ❤

   1. Kristi

    +_Kurda _ Respect!

   2. _Kurda _

    +Kristi very beautiful country ❤

   3. Kristi

    _Kurda_ Regards from Albania <3

  35. Afrim Dernjani

   BUTRINT IMERI KJO KANGA ALEA SHUMË E BUKUR TË LUMTË

  36. Spiro Promo

   shtoji dhe nje h asaj ales dhe del hale

  37. Tina Mazreku

   bravoo butrindd na knaqee valla s kaa za ma mir see ti bree e ki ni zaa yll

  38. gleidi teqja

   Ktu bejn like vetëm #buntrintatoret

  39. Valon Kryeziu

   bravo bravo si motra jem e paske gjet emrin edhe ajo e ka emrin qeshtu bravo

  40. Liridona Zatriqi

   Ff

  41. Liridona Zatriqi

   Ff

   1. Asllan Sinani

    us

  42. Liridona Zatriqi

   Fdffffgeqes

  43. Окс Фандера

   веселая песенка)))не могу наслушаться))

  44. Qamile Olldashi

   Lovee💖💖💖💕💞💞💞❤💋

  45. Ganimete Ganimete Hebibi

   Shum bukur kush taka inati iu qift nana

  46. CISCO POLO

   👑BUTRINT👑 🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥

  47. Amra Mamuti

   fchxfx😁😍☺😋😃😃

  48. Masum Khan

   Beautiful

  49. joana lazaj

   Bravoooo je ma i miri butrint

  50. sandra 123

   😻😻😻