Butrint Imeri - Ma Chérie

AVD Digital

AVD Digital

5 760 674 προβολές2 219

  AVD Digital - smarturl.it/AVDdigital
  Executive Producer: '96
  Music & Produced: BigBang (REDBOX Entertainment)
  Lyrics: Butrint Imeri & BigBang
  Download / Stream: avddigital.lnk.to/macherie
  Butrint on Instagram: smarturl.it/ButrintOnInstagram
  Butrint on Facebook: smarturl.it/ButrintOnFacebook
  ℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 9 ημέρες

  Σχόλια

  1. Hygerta gerta kodra

   Se shpejti me projektin e rashes nga Azia

  2. albania tv

   shum e mir

  3. sheki Mulaku

   Defenitive muzik per fèmije 8 vjeqare shume.kong palidhje ky sigurisht asht magjup kqyrja kmishat krej lara lara

  4. Daps

   #16 GREECE 🇬🇷🇦🇱

  5. SHAOLIN SKU SKU

   Selavi selavi 🌹❤

  6. Adamantia Sinanaj

   Te shkon shum ngjyra e kostumit ! ♥♥♥ 0:33

  7. shqip gaming 2

   Hini ne chanell tem kqyrmani 2 videot do ju falendaroj shume

  8. Hylja Sali

   ,😍😍. Ma Chèrie

  9. maily cat

   ❤❤❤❤❤❤🍒

   1. shqip gaming 2

    A munesh mema bo sub

  10. WOWA Michels

   LOVE ZEMRJEM

   1. shqip gaming 2

    A munesh me ma bo sub dhe like videon ne aeroplan

  11. WOWA Michels

   Loqka jem

  12. Bekim Jashari

   Shum bukur Butrint Imeri je kengëtari më i bukur 💙💙❤❤

  13. Aa Bb

   Super 😘❤🎧🎹🎤🎵🎶🎷

  14. Ilir Murati

   Loqkaaaaaaaaa prej shqipes dhe ilirit😘😘😚😚😙😙❤❤❤❤❤.....

   1. Ilir Murati

    LOVEEEEEEEEE❤❤❤❤❤

  15. GamingKid I Games and tutorials

   mos e dhi mos e dhi mos e dhi

  16. Ale Ale

   Hite si gjthm butrinti continua così

  17. ROOSTOR

   Kush don me bo Leke ? Klik gr-news.com/online/βίντεο-TJuAjaJF-mw.html

  18. Μικρή πριγκίπισσα

   🍒❤

  19. Vana Vana

   shume supere💜😙

  20. Justyna P

   Ma cherie Poland.🍒💙

  21. erison Mecollari

   Je me.i miri vellai im dhe pse ke kaq pak. N treg

  22. Tahiri Elton

   Jo nuk mundem me tpas shoqe Moj qershi mbi torte Ti dikur per mu je shkri

  23. Unicorn

   Teksti: Zemer tii Mos meno mum thirr Se kur um ke pas aj ajj Tash ç’do sen u kry (bye bye) E nese ti mu um k’i dasht! Kush o aj-aj-aj-aj-aj Kush o aj-aj-aj-aj-aj (No No) Kon e ki,kon e ki ti afer A e ki ti hale dhuraten👇🏻 Ti me mu,ti me mu s’he afer (Oooo) Kon e ki kon e ki ti afer A e ki ti hale unazen💍 Ma chérie,Ma chérie Ma chérie,Ma chérie Ma chérie,Ma chérie Jo sta ka ni,jo sta ka ni, (c’est ka vie x4) Ton kohen,Ton kohen Sa jam kan me ty Per asnjo tjeter s’ma ka ni Jo sma ka ni,Jo sma ka ni Jo sma ka ni,jojo Asnjo se kom gjet para teje Edhe pse krejt i kom bo per neve Jena kan bashk e tash jena shum larg (my babee🍒) Kon e ki,Kon e ki ti afer A e ki ti hale dhuraten Ti me mu,Ti me mi sje afer (Ooo) Kon e ki kon e ki ti afer, A e ki ti hale unazen Ma chérie,Ma chérie Ma chérie,Ma chérie Ma chérie,Ma chérie Jo sta ka ni,jo sta ka ni Jo sta ka ni ty c’est la vie (c’est la vie x4) Jo nuk muna met pas shoqe! Ma qershi mbi torte, Ti dikur per mu je shkriii Prej dites qe ti shkove E krejt i harrove Hale n’mene mu um kii Ma chérie,Ma chérie Ma chérie,Ma chérie Jo sta ka ni,Jo sta ka ni Jo sta ka ni,ty c’est la vie🍒💍

  24. Eriona Krasniqi

   te lumte viq vazhdo

  25. Eriona Krasniqi

   shume mire

  26. Liridona Balaj

   Ma chérie.te duaa❤❤#BUTRIORSE for life.

  27. ervi hida

   ma cherie e sigurum veren,kete kenge kena me ngju tlumt BUTRINT😱😱😱😱

  28. Algjoni Ilir

   BUTRINTI eshte 1-shi.Duket ai qe di me kendu.NJESH je o butrint

  29. Kristi Semi

   Oo njerez pse jeni aq te pa shkoll se kuptoj?? Ma cherie dmth qershia ime pavarsisht se nuk b i sakt perkthimi nee google..nese sdo te kishte kuptimin per qershia ime pse ne gjdo foto qe butrinti ka postuar ka ven shenjen e qershise qershise????' po se jeni ju te pa shkolluar skemi faj ..mos hecni shum pas google translate se ne te shumtat e rasteve del perkthimi gabim..like nqs mendo se km te drejt

  30. Losi Abazi

   Issa hit

  31. Losi Abazi

   Super

  32. Leonora Bujaj

   2018

  33. J.I. GaminG

   This song is blowing up so quick🇦🇱🔥Ps-can’t wait till I go Albania this summer☀️🤙🏼

  34. drilona dragaj drilona dragaj

   butrint je shum i bukur nuk mjaftojnë fjalet e mia qe te pershkruajnje ndjenjat e mia por prape se prape duhet qe te te them se je kengetari me i mir dhe me i bukur ne estrade♥♥♡♡♡ kjo kenge eshte teper e mir dhe shume emocionale.... te uroj edhe shun kenget te tjera si kjo...♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥··♡♡♡♡♡

   1. drilona dragaj drilona dragaj

    n

  35. Haki A

   👌👌🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

  36. Noemi Gjini

   Thjeshtttt👌👌👌👌👏👏

  37. Mia Hasanaj

   Jo nuk muj me tpas Shoqe.....moj Qershii mbi Torte... 🥂🍾😍

  38. Besida Huda

   🙈🙈🙈❤

  39. Besida Huda

   🙈🙈🙈❤

  40. Clash With Ed

   Pls subscribe ❤️❤️

  41. YouTube MeMe

   +5 Milion Like Ti Që Je Akoma Duke E Dëgjuar

  42. tv king

   MA CHÉRIE 😍🔥🔜💣🖤

  43. tv king

   My heart 🖤🍒🔥🔜😍

  44. tv king

   Super hit 🔥🍒🖤

  45. tv king

   New hit coming soon 💣🔥💣💋💣⚡⚡💣😍🖤😍🖤🔜🔜🔜🔜🍒🍒🍒🔥🖤🖤

  46. tv king

   I love this songs Ma Chérie tduu 💋⚡🖤😍🖤🍒🖤🖤🖤🔥🔥🔜🔜🔜🔥

  47. tv king

   Love you forever 🖤🍒💋💋😍💋⚡💋⚡⚡🖤🖤

  48. Xheni Gjataj

   Yll kjo keng super

  49. MuliTv

   Like Nese Mendoni Qe Ka Me qen hiti veres 2018

  50. fahrije graishta

   perfekt