Ghulo ft. Xhavit Avdyli - Syzeza (Official Video)

2TONoffical

2TONoffical

11 600 157 προβολές1 879

  text - Ghulo
  beat - Nurteel
  realizimi - MetroMusic

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 6 μήνες

  Σχόλια

  1. Liridona Zeka

   Nyh8

  2. Mimoza Gjergji

   Dushk e bar ne mal po i thaaaaannnn☺☺☺😍😍😍😍😍😍😍😍🤗🤗🤗🤗🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔🧡💛💚💙💗💙💙💚💛🧡🧡💜💜👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

   1. Mimoza Gjergji

    Veq e more kerrin mu me le krediiin😂😂😂😂😂

  3. Deshigabilelo Cara

   E bukur

  4. Kadrije Neziri

   12ra7fochKesno

  5. Besa Paqa

   Super hit

  6. Miradije isufi Miradije

   shum e bukur 💋💋💖💖

  7. Anna Gashi

   Suksese

  8. Amra Mamuti

   💘💘💘💔😗😅😗😅😇😅😇😀😇😇😇😀😇😀😇😀🖕😅😇😗☺😆😀☺💘😆😇😆👅😀😇😆😆😇😀👅😇😇😀👅😅😘💔😘💔😘💔👅😊👅😆🖐😊🎩👑👞😋👠🙊👠👄😇😊😇😊😘☺😍😋😘🤗😋😒😖😒😜😒😜😒😜😜😒😫😜

  9. lorik lorik

   👍👍👍👍👍👏👏👏👏👏👏👏👌👌👌👌💟💗💟💞💗💝

  10. Zuleha Memeti

   Kong shum e mir bravo djema jeni ma tmirt suksese ♥♥♥♥

  11. Albion Xani

   Superhit

  12. Faton Bela

   😍😍😍

  13. Ibadete Zeqiri

   oppiii8iii

  14. Gressa Ardonis Sylejmani

   E keni kall krejt❤❤

  15. Besjan Kojku

   Super

  16. Idajet Imishti

   Nje Kang shum e mir

  17. gresi gres

   Brravo suksese😍😍😍😍

  18. Olgert Gurra

   Sa e papa super

  19. Agim Osmani

   U qart syzeza😂😂😂

  20. rejhan shala

   qysh e ka emrin qyky instromental nfund ????

  21. Alketa Lladrovci

   wow qfar zoni ncncnnc bravo 😂😍😲😱😲😲👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💟💟💟💟💟

  22. Samuel Vata

   Hallall ta bofte i madhi

  23. dila Jahija

   shum mir qe i riktheni kenget e vjetra duhet ta ruajme kulturen ...respecte dhe suksese

  24. Tinnaa Limaj

   syzeza

  25. lorik lorik

   Teeee lumte goja ghulo dhe gjavid avdyli ju jeni kengetaret me te mire ne boooooooote👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👏👏👏👏👏👏👏👏👌👏👌👏👏👌👏👌👏👌👏👌👌👌👌

  26. lorik lorik

   Suksese👍👍👍👍👍👏👏👏💗👌👌💟💟💞💝💘💗

  27. lorik lorik

   O zot sa keng emir o zot u tranova😘😘😘😘😘😘👏👏👏

  28. S N

   😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

  29. Ingo Stein

   super

  30. Ingo Stein

   po

  31. Maria M MariaM

   😂😂😂😎

  32. lorik lorik

   Like kush pelqen kengen

  33. Bukuri Haziri

   Shume bukur like kush mendon qe eshte hit i veres 👏👍👍

  34. Bleona1 Bleona123

   Kida asht bukur stila e mir edhe trupin shum bukur te dua shumm

   1. Bleona1 Bleona123

    Ejjjj te duaa shum

  35. Cristiana Prenga

   Fantastike

  36. Hadije Zeqiri

   Shum keq

  37. Hadije Zeqiri

   Shum mir like

  38. AL DO

   Super kenga . Por kjo syzeza nuk ja thojka kercimit shkojka si te jet duke bere not

  39. Adrian Morina

   Po mir

  40. Avni Musliu

   Po Maaa knaq mushknijen Qekjo kang

  41. Dia456743 Sedh

   Syzeza

  42. Lizabet Kasumaj

   E buker shummmm😊

  43. agon gashi Gashi

   😰😮🙂

  44. Vjollca Xhafa

   T76

  45. Olti Zej

   Qysh kush po çanë? O çanë syzeza për jaranë!

  46. as ds

   Ghulo e prishi kangen 100% far lope gjall

  47. greta greta

   😭😭😭😭

  48. Shqipe Husaj

   Bukur 💥💥💥💥💥💥💥🏷

  49. Xhelal Aliu

   Ska me kangt e vjetra bree jon afatgjataa jo si kto tashit mas dy muje nberllog e gjun ska sen pi saj

  50. Besmir Beqiraj

   👍👍👍