Dhurata Dora - Jake Jake (Official Video 4K)

MaxProductionAL

MaxProductionAL

9 846 747 προβολές4 337

  Deezer: www.deezer.com/us/album/67291812
  Spotify: open.spotify.com/album/6vY0e0FAylPATXFZGuJ4ma
  iTunes: itunes.apple.com/us/album/jake-jake-single/1405972317?ls=1
  instagram.com/maxproductional/
  facebook.com/MAXProductionAL/
  Lyrics: Gent Fatali, Dhurata Dora
  Produced by: Cekic Beatz "Volt Media"
  Styling: Look At Me
  MUA: Arber Bytyqi
  Hair: Kaci
  Supported by: IB

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 21 ημέρα

  Σχόλια

  1. Arbiol Lelaj

   dhurata vazhdo zmr GR-news are the best 1 kengetarja ime e preferuar ta dish qe ke nje fanse te zjarrt qe te do shume

  2. Playmobil Geschichten

   cool les lied

  3. Playmobil Geschichten

   cool

  4. Ana Ana

   Superr yllll zemerr 😍😍😍❤❤❤

  5. Sarina Salihi

   Ti he ma Mira Dhurata dora

  6. Dona Vllasa

   Shhsbdhsjbzusjbs

  7. eriksana dakare

   cdo ore e degjoj kete kenge its so beautiful love you dhurata dora

  8. Lucas Aslan

   Ich wusste garnicht dass sie Deutsch kann haha

  9. dautisuat Suat

   I can sleep I need you dhurata dora

  10. Volvic Vitrex

   Beim 91726281919 mal anhören hab ich gecheckt das sie deutsch spricht 😂😂😂

  11. n is i k i n g

   😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤜🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

  12. I.Prince_of_Albanian

   ska cfr ofron se vet je bitch

  13. THE LEGEND 27

   *Alles was du machst mit dein Booty BOOM BOOM💓*

  14. ZHARKU ARTI

   Shum mir

  15. ALB news

   gr-news.com/online/βίντεο-t9KIfG-CFdk.html like dhe sub ju lutem

  16. Canan_Canan

   Das leid ist so geill amk ♥♥♥

  17. Angelos

   jepi jake

  18. Mr Cool

   Das beste darin ist dass sie in Deutschland geboren ist ❤️❤️👐🏻👐🏻🇦🇱🇦🇱🇩🇪🇩🇪

  19. Pirodrix

   Abonniert mich

  20. eneda neda

   Teksi: Bonu ti romantik si mu kan nParis Çomi do lule sa mçon drinks Bonu djalë i mirë e mos u bo pis Ski ça ofron se vet jom rich A je për me kcy me mu Hajde kapëm e kce me mu Se ngat meje nëse vjen Ma mir t'bjen Uh ma mir t'bjen Ja kena nis Jake jake ja kena nis Jake jake ja kena nis Tash na dy Ja kena nis Tash na dy oh-oh Dheze njo edhe krejt tymin qitja Krejt tymin qitja për mu baby Edhe njo edhe krejt tymin qitja Krejt tymin qitja për mu baby Kannst mich sehn mit dem booty boom boom Alles was ich mach mit mein booty boom boom Shakin' in da place with the booty boom boom Para booty boom boom Para booty boom boom He-ey Where my bad boys at? Dora in da place Where my bad boys at? Huh! Me and my bad girls back Kshtu që mos vet pse u bo shumë nxehtë Bad boys, bad boys What you gonna do What you gonna do when we twerk on you? (x2) Ti nuk po mi hekë sytë unë po pres me ma llis N'dorë e ki 1 dhuratë a pe don 1 surprizë? Bonu djalë i mirë e mos u bo pis S'ki ça ofron se vet jom rich A je për me kcy me mu Hajde kapëm e kce me mu Se ngat meje nëse vjen Ma mir t'bjen Uh ma mir t'bjen Ja kena nis Jake jake ja kena nis Jake jake ja kena nis Tash na dy Ja kena nis Tash na dy oh-oh Dheze njo edhe krejt tymin qitja Krejt tymin qitja për mu baby Edhe njo edhe krejt tymin qitja Krejt tymin qitja për mu baby Kannst mich sehn mit dem booty boom boom Alles was ich mach mit mein booty boom boom Shakin' in da place with the booty boom boom Para booty boom boom Para booty boom boom (x2) He-ey like nqs ju ka pelqy dhe nese ka ndonje gabim thujeni ne komente ta ndryshoj

  21. hello

   jake paul ahahhh

  22. Marsel hima Marsel

   Super hit veror like kush e ka ngu

  23. Naxhe Reqi

   Te lumt dhurata

  24. Jona Blini Nisa

   Zemet te dojm

  25. Jona Blini Nisa

   I love you zemer je dhurat

  26. Qarri1 Qarri

   Yll je

  27. Lirijan Kabashaj

   Kanst du in mein gebutstag kommen am 2.6.2019

  28. Sara Qazimi

   super

  29. Sermedije Ibraimi

   Te dua

  30. Adijat haziri

   Shum kang e forttt like komentin kush mendon si une🎤

  31. Osman Kartal

   Nice 4k kommentar

  32. Jusuf Murtezi

   😍😍😍

  33. Violeta Neza

   Kannst du mal in velbert kommmen str.virchofstr.18 in meinen Geburtstag den9.4.2008

  34. Florjan Hazeraj

   😚😍😘

  35. Dino Kalenja

   super

  36. prank diggas

  37. Albo_ Shqipe

   😍💍

  38. Valbona Brahimi

   Jrq

  39. ofcl. Bena

   Pi kushit po din germanisht se kum dit😂❤️

   1. gig gag

    ofcl. Bena Ka lindur dhe eshte rritur ne Nurnberg, DE

  40. The pro Gamer

   I love you from 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 and I love jake jake

  41. Aulona Miftari

   te dua shum zemra jeme ta ha zemren edhe une jom so ti isto isto isto deutsch kann ich auch alles was ich mache mot mein budy bum bum🤗😗🤗🤗🤗😗😍😙😍😍😍😍😍😍💜💜💜💙💛❤❤💚💛💙💜💘💘 du bist so hüpsch

  42. N B

   Daaaaamnnn😍

  43. Ridvan25 Selmani

   Shum mir dhurata veq vazhdo qishtu

  44. Xhesi Memaj

   Bravo hit veror kenga me e bukur e dhurates like nqs mendoni si une

  45. Abjan Tairi

   Mut ekum paske bo qisi hovna

  46. Arta peci

   🔥😛❤

  47. lamo t

   Ti sje ka kendon. veq je ka pisket, sikur ato Lopt e Pozharanit

  48. LiVe GaMeR

   Türkler gösterin kendinizi.Gücümüzü görsünler. 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 +1

  49. Ani Kurti

   Dhurata Dora jam fansja jote e me e madhe keshtu qe do te vi ne koncert me daten 25 korrik keshtu qe dua te me japesh nje autograf ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😙😙😙😙😘😘😘😘😘😘😘😘☺😊😊😊💋💋💋💋👄👄👄❤❤❤❤❤

  50. Seid Krasniqi