No video

E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty - Pjesa 2! (11 dhjetor 2016)

RTV KLAN

RTV KLAN

380 906 προβολές139

    Facebook: facebook.com/tvklan Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN
    Armanda do martohet dhe do largohet drejt Amerikës këto ditë. Kushërira e saj ka menduar që t’i bëjë një surprizë duke e ftuar tek “Ka një mesazh për ty”. Pamela nuk e di që Armanda është fshehur mes publikut në studio dhe do e ndjekë gjithë rrëfimin e saj...Dy kushërirat e kësaj familje të madhe tashmë do bëjnë një lojë. Do u kërkojnë prindërve të tyre që të ndajnë shtëpitë dhe ekonominë më vete secili. Por si do e presin ata këtë kërkesë që deri më tani as nuk e kanë diskutuar ndonjëherë? Të paktën edhe për shumë vite duket se kjo familje do vazhdojë të jetë e madhe, e bukur dhe e bashkuar si tani.

    Δημοσιεύτηκε στις Πριν 2 χρόνια

    Σχόλια