Ervis Behari - "Plaka mbi taka" (Official Video 4K)

ArkivaShqip

ArkivaShqip

5 212 347 προβολές2 970

  Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
  Available on
  Deezer: www.deezer.com/en/album/72744852
  Spotify: open.spotify.com/album/7uhEX0omGZ3M2qQLV9Pn3p

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 2 μήνες

  Σχόλια

  1. Gaming Turu™

   Ervji ervisi ne Nafpaktos iste shume I mir

  2. games hack

   urime per kengen

  3. ana ana

   Te lumte goja more djale

  4. Fiqrete Rapce

   Shum bukure

  5. Vera Begaj

   Bravoooooo 👋👋👋👋

  6. Ελενα Σαρικα

   Te lumte goja Ervis per kete kenge te bukur je numer 1 edhe zeri juaj eshte i bukur bravo suksese

  7. Sajmir Liçi

   I madh je

  8. Erma Markos

   Shume e bukur kercejne plakat

  9. Tatiana Monika

   SHUME E BUKUR SUKSESE

  10. Emrela Saliaj

   Qofsh I bekuar nga Zoti

  11. Emrela Saliaj

   Ervis Behari te lumte goja

  12. Erti Selimi

   he sa bukur plakat nuk po shuhet flaka

  13. Memini Zyra

   Moj zonja U turbuat,fare. Keni kujdes, se rezoheni????? Bravissimo ❤️ 🙏 Djalosh,muzika dhe inteprentimi. Nona...itali

  14. Hurma . Kasa

   Ervis bravo sa me pelqen kenga po dhe ju te gjith 😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙

  15. lilaNtila cinlinsan

   1 a Eli upopppk Dajo

  16. savina Kosta

   👌👌👌👍👍

  17. jueda rronci

   Bravo Ervis Behari kengetari me I mire 🌟👌👍

  18. LUMTURIJE XHIHANI

   Grande ..... Shum e bukur kenga 👏👏👏👏por more ne qaf burrat pleq kshu upupuu 🤣

  19. visi mara

   V d

  20. Izaura Kanani

   😍😍😍

  21. Xhuliana Kercuku

   super djal Ervisi 👌👌kenga e bukur👍👍👍👍👍👍👍

  22. Ester Elezaj

   Yll fare

  23. kristina bulluti

   Bravo kolonjarja !

  24. vladimir duro

   te lumte goja artist i vertet .e mbi te gjitha je nje djale shummm i thjeshte .te uroj vetem Dhe vetem suksese .e shihemi perseri .ne Genova Italia me 7dhjetor

  25. Demokrat Mukoj

   u terboi gjalpi i shkrir o xhixhi

  26. paolo paolo

   ajde plaka mbi taka

  27. Mikail Pina

   shumë e bukur

  28. Mandi Sr

   Bravo o mbreti kengeve

  29. Iraklis Klis

   Te kendofte zemra

  30. Erion Mihai

   Bravo Ερβις

  31. Giorgos Ni

   Edhe ne ishim njeher te rinj ;;;;;;;;;;;;; te kendoft zemra sa me shum kenge te bukura

  32. Fatbardha Cako

   🌎🌏🌍

  33. Xhentila Gjaci

   🔥🔥🔥🔥👌👌👌

  34. Jolanda Topalli

   Bravo ervis behari

  35. Fely Behari

   Bellissima💝😍😘😘🙋🇮🇹

  36. Gera Xhabrahimi

   E adhuroj kte keng ❤️🌹😍

  37. drilon koldashi

   kenga me e bukur me qoni mesazh

  38. Blerim Shehu

   Rixkz

  39. Christian Hoxha

   Raki

  40. Merita Bici

   Shum super

  41. Ash Bruno

   Ps Lĺ .

  42. Rita Torra

   Bukur ervis 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍❤❤❤

  43. NDRICIM MEHMETI

   M pelcien shume

   1. NDRICIM MEHMETI

    Iea

  44. Beci Sinani

   Hahaha haha

  45. Loku Pablo

   Sei bravo vai avanti per sempre

  46. Klodjana Mustafa

   Oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo9oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💜💜💜💜💜💜💜

  47. liljana dervishleri

   Shum kenge e bukur ju lumt goja

  48. Ardi Famshem

   Shume e bukur kjo kenge me peqen

  49. Luisa Hyzi

   Bravo Ervis sei numero 1 uno tanti auguri da Roma

  50. Drita Cerekja

   Congratulazioni