No video

E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (10 qershor 2018)

RTV KLAN

RTV KLAN

253 933 προβολές219

  www.tvklan.al Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN;
  Kronikë më e plotë: tvklan.al/e-diela-shqiptare-emisioni-39-sezoni-10/
  Motër e vëlla janë bërë pjesë e rubrikës “Shihemi në Gjyq” në programin “E Diela Shqiptare” për shkak të një ndodhie që ka bërë që Melsi të mos u përkushtohet prindërve dhe Natashës.
  Melsi ka bashkëjetuar për disa vite me një grua dhe nga kjo bashkëjetesë ata kanë dy fëmijë. Ndarja me bashkëjetuesen e tij ka krijuar edhe probleme; Melsit i është mohuar e drejta nga nëna e fëmijëve të tij që ai të takojë fëmijët. Por nga ana tjetër motra, Natasha e akuzoi vëllain për mospërkushtimin e tij ndaj prindërve dhe vetë asaj, e cila nuk është martuar për t`u qëndruar afër prindërve
  Natasha ftoi vëllain e saj, Melsin në seancën e sotme të ndërmjetësimit, por ky i fundit u shpreh se nuk e kupton përse, pasi nuk ka patur asnjë debat mes tyre.
  “Realisht ne nuk kemi debatuar kohët e fundit, por kjo është arsyeja, nuk e gjejmë gjuhën e përbashkët. Arsyeja e ardhjes sime këtu është shumë madhore, familja është gjëja më e rëndësishme në botë. Unë këtë vit po shoh që familja ime po shkatërrohet. Ne kemi dy prindër, të cilët janë realisht në moshë të thyer dhe tepër të sëmurë me patologji shumë të rëndë kardiologjike dhe onkologjike. Ata më tepër qëndrojnë në spital se në shtëpi! Por Melsi është inekzistent në familje! Ai është djali i vetëm dhe shtylla e shtëpisë sonë, por nuk po mban përgjegjësitë që i takojnë!”, u shpreh ajo e zhgënjyer nga vëllai, pasi vetë ka sakrifikuar jetën e saj private për familjen e tyre.
  “Dëshira ime e vetme është t’i shoh ata të lumtur”, tha Natasha për prindërit e saj.
  Nga ana tjetër Melsi tregoi se ka bashkëjetuar në shtëpinë e prindërve të tij me të dashurën, me të cilën ka edhe dy fëmijë. Por më 2 Korrik të vitit 2016, ajo iu drejtua gjykatës për të kërkuar urdhër-mbrojtje dhe kujdestarinë e fëmijëve. Më 27 Korrik gjykata vendosi që fëmijët të qëndronin me Melsin gjatë javës, ndërsa në fundjavë me të ëmën. Pas shumë seancash gjyqësore, më 8 Korrik të vitit 2017 ish-bashkëjetuesja e tij mori fëmijët dhe nuk e lejoi më t’i takonte, çka i ka shkatërruar të gjithë familjarisht...

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 8 μήνες

  Σχόλια

  1. George Mathews

   Ik mi debile gje nga nji burre atje se paske kalu fare..Histerike fare..Get a boyfriend you stupid!

  2. Tina Sin

   Urgjentisht Natashes nje hajdar ti jepni se i shikojne syt xixa hahahahahe lot 🤣🤣🤣🤣

  3. Hesat Halimi Arman

   Shum vajz e menqur hallall i qoft.ksaj burrneshe

  4. Ergest Fezaj

   Po cfar ka lidhje fallco apo jo fallco ky i dilet me ate shtet te korruotuar deri ne palc per pune ndrejtesie po se bere mediatike dhe te folet ligji nga nje interpretuse e sakt dhe gjygjtare e afte bravo motra mos lend zoti njeri ma moter.kush ka pune me gjykatat shkoni ke kjo se vetem kjo ju zigjith e ja u lexon ligjin siq esht dhe cdo gjykates qe se sbaton duhet te iqet automatikisht nga puna sepse quhet i pa afte per te drejtuar nje distikacjon aq te rendesishem sa esht gjykata e drejtesis.

  5. Bardha Dhima

   Sa gabim flet moj Tasha ...lere Vellan ne hallet qe e kan zene ..

  6. Marinela Zoupa

   O bushter femer ik gjej na nje burr te vish ne vete si guxon i thua vllajt sjan vetem ata femij ati i digjet shpirt per ata femij ska mendjen tek ty............... Ja dhe pse ka ikur dhe bashkjetusia ste ka duruar ty moter isterike

  7. Clirim Maho

   Un me fjalen z eni dhe z.jari nuk shkoj as ne h....

  8. Habib Anxhela

   po pse moj moter debile pret ti qe vellai te rrije non stop me prinderit sikur rrin ti?po te kishe burre e femije ti ,do lije femijet e burrin pas dore e do rrije non stop me prinderit?prinderit kane vendin e vet por kur martohesh do zdo te detyron vet jeta te ineglizhohesh pak.po ske faj qe skupton se je beqaresh e stazhionuar

  9. albanian ever

   O ligj o plumb ne ball

  10. albanian ever

   Ca mutin ka qo motra qe nderhyn ne familjen e vellait. Esht 1 femer dhe femrat nuk kan mendalitet te zvilluar per shum gjera

  11. albanian ever

   Ti qenge e semure moj kurv e mutit ik.. dhe shiko jeten tende jo se cfar ben vellai o injorante

  12. albanian ever

   Keto vetem ne shqiperin e kurves ndodhin. Ju femrat shqiptare Jeni jeni me per te qir kurven mu ne pith kurvat emutit. Femra me per interes nga shqiptaret nuk ka. Kurva femra

  13. Enkelejda Papingu

   Kjo qeka e semure nga truni

  14. Lediana Lushi

   Ahahahahahahaahah fytyrat e publikut 🤣🤣🤣

  15. Lediana Lushi

   Si fliska kjo si me qene ne skene duke dhen show duke marre parasysh eksperiencat e mia n skene menyra e frymarrjes levizjet dridhja e zerit o zot 🤦🏻‍♀️

  16. vali gjoka

   Natasha I duhet burre , te leri rehat vellain, ka femijet e vete qe jane prioriteti I cdo prindi

  17. VOJSAVA PRISHTINA

   a din kush mem tregu se per cfare kan ardhur ktu se nuk e kuptova..i qova dam 45 minuta te jetes time kot

  18. Afrim Imeri

   Bashkjetes me gruan hahahaha

  19. Shqype Hotit90

   OOOOOOOO POOOOOCA PO BAJNE KTA 2Y NJERZE!!!! KET VAJZE DUHET TA BIE KTU KU JETIJ UNE NE DETRO.USA

  20. Anila Tahiri

   NJE FALLCIFIKIM SH I MADH HISTORI QE HAP BARKUN

  21. Anila Tahiri

   MW MWEE GAZI SE MEZI C PRET ARDITI MU LESHU PUTH ENIN HAAAAA MEZI C PRET HAAAAAAAAAAAAAAAAA

  22. Angela Papadimas

   Z. Eni je shume e mire. Na pershendet ne shqiptaret ne belgjik kte javen qe vjen .te prsh je analistja e para me e mira ne shqiperi .

  23. N New york

   Keta femra qe thone per Tashen do burre me duket se duan ata burre

  24. Rafi Ferhati

   po pse me zorren me mamin me babin eka lidh zorren ky turp te vij idiote moter

  25. Lia Lie

   eshte gje e mire te perkujdesemi per femijet por jo te te iki truri moj vajze... ok nuk munde te studjoje por nje burr mund ta gjesh dhe te besh nje femij te te iki dhe mendja pak nga gjith ato probleme... tekuptoj shume mire se e perjetoj dhe vet nje situate pak a shume si ajo por me beso , nuk do te plakesh e te vdesesh para kohe... dil pak jashte, be pak jete njih nje njeri serjoz, kryjo familje sa eshte akoma heret..per te gjith ju qe e ofendoni shpresoj mos te gjendeni kurre ne situaten e saj !

  26. Vili Simone

   Jan bere kurva kto shpifsina qe nderhyjn Ne jeten e vellajt , sikur vellaj te jete burre sdo ishte aty !!! Ksaj I mungon nje burre sikur gjithe si puna ksajt , nje burr ama jo si puna ktij!!!

  27. Zeqa Demiri

   Shum dobet skenimi sot, keta dy s'jane paguar aq shume sepse se kan lujt rolin mire..

   1. Tosi Skenderi

    pse Ke qen aty ti q flet pa lidhje po ne kshu jemi gjithmon e nxjerim nje gje aty ka qen shoku im dhe fute ne tru q askush nk paguhet ik t ndoshta mer ndonje kest mujor 😂😂😛

  28. Belul Kryemadhi

   Neglizhencat e institucioneve perkatese, dhe sistemi i kalbur i drejtesise kane sjell gjithe kete anarshi.

  29. antoneta hofstetter

   Zonja eni sot e keni bere punen pershesh pa lidhje fare. Se kisha prit prej juve ketepacaure

  30. GODBEAST1111

   I think this guy is gay and his sister is crazy

   1. Lia Lie

    he is not gay and she is fine..you need to learn some Albanian to get it

  31. adi adi

   Mjer ajo nuse qe ka jetuar me ju , kushedi ca ka hequr nga kjo mostra motra e keti debilit . mjer ata femi qe fati deshi te lindin nga nje familje e tille me nje baba debil qe motra e sjell me gisht nga i do qefi asaj dhe me siguri kjo ka qen shkaktarja qe kjo familje esht shkaterruar. Gjej burr o moster dhe lere te qet ket budallain mir qe i shkaterrove familjen Po sdo me e len rehat ate nusen dhe atje ku eshte . Gjej burr se noshta qetesohesh

   1. Blerina Qazimi

    Jam shume dakort me gjithcka mendon. Edhe une keshtu besoj

   2. doriana strataj

    Po pra, kjo natasha qenka tamam per actore. Shyqyr qe ka ndejt beqare. ..

  32. Rudi Shehu

   Sot qeka bo e mire Eni..keep it up Eni

   1. Shqype Hotit90

    Rudi Shehu She always look good for her age

  33. juela brahimi

   Kjo sikur aktron te hamleti

  34. Arbana ameti

   Pse ben keshtu kjo moter 🤔

  35. Fatmira Muca

   E dashur juriste sjam dakord qe femijet te rrijne te shtypa e babait derisa forma e ligjit te jet e prer ska livjh e shtet te ndaj nenen nga femijet e as babain gjithashtu sepse gjygjet zjasin me vite

  36. SINA HIMA

   Prsh Une mendoj se kto Kane ardhur vlla eh moter per kete Motiv per femijet. Ndersa zonja Eni sme pelqeu mendimet qe tha ndaj femijeve. Femijet duhen te rrin me nene. Por te shikojne edhe Babane. Se pse halla eshte sot eh seshte Neser. Edhe ai baba do krijoje familjen edhe Kshu qe femijet ndihen me mire me nen e tyre se Sa me njerken. KY ishte mendimi im. Me rrespekt nga Sina Hima

  37. edlira fetahu

   Motra ankohet per vellain se nuk vjen ti takoje prinderit ...vellai thote qe nuk e di pse me ka sjelle motra ketu dhe tani na del qe ka prb vellai dhe se po merren vetem me Melsin. Vallahi nuk po kuptoj gje une sinqerisht nuk po e kuptoj se per ke po behet ndermjetesimi.

   1. adi adi

    edlira fetahu cdo gje eshte e pergaditur nga stafi . kta gjoja ankohen dhe debatojne me njeri tjetrin te gjith hallin e kane Tek ish bashkeshortia e melsit see gjoja nuk i le ti takoj femijet. Kjo femer mir qe i shkaterroi familjen te vellait Po sdo me e len rehat as ish bashkeshorten e vellait do me ja nxi jeten edhe pas ndarjes. Thjesht kjo qenka femer histerike 😤😣😣

  38. edlira fetahu

   Nje gje nuk po kuptoj une... vjen motra per tu ankuar per vllain apo vellai per motren se mesa po shoh une ky ndermjetesim qenka per zgjidhjen e Melsit dhe jo per te motren

   1. CUTTY SARK LOBSTER

    +Saimir Shahini Alo Saimir me degjon Maria jam

   2. CUTTY SARK LOBSTER

    +Saimir Shahini hahaha qenke interesant Per vajzen qe I the je e bukur Fotua seshte e saja

   3. Saimir Shahini

    +CUTTY SARK LOBSTER se kuptova fare mapia 3884887838 po deshe ma bo i zile

   4. Saimir Shahini

    E ke harru shqipen

   5. CUTTY SARK LOBSTER

    +Saimir Shahini Avash se do jet fotua e saj

  39. Majlinda Kacaj

   Po cfar dreqin behet

  40. Raissa Ist Da

   te rofte shkolla kur ti qenke nje K. . . . .

   1. Lia Lie

    nuk me dha ate pershtypje

   2. Bebi Dona

    Ka plot keshtu ...

   3. uarda miraka

    NrefRaissa Ist Da

  41. Tatjana Bullari

   Kjo ka ardh per femijet e vellait kujton se do ta din femijet e vellait do ta din per hallen kur te rritet femijet e vellait tim i kam rrrit Po sot si intereson halla keshtu zonj e dashur shiko jeten tende

  42. FOR LIFE

   SPO KUPTOJ ASGJE.

  43. Beshi Atija

   Po i l'inin ballaqiet Qe flisni e vetmja gja qe kerkon motra Nga vdhai Jan femit Qe nena dhe babai i tyre ti shohi pa mbyllur syt Qe mos ti ngelet peng Ju ndoshta se keni iden cdo te thot tiki prinderi me kok mbrapa e me breng ne shpirt. dhe vdhai ka te drejt se i djeg shpirti per femit e vet .zonja Eni cubani jeni e mbrekullushme respekte

  44. Bruna Bruna

   Ishalla e gjete ni burre sot mi Natasha seanca me pa lidhje dhe shume fallco sot nga ana e kesaj natashes

  45. aladin vici

   kjo seance te hap barkun. Duket z. eni nuk kishte se cfare te bente sot dhe nxorri kete debile....

   1. CUTTY SARK LOBSTER

    aladin vici po Aladin e vertet Por keta lozin pjesen ketu !Dhe kjo duhet te jet aktore teatri !E loz shum bukur dhe eshte shum e bukur te prsh

  46. Defrim Mejdani

   Sa probleme kan familjet shqiptare.Onjerez pse paragjykoni.Kjo qenka 1 moter vajz model qe pak ka sot ne shqiperi .Problemi i thell. O njerez a gjykoni. 1 vit pa par femijet o njerz

  47. Alda Alda

   opo i leni avukatet po kthehuni tek tema per te cilen jeni aty un mendoj se te dy kan te drejt femijet ja gjeja me e shtrenjt ne bot po dhe prindrit jane gjithcka un nuk do anoja nga asnjeri prej tyre sepse eshte shum e veshtir

   1. Timoagalliu1

    Alda Alda Po kot,dalin n TV 😂😂😂

   2. Alda Alda

    un nuk kuptoj dicka si arrin dhe vijne ne seanc ndermjecimi aq me keq moter dhe vella

  48. Gjlsha Iljazi

   Oj lop lere rahat vllain se ka hallet e veta.mir e bone si dole ne tv drose de martohesh

  49. Anna Maria

   SHume pershtypje me bejne komentuset shume para gjykues , ku e kuptuat qe ajo kerkonte burre more ju lutem , sa fjale pa kuptim flisni juve o zot , psisni te mbaroje Ndermjetesimi dhe pastaj shkruani me fjale qe i perkasin ! Juve vetem sallate grini . VELLA E MOTER TE DHEMBSUR JU UROJ TE KINI PRANE GJIRIT TUAJ DHE FEMUJET QE JANE GJEJA ME S SHTRENJTE NE BOTE TE KINI NJERI TJETRIN DHE PRINDRIT TUAJ MIRE .

   1. Avdi Memčaj

    zonja anna maria nje pytije per ket person a ka prind mase sqaron qe femija esht mbi te gjitha kur kemi nje kesi femisikur ky pershembul ka nen bab te smuar e te mos te shkoj ti vizitoj ky qenka psikopater jo njeri

   2. т б

    Anna Maria Po Pse Kaq njerz te pa cipe more ;;; Pse shkruani keshu si injorante , alo mund te jet motra juaj ,,,, ajo nuk duket ndonje injorante apo ndonje e shemtuar ,,, duket nje vajze shume e llogjikshme edhe e bukur , ,, femra te tilla nuk ngelin pa martu ,,, Bilez edhe I vellai duket nje njeri normal ,,, Sean per tu share a ofenduar ,,,

   3. edlira fetahu

    Anna Maria. Si zakonisht qe shqiptaret qe do komentojne persembrapthi pa e ditur te verteten dhe aq me keq per femrat shqiptare qe po komentojne ketu kot pa lidhje se jane femra vete ...nejse

  50. tyy gfdaa

   pse bo kshu kjo si debileeeee

  51. tyy gfdaa

   idjote apo jo ?😒😒😏

  52. Armena Ahmeti

   histerike e papar pppffff

  53. Gina Kiku

   Bravo ju qoft zonja Eni je e mrekullueshme

  54. Dhurata Sefaj

   Un pash 45 minuta emision dhe se mora vesht pse kan ardh 😎🤔🤔

   1. CUTTY SARK LOBSTER

    Kta kan ardh te luajn teater

   2. CUTTY SARK LOBSTER

    Dhurata Sefaj un se kam par fare Por lexoj pak komentet dhe kuptoj dicka

  55. Saida Granova

   E medet kjo jet e shkret ku keni ra sonte ket qfar nate per tan boten po grihen vlla e moter 😕😕😭

  56. Bahri Mehmeti

   Diskutim pa lidhke nis per bsben e nenen e perfundon per femijet. Zonja eni mendoj se e keni gabim , mos haroni seai bure nuk eshte i martuar por vec kane bashkejetuar me nenen e femijeve nuk eshte e njejta gje.

  57. Gladiola Kuqi

   Hajt kuptoje tani eshte reale apo fallco !

  58. it's me

   Sa aktore te mire keta te dy. E meritojne 5 mije lekshin...

   1. Renata Zaimi

    it's me 0

  59. Ylber Ahmetaj

   Emisjon i shumë stimuluar, por dhe publiku i bukur. Publiku aty është i njëjti qdo javë. Më kujtohet sekretari i parë dhe koperativstet.

  60. Bani Lata

   Motra, aktore e dobët.

   1. CUTTY SARK LOBSTER

    Bani Lata te planifikuara jan kto emisione Te ken cte japin ne tlv shqwiptar

  61. Lili Lazaj

   E bukur komedia zonja ENI hahaaa

  62. Bledi Bledi

   ne radh te pare kjo e gjitha eshte nje teater! kam nje te njohur i cili shkoj i dhane 200000 lek dhe shpiken nje histori dhe ben emisionin dy personat qe ziheshin n emision nuk njifeshin fare!

  63. Lul Max

   Kjo vajza po kerko nga vellai qe te merrte mbi kqyrjen e prinderve dhe ajo te kerkoja nje burr

  64. ?¿?¿?¿?¿?¿?¿?¿?¿? Gammer

   Un fol shqip and anglisht

  65. Alta Societa

   Aktore te dobet

  66. pjeter gjergjvataj

   po mir

  67. aniii shila

   Te rroft fakulteti Tasha.Ti paske nevoj x burr .Se qenke si histerike femer.Kush e mer persiper Tashen😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

   1. Blerina Qazimi

    😂😂😂

   2. aniii shila

    Andrea Fier 😉😉😉😉😉😉😉

   3. aniii shila

    Μαρία Η. 😂😂😂😂😂😂😂😂😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

   4. Andrea Fier

    Μαρία Η. mir t keqen knaqu ti

   5. CUTTY SARK LOBSTER

    Andrea Fier hahaha po ne kalojm kohen nuk na pellcet shum !

  68. Dhurata Bengasi

   Kot fare ky emisioni sot :: hahaaaa

  69. Matin E.

   Sa te shkon Xhaketa Ardit dhe Znj Eni shume e mire

  70. Nina Nina

   Shum fallco kjo sikur po luan teater

  71. Spirolina Xharo

   Pro djemt Jan ndryshe Sjan si vajzat

  72. Spirolina Xharo

   Natasha e shte vajze shum e dhimshme per prinderit jam shum Dakort

   1. Spirolina Xharo

    P.o. djemte Jane ndryshe Sjan si vajzat kto ti si kupton

  73. Rogert Perdoda

   por dhe vellai paska hall shum te rrish nje vit pa pare femijet esht e rende shum

  74. Rogert Perdoda

   bravo te qofte moj vajze se ke ber ter kte sakrific per familjen bravo je me te vertet nje vaj heroin bravo zoti qoft me ty😢

  75. Aaa

   Kjo Natasha qenka nje bushter.

   1. Blerina Qazimi

    Hahahaha

  76. Aaa

   Kjo Eni i perzien peremrat vetor « ti » dhe « ju ». Ose flit me ti ose me ju dhe mos i bej lemsh duke perdorur njehere njerin e njehere tjetrin.

  77. antoneta hofstetter

   Cdo njeri e di vete se si do e si i ka hallet e problemet. Qysh ta detyrosh tjetrin si te veproje? Kjo femer cdo te kerkonte nga vellai kur te largohen prinderit nga kjo bote. Do bente gjoja se nuk do te martohet se do te kujdeset per vellane e femijte e tij . Kjo eshte e semure psiqike. Zonja eni jetojme ne shekullin e 21!

   1. Blerina Qazimi

    Jam dakort

  78. Jonida Gjurra

   komedi me dhi mte melsi qenka aktor i pa pam po kjo goca deshka burr hahahahahahahah

   1. N New york

    Lende Dushku 👌👌

   2. Elmedina Bajrami

    Lende Dushku

   3. Lende Dushku

    Ti moj bibe, sa per njohuri, ky Melsi eshte nje ushtarak i zoti qe ka mbaruar ne shkollat ushtarake te Italise, problemi eshte real, bibe, pate, buqe!

  79. antoneta hofstetter

   Kjo femer eshte e semure psiqike, apo luan teater. Po na e shpife psikopatja,po do ta beje edhe vellane psikopat iiidddiiiootteee

  80. Muhamet Abazi

   Prindrit Jan te shtrejt por nuk te ka vllau faj qe ti nuk e ke qet fatin ton.

  81. Lili Adamo

   Natasha shum terngollik ke

  82. The Best

   Sa shtiret kjo femra pz shum e lexushme

  83. MrHowdoyouwantit

   Fake all day

   1. The Best

    MrHowdoyouwantit o yahhhhhhhhhhhhh

  84. bali kasami

   Natasha urgjentisht ka nevoje per nje mashkulle

   1. aladin vici

    o bali kasami ardi daullxhiu eshte beqar tani.....

   2. Xhihan Makica

    bali kasami

  85. The Best

   Fallso fallso!!!!!!!!!!!!!!!!

   1. N New york

    Zendel Aliji hahahahaahahaaaa

   2. Zendel Aliji

    Hajde natasha se un jam gati

  86. Lendita Kryeziu

   Leje rahat vllavin se i paska problemet e veta ti hala nuk je prinder e nuk e kupton

  87. Klara Bukla

   kjo me duket se ka ardh te kerkoj burre shum teater kjo puntat e emisionit

   1. Aleks Toci

    Ska gjd me vllain dhe motre thjesht ka ardh vllai qe ti hedhin fajin gruasj ketij qe i ka len femijet pa i pare... cdo gje behet teater..

   2. Lili Adamo

    Klara Bukla ke shume te drejte burin pse nuk e kerkoj me pare do tani bure qe vellaj paska gjith keto probleme vellaj (Meksi Nuk ja ka ndaluar dashurine martesen por natashes Nuk i ka dale asnje kerkese se la trurin fycke edhe une po te isha bure nuk e mernja cdo gje la vendin e vet Meksi ne Pune me probleme po dhe motra kerkon bure dhe ben si ballerine

   3. Zendel Aliji

    Klara Bukla 😈😈😈😈😈😈😈

  88. Femijezoti te ndihmoftlum prinderit qet kan Bytyci

   bravo eni je e para komplimente

   1. Leo Tube

    Vjollca Shaholli, mund te jet dhe e vertet

   2. Vjollca Shaholli

    Shqipe Bytyqi

   3. Vjollca Shaholli

    esht fallco motra

   4. Taku Torra

    hahahahah Aa keni ike pre leshe ju te gjithe pfffffff vk vk vk

   5. Shqipe Bytyqi

    Qfar gjeesti kjo natasha sikur me qen ne teater tu shfaq film aktore

  89. Cavo Ocavo

   hajde teater hajde komplet e fallco