Ervis Behari - "Plaka mbi taka" (Official Video 4K)

ArkivaShqip

ArkivaShqip

1 405 117 προβολές1 085

  Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
  Available on
  Deezer: www.deezer.com/en/album/72744852
  Spotify: open.spotify.com/album/7uhEX0omGZ3M2qQLV9Pn3p

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 13 ημέρες

  Σχόλια

  1. Yze Seferasi

   Uaaa sa keng e bukur bravo

  2. Ilia Puli

   Bravo ervis je super kengetar nje duartrokitje te madhe.per ty dhe per plakat na zuri vapa u terbua plaka👏👏💋

  3. Klevisa Jakupi

   Bravoooo.shum e bukur kenga

  4. Saimir Rakipaj

   Sdo tja di plaka per taka👍👑

  5. flora lola lo

   Bravo Ervis eshte kenga me e bukur e vitit pershendes plaken time e te gjith plakat e shqiperise ,nenat tona te mrekullushme.

  6. Alexsander Shahini

   Me kenage .

  7. Artan Hada

   Bravo visi ja u ke bere gocave dhe djemve 8 me 2 Bravo

  8. Lola Lici

   Bellissima questa canzone davvero bravo ervis 😂😂😘😘

  9. Alma Tsala

   Sa te mira keto zonja bravo zonja ..shum keng e bukur te lumt goja o yll 😘😘😘😘

  10. Mateo Kapllanaj

   Shume e bukur kenga

  11. Xhevdet Kariqi

   Urime Ervis respekte

  12. anna fousha

   Po super kenge dhe te kendofte zemra more djale ..

  13. Salvatore Zora

   nuk me mjafton ta ndigjoj kte kenge. Esht shum, shum e bukur e ti, e kendon ne nje menyr te mahnitshme. je njishhhhhhh o yll Jugu

  14. Salvatore Zora

   ke nji ze fantastik. komplimente o yll bote

  15. Vera Sokoli

   SUKSESE CUNO SHYQYR DHE NJE MENDIM E KENGE SHUME E BUKUR.SE KAN QEN TE REJA DHE PLAKAT OK JU LUMET 👍🙏🔥🌻💚😎😇

  16. Νικολας Σκαλας

   ylli i kenges popollore bravo Ervin suksese

  17. Anxhi hysi

   Te lumte goja e zemra,

  18. AdilBashaVEVO

   😆super

  19. Elh sampani

   Super keng.. respect per nenat tona.. rrofshin plakat tona

  20. Fatmira Jonuzaj

   Bravo

  21. Kimete Ibrahismka

   ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  22. Luis Brace

   😂😂😂

  23. Nisi Kuqi

   Seksi plakat I

  24. Mesjana Fejzullahu

   Shum bukur kenga super hit

  25. Matilda Bode

   👏👏

  26. valentina ntina

   Përshëndes nga Greqia ... Super këngë është shum shum e bukur kush pëlqen kete këngën të më bëj LIKE ..... ERVISSSS BEHARIIIIIII 🌟🌟❤️❤️ ME SUKSESEEE KËNGA

  27. Denard Elezi

   Sme pelqen si kenge ma kerkoj goca xhaxhit se nuk do e shikoja

  28. Edlira Lira

   Cfar zeri ke mor djal 😚😚

  29. klea klea

   oh cna kenaqe shpirtit o bilbil i muzikes

  30. Enkeleda Shahaj

   Vertet 1 super kege suksese ⭐⭐⭐⭐ bravo

  31. refit nuhaj

   Opa u terbua plaka... je njish o Ervis Behari...suksese

  32. Xrysa B.

   I dont know what it says but i like it! Greetings from greece.

  33. Bleadr Brakaj

   super hit bravo

  34. Adelina Mema

   Ervis Behari ylli Fierit të lumt goja 🌟🌟🌟👌👌😍😍😍😍😍

  35. Firalba Lici

   Suksese more Djal na kenaqe dhe dora e dyt ka lezet

  36. Stelina Kulla

   bukur 😂😂😂

  37. Xaris Parvantonis

   Do kercejme do hedhim valle... Do harrojme se kemi halle... cka me shume se ne rinia... Dime dhe ne nga dashuria...! Ervis- O na zu na zuri vapa u terbu terbua plaka O po nuk po shuhet flaka S'do t'ja dije plaka per taka X2 Plakun mos e merr me vete,se pastaj te thote lanete Bej ca qejf moj e uruar sa ke kemb e sa ke duar X2 O na zu na zuri vapa u terbu terbua plaka O po nuk po shuhet flaka S'do t'ja dije plaka per taka X2 Ktheni gotat dhe kendoni ashtu si e do zakoni Le ta marri vesh rinia se ka gjak dhe pleqeria X2 (Ref) O na zu na zuri vapa u terbu terbua plaka! O po nuk po shuhet flaka... S'do t'ja dije plaka per taka X2 S'do t'ja dije plaka per taka!!!

  38. Marinela Korcari

   bravoooo

  39. KIDDA Love Love

   Opa opa plaka di flaka Hahahaha 😘😘😘🤣🤣🤣🤣

  40. ELDO Demiri

   Te kendoft zemra vlla

  41. selman lamkja

   shum ebukur

  42. Migena Shtepenja

   Super super keng suksese larte e me larte

  43. Angela Dallas

   👏👏👏

  44. Pinky Wishbowl

   💿💿💿 #💿💿💿💿 💿💿💿 #💿💿💿💿 Perëndia na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall nga të vdekurit për të na dhënë jetën e përjetshme. Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj. (Vetëm pyesni Atë)

  45. Mario Allko

   Ahajahh bravo bravo nje pershndetje nga rodosi gr

  46. ticiana mecaj

   Sinqerisht vjaza ime eshte e cmendur per kenget e ervist nk fle pa degjuar kenget e tij si ne telivizor si telefon ose ajpad i di te gjitha kenget permendeshhh esh e fiksuar pas ervisit nk do asnje kengetare pervec ervisit je i papar ervis qe ke bere vajzen time te jet e pasionuar per kenget e tua te lumt ai zeri i embel si sheqerii je yll

  47. Anita Bana

   😘😘😘😘😘😘😘😘😘

  48. Anita Bana

   Sh keng e bukur bravo dhe suksese te metejshme Ervis

  49. Eriseld Brakaj

   Suksese po na kenaqe

  50. ysen xhelo

   Ato sjane plaka fare por jane super nena respekte.