Butrint Imeri - Ma Chérie

AVD Digital

AVD Digital

28 105 970 προβολές6 238

  AVD Digital - smarturl.it/AVDdigital
  Music & Produced: BigBang (REDBOX Entertainment)
  Executive Producer: '96
  Lyrics: Butrint Imeri & BigBang
  Download / Stream: avddigital.lnk.to/macherie
  Butrint on Instagram: smarturl.it/ButrintOnInstagram
  Butrint on Facebook: smarturl.it/ButrintOnFacebook
  ℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 8 μήνες

  Σχόλια

  1. Ari Er best

   S S A A A A A A Kkpgrojiacdåi ojåujocd pihu dcpuihf dubpif dpvuifvcpuiupifdpiugcfdguifdcugifcdihupfceuiphfdcihucfdhuivf Bravo

  2. Besiana Tafai

   Kush e pelqen like

  3. Besiana Tafai

   Bravoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo.....

  4. Erjon Kaca

   Je yll

   1. Erjon Kaca

    😍😍😍

  5. Devrije Ajrizi

   😃😃

  6. sherli sherli

   Une e dua shume ita vis asht shume e buker😇😇😇❤❤❤❤❤❤💗💗💗💝💝💘💘💘❤💋💋💋

  7. Amra Iljazi

   Zemer ti mos meno me thir se kur mke pas aj aj

  8. Κλεαντ Μπαρδι

   I,m Grece

  9. Κλεαντ Μπαρδι

   Love Albania

  10. rom io

   Ooooo 😍😍😍😍😍😍😍😍

  11. chichou ben1995

   ❤❤

  12. Zize Morina

   🚼🚣🚼🛄🚼🚹🚼🛄🚣🛅🚣🛃🛅🛃🚣🛃🚣🚣🛄🚣🚣🔴🔊🐟🔊🔊🚺🚺🔴🚺🔴🔴🚺🚺🔴🚺🔴🚶🚰🚰🚩🚰🚰🚩😄🐟😍😎🙂😎😎😎😎😎😎😎😎😊😍😋😍😍☺😍😤😤😨😬😨😬😨😬🙁😰😬😬👽😢😧😢😢😧🤒🤒😧😨🤒😢😨🤒

  13. Vjonist Shabanaj

   Me i miri 😙😙💕❤️💞

  14. Christiane Kalmbach

   Shum mr veq vashdo

  15. Leonora Gegaj

   j'adooooooor 🇦🇱🇫🇷 😋

  16. Erblina Spahiu

   Ooo zot po I mir ishalla Te shoh apet ooo zotttt te lutna 💘💘❤️🙏🙏🙏🙏

  17. Miss Hanane

   I love you song i from morocco 🇲🇦

  18. Miss Hanane

   Bonjour

  19. Arba Lenjani

   💕💖💕💖💓💜💛💚💗

  20. Luka Sulzovazp

   me knu ky live ja fut vrapit mundsisht te kesh vesh atlete qe te kesh ik shpejt👎👎

  21. Medija A

   2019 najkush ?😍

  22. Emma Rascol

   LOVE IT! LOVE IT!! LOVE IT!!!

  23. elif ktl

   zemra jem😍

  24. Ildi Muco

   Ma chérie 🇧🇪🇦🇱

  25. Rahimullah Sultani

   ❤️❤️😘😘

  26. Ermal

   Ig Ermmmmal Ajde kejt su mi mri 5000 followers

  27. Elion Berisha

   😘😘

  28. Clonmek Tv

   Po grat mo Ma Sheri jan 😂👍

  29. elfete iseni

   HEY MA CHERIE TROP BIEN =SHUM MIR MA CHERIE UNE IJAM FRENCH BABE EDHE MAME IME IJAN KOSOVAR TE DUAR SHUM

  30. Mina Morina

   Bash qit kang te kqyr qika e tezes mja shti me kesh teper amA shummmmmm

  31. Kein Plan

   O zot sa i bukur je te uroj shum sukses shum

  32. Kimete Shkupolli

   kush menon se butrinti eshte kengetari ma i mire 😎😎 like👍👍👍

  33. Mina Morina

   Mesheri mesherii

  34. Arsa Paloja

   2019, 8 Janar dhe eshte akoma HIT 🍒

  35. helena kulhankova

   Ok

  36. Imeri Ermal

   👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍LLLLLLLLLLLLIIIIIIIIIIIIIIIIKKKKKKKKKKKEEEEEEE

  37. Behar Kastrati

   LIKE PER BUTRINTIN DHE COMETE PER BUTRITIN IS THE BEST IN THE WORLD

  38. Gezim Orhani

   Super klip jam fancja jote

  39. Milky Racer

   AL AL jam youtuber shqiptar dhe po ashtu sdo ndaloj kurr se perkrahuri shqiprin 🇦🇱🇧🇦🇳🇮🇦 🇫🇴🇷🇪🇻🇪🇷 😜😜

  40. ANDRES ANDRADE

   why Colombia?

  41. Valdiola Valdiola

   Ti me mi tiafa

  42. Marwan Hicham

   ma chérie

  43. Valdiola Valdiola

   Ti per mi je me i mir i bukur dhe i qeshur

  44. Valdiola Valdiola

   Je i mrekullushem

  45. Alice Moretto

   2019 ?

  46. Jusilda Leo

   My 🍒.... 😍😍

  47. Tesnim Shehaj

   Kush e do shume butrintin like!!

  48. Daniyal A

   He looks very smooth in the aqua blue suit 😎 this song is so catchy, Albanian is a beautiful language

  49. Albania Shqiperia

   super kengë Shqipe🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  50. servete osmanaj

   OMG SA Mir😮😮😮😮😮😙😙😙😙😙