Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike

Elvana Gjata

Elvana Gjata

58 967 406 προβολές13 369

  Stream & Download : smarturl.it/mikeoutnow
  facebook.com/eastmusicmatters/
  Follow John Shahu on Facebook : facebook.com/johnshahumusic
  Mike (written by John Shahu, Elvana Gjata, Arber Zeqo)
  Produced by : Arbre Blass
  Lyrics : John Shahu, Elvana Gjata, Ledri Vula
  Film by: Supercut Studio
  Directed by: Besian Durmishi
  Video produced by: Adea Kelmendi
  Licensing : lc@eastmusicmatters.com
  instagram.com/elvanagjataaaa
  facebook.com/elvanagjatazyrtare
  twitter.com/GjataElvana

  (C) 2018 East Music Matters
  Lyrics :
  Chorus.
  Hey ti Mike
  Diten kur me the se ike
  Zerin dhe shpirtin ma fike
  E kam dit ti nuk vjen me
  Ti shkove
  Ne qytet tjeter u ndodhe
  Dhe gjysmen e more
  E kam dit nuk vjen me
  [Elvana]
  Ai sdin sa du
  Me ke rrin me dit sa du
  Ku je tash me dit sa du
  Si ndalum ditet iken
  Asnjehere me nuk u lidhen
  Jemi rrit tani my baby
  Ndonjehere me merr
  Malli per ty me merr
  O sa shume me merr
  Historia na ndau
  Po sikur ne te ishim bashke
  A thu do ishim dasht..
  Chorus
  Hey ti Mike
  Diten kur me the se ike
  Zerin dhe shpirtin ma fike
  E kam dit ti nuk vjen me
  Ti shkove
  Ne qytet tjeter u ndodhe
  Dhe gjysmen e more
  E kam dit nuk vjen me
  [John]
  Drinking the night away
  All the memories I replay
  I kerkoj per ty nuk te gjej
  Si ndalum ditet iken
  Asnjehere me nuk u lidhen
  Jemi rrit tani my baby
  [Ledri]
  Em ki pas 2000 puthje ngat
  tash em ki 2000 puthje larg
  2000 puthje larg
  Tik, tik, tik, tik tak
  Zemres mos i jep ti attack
  Ooo nah nah
  Vet ti ike e na le nah nah
  Afer meje mo nuk je nah nah
  Po du me dit hala a mnje
  Aaaaa
  Ki menu i ki po si ke ndore ti
  Po si po si ke po si ke ndore ti
  Syt e menen tem mo si ke ndore ti
  Jo jo , pse si ke ndore ti
  Prej dites qe ki shku ti ky djali nuk flen
  Bota e vogel nese mki hala en men
  Hapat ecin drejt rruges ku neve afer na bjen
  Chorus.
  Hey ti Mike
  Diten kur me the se ike
  Zerin dhe shpirtin ma fike
  E kam dit ti nuk vjen me
  Ti shkove
  Ne qytet tjeter u ndodhe
  Dhe gjysmen e more
  E kam dit nuk vjen me

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 7 μήνες

  Σχόλια

  1. kurru hd

   She has beautiful "eyes" 😏😂

  2. Irdi The Roblox Killer

   😁😁😁😁

  3. Mariola Papa

   Hey ti

  4. eliza w2e

   bravo Albania love forever

  5. Baby Nicol

   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ të duaaaaa💋🙏😀

  6. Klau Illés

   Dunaújváros 🇮🇷 ez nem múló🎶🎶🎶

  7. sherli sherli

   I'm albainio😇💋💋💋💋

  8. Ardiana un cansone perfecta bravo Thaci

   nje kenge shum e bukur dhe e kombinuar mir me zerat e kengetareve

  9. Rumeysa Demirbas

   Mike tavuğu ararken bu kliple karşılaşmak iyiymiş 😄yalnız şarkı efso

  10. Majdi Kodra

   Kenge popullorenga devolli

  11. xristina 07

   I love it 💗💗💗💗

  12. Enika Tsakouli

   💏😍😍😍

  13. SarTo Hay

   Please make the english subtitle.

  14. Timea Hidi

   ♡♡♡

  15. age rakaj

   💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏

  16. Johan Perez

   Shkemi e dashura ime. God bless all tirane women, God really proved his love for his son's when He created you. Don't mind my grammar, the little that I can remember, I mean never forget.

  17. Drip Drip

   Respect alway from 🇸🇪

  18. Flavia Balla

   ottimo il video e sopratutto le voci

  19. Vendete Chan

   :o

  20. Alpir Svr

   1:23 she looks like shakira😱

  21. Bardul Kurtishi

   elvana nje nder kenget me te bukura ne bot 💙💙💟

  22. Bora Canga

   Kenge e mrekullieshme.Elvana yll,John Shahi me zerin si mjalte,Ledri jo aq top si ne kenget e tjera.❤️❤️❤️

  23. Silva Karaj

   Te lumt john

  24. Fatmir Curri

   Hfvisfjxnif cie. Ifv Hdv j

  25. Fatmir Curri

   Yriwgf. 🚺🚹😘😀

  26. mavi melek

   Kenge ne e bukur shqiptare john shehu nje yll ne rritje

  27. István Kolompár

   Kàkà

  28. Adriana Dervishi

   Bravo Bravo😍😍😄😄 shum buukurrrr😚😍😌😌❤❤👑👑 ❤👑

  29. bledar dervishi

   E kemi qare kte kenge Bravo👌

  30. super xhamadani vij vij

   Elvana me habite me fustanin eshte shume i bukur

  31. klea paeshti

   John shahu e ka zbukuruar kengen.Shum bukur ka kendua

  32. franchezca priscilla camargo moreira

   Hermosa excelente artista ... desde Ecuador🇪🇨❤...

  33. Laura cubana

   Super jadore. Bisous de france🇫🇷😘

  34. szheresada Ali

   México ♥️😍

  35. Suat Sinani

   Qekjo muzik tjep disponim edhe me kan merzitshem.

  36. Jake Shuey

   I'm a bit late to comment but this song is 🔥🔥. Love from Pennsylvania, United states🇺🇸

  37. Era Elb

   Shum keng e bukur Elvana,john dhe Ledri

  38. Sonila Soni

   ❤❤❤❤❤elvana

  39. Kostas Xarilaou

   👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

  40. Franko Musaku

   otr

  41. Helmut Vandersmissen

   great song from Belgium....

  42. Mariola Papa

   best song ever

  43. Aulona Ahmeti

   Ledri Vula💥💣🔥💞 Like krejt fansat e flaktë të Ledrit🥇💘💎

  44. Pure Mustang

   Love From Romania :DX

  45. Zuhair afsar

   Who's the girl in the thumnail?

  46. Franko Musaku

   ylli i klea dhe I frakos

  47. ernie tab

   BIG LOVE from CANADA 🤟💕💕💕

  48. Vanesa Sollufi

   Bravo 👌👌👏👏👏👏

  49. Vanesa Sollufi

   John zeri yt eshte syper fare😍💗😍😘❤️💋💋

  50. rudi ru

   John & Elvana sing great...Ledri, sorry bro not in sync with other two. Still, is a lovely song.

  51. Ciljeta Gavoci

   Ej dashurija e vertet kurr sik vec dashuri perjet per dashurin e vertet qe shpirti ne thellsi e ndjen

  52. Alexalarisa alexandraxxx

   love this song 😄😄😄😄

  53. JS Studio

   i love this song.....suggest this type another song

  54. Claudia Flower

   SHUME bukur 😙😙

  55. steev akos

   Hejjj ti mike 😎

  56. emi hoxha

   shum bukur kenga te dy

  57. melisa Karpuzi

   Ju lumt te treve💝

  58. xhoora Asura

   1:24 kjo pjesa me renqeth trupin 😂😍

  59. Nasrie Asani

   Like nese ene ju me ndoni se Elvana shum e bukur!!!😍

  60. Josh Bourke

   John Shahu is gonna be big

  61. mobile gamer

   good

  62. old gamer -اولد جيمر

   1,25 speed😍

  63. Denisa Kaldaras 6E Ullerup Bæk Skolen, Skjoldborgsvej

   ist verry good song

  64. Edina Varga

   😘😍💛💚💙💗💖💮🌸

  65. TheBigDog Empire

   ALBANIA🇦🇱

  66. Zazzza Tv

   50m por prap smbetet hitt I weres 50m I beri ne nentor qe I bie dimrit Hitti I weres qe beri 1m wiews Brenda nji Nate pa ble klikime esht -•°•Noizy&RAF camora -TOTO- Edhe PSE se du fr noizyn po prap smundemi ta fshehin t werteten ^^×peace out^^°

  67. anosh Omed

   Lovely

  68. Videók

   Dorina slagere innen lopva ..

  69. Suzane Maria

   creseu naoEsquessi💟🌼

  70. Berta Bajrami

   ok zemer the same. The comments box below and we will have to do so by turning to the 💋 💋 💋 ❤ ❤ ❤ ❤ ☕ ☕ ☕ ☕ 🍸 🍸 🍸 🍸 🎂 🎂 🎂 🎂 💜 💜 💜 and password for the next few days, and the rest of your order, please notify you of this page and the other hand side to side of things 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 to the same time as they were looking at the moment and we can help me with your new car sales case you are looking to get the best way for me to be able to get

  71. Erina Mehmeti

   Shin Mir(:

  72. Fatjon Latifi

   Elvana kendone shume bukure kushe e pelqene like

  73. János

   Dorina

  74. Adnan bujupi

   ledri eka ndreq qett kangg ledri vula is the best of muzik

  75. Albion Balani

   Elvana&Ledri cifti me perfect I kengeve 👌👌👌👌. VAZHDONI TE KENDONI TE PRAP SEBASHKU 💖💖💖💖💖💕💕💕💕💕💙💙💚💚💛💛💝💝💝💝💝💜💜💞💞💞💞💟💟💟👍👍👍👍 You're starrrr

  76. Kenan Boss

   lelej oo lala

  77. Kenan Boss

   lelej oo lala

  78. Marko london

   Y love this song from romania

  79. Anna Birkle

   From Germany 🙋‍♀️❤🇩🇪

  80. Dianna Csemer

   ❤️❤️❤️

  81. Ledia Nexhipi

   Elvana ❤❤🌷

  82. Berta Bajrami

   ok zemer the same time as they are addressed and contains information on how much it will not have to pay the price of a sudden

  83. Ani Dauti

   Shumë e bukur

  84. Orges Koci

   Ledriiiiiii💖💖💖💖💜💜💜💋💋💋💋

  85. Peter Petrovics

   Ezz ott van bazzeg...💔👄💋👑

  86. Corleone F.t.polise

   Elvana sooo hot zemra im

  87. raduly iza

   😍

  88. nikol Gamer tv

   Ωφγπηξ βνκφη λκξπ Σέργη βταψο

  89. Alfonz Ruszo

   Szúper csajis

  90. Zaneta Bogarova

   Moja. Laska

  91. Podujeva Podujeva

   King shum e mir kenkaaaaaa

  92. doni.sonila sulaj

   😘😘😘😘😘😘

  93. Merita Morina

   Pa kete kenge nuk mundem me jetu, ja ben ban e vras veten Edit: kam deshire te kthehem tek ditet e veres e jo te ditet e dimrit

  94. Nemanja Pavlovic

   Hello from Bosnia! Much LOVE for Elvana Gjata TE DUAA SHUUUMM 🇦🇱♥️!

  95. Berta Bajrami

   ok zemer the same time as the one you will need the following week, and the

  96. Super Short

   Sa mir usht

  97. Mike

   My name is Mike xD

  98. Egzon Veliu

   Na mungon ELVANA Nji Div kemi

  99. MMA WARRIOR

   Beatiful song from SLOVAKIA 🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰