Kojshia Show - 148 (Gani Geci & Vellezrit Bajra) 03.06.2018

131 864 προβολές99

  rtv21.tv

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 8 μήνες

  Σχόλια

  1. Arbnor A

   Si thi koka ky muteratori tamon derr ropt ja qifsha

  2. liman krasniqi

   Sa Moderator i dobet.Se pari nuk di te flas shqip.Ka nje theks fshataresk rural .Ky me siguri feston 20vjetorin qe nuk ka lexu nje liber.Thot "ta provojme nje pije shiptarqe "Hallo hallo sa inoran.

  3. TK K

   moderatori i lodhtt shum

  4. Pirro Albani

   Gjdo hero eshte I kontrrulluar nga nje grup sekret merita e nje hero e Ben meriten e nje grupi sekret mendo 2 sekunda besoni ju se serviset sekret jugosllav nuk e dinin ku jon patriota seriozisht kush e profitoj krimin rip adem

  5. Tasim Rexhepi

   RESPEKT PER GANI GECIN DHE FAMILJA GECI 🇦🇱👏🇦🇱👏🇦🇱👏

  6. Çoçaj Beslind

   hehhehehe ky tu kesh tvret i madh esht pisi 😂😂

  7. Ardian Autischer

   Ma moderator te lodhte dhe kllushare nuk kam pa kurr

  8. argetimja qe ben seks ne tel

   Ooo gani qeni heeeee

  9. Bader Mohamed

   Schlampiger gierige wichser..katundar i mbrapambetur shikoja kravaten ohh kosov hekne ket katundar dhe ikisha lut nga zemra gjith njerzt mos shkoni aty tek ky katundar me siguri ka meja thy dikush turit ne schow live shum mi interesue gjanat lidhje pa lidhje dhe ky asht per mi fshie wc prishtin jo ktu k.schow 🤑🤑🤑🤑🤑🤑👎👎👎👎dhe shum Pederac i msheft 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  10. Alban Alban

   Respekt per g gecin atdhetar i madh

  11. Delijaj Sebastijan

   njeri ma i fort te dua me zemer gani geci

  12. Lisiii Lalala

   sabri nuk ja vlen me kqyr gani gecin aziz morinen linda morinen at plakin budall qe lypke mu martu nuk ja vlen mi ftu ne emision populli duhet me pa diqka mir me mar kultur prej nji musafiri te mir qe ka vlera e jo ksi pisa e budall

  13. Lisiii Lalala

   mbylle ket emision se te gjith musafirt qe po i fton ose kriminela ose kurvana ose budall asnjo me men jo

  14. Meti Ajdari

   Valla be Gani boll i drejt je te lumt

  15. terminator 3

   me i pas ba qeto vepra gani geci ne amerik kish perfundu ne karrige elektrike

  16. Ruzhdi Thaqi

   Ganija forte mir po tregone e ju qka shkruni qe spo ju konvenon ajo ashte diqka tjeter po ganija pefol te verteten

  17. Marian Danek

   Qysh nuk pot vjen mare me thir ket bandid program ky hajn

  18. Almir Krasniqi

   QYRW KY KRIMINELI KA VRA NJERIN AS NI DIT BURG SHKO QVAR SHTETI ASHT KOSOVA KOSOVA ASHT XHENET PER KRIMINEL E PER NJER TE DREJT ASHT FER

  19. Kosovo Albaner

   E MORE BAJRA E PASKIT SHEMTU KANGEN E BYLBYJAVE TE KUKSIT ATA JAN BYLBYLAT E FOLKLORIT TE KOMBIT. ... JU KINI ENDE KOH ME U MSU

  20. Albert Hyseni

   Rrespekt per z Ganiun dhe familjen e ti jan shum te sinqert

  21. Rama Valdrin

   Zemra ju knoft vellezrit bajra respekt

  22. Viktor Grabanica

   Pa politik.Ju lumtë vll.Bajra.Edhe këta janë folklorist të mirëfillt.Respekt.

  23. Gagi Gashi

   Mut emision....

  24. Fadil Xhemaili

   ma mir asht metvra se met hanger per gjalli sikur kta komandanda qi pi thojn vetit se per mue muta jan e gani geci asht legjendar i kosoves mos ju ardh merz se ky kujna sja rras hiq nuk asht ku mashkell kurv po burr asht kejtve ngoj ju thot a tpelqen a stpelqen ktinja sja nin peshki hiq bash kam qef me taku ganen naj her se umpelqen stavi ktij

  25. BeReg Regg

   Gani Trimi

  26. Liiki Likki

   Mos thirrni ne emisione kriminel more zoti ju vraft

  27. ILIR KOSOVA

   GANI GECI STERNIP I SKENDERBEUT, ATDHETAR E PATRIOT I MADH. RRESPEKT PER BAJRAKTART E DRENICES FAMILJA E GECI PERKRAHES E FLAKT E PRESIDENTIT RUGOVA.

   1. Fadil Syla

    ILIR KOSOVA 👍👍👍🇦🇱🇦🇱

   2. Kosova albania

    sternip i karit tem

   3. Kosova albania

    sternip i spermes tem

   4. Haqif Korqa

    ILIR KOSOVA und ich bin

  28. Lidhja Shqiptare e Prizrenit 1878

   Pa fjalë: "Komandantat" i kanë vjedhë fondet e dedikuara për pagesën e arsimtarëve.😨

  29. Aa Mm

   O ni mut si ti si xhaviti hajna

  30. BUTCH ROYAL

   TRADHTAR KRIMINEL SHITS HAJNA ROBSHA MOTREEEEEE JU QIFSHA RRACEN

   1. Zaim Zyberi

    BUTCH ROYAL I

  31. Dardania Gent

   Krejt keni marr pare diaspores qka jan kan per Kosovë e jo per profitera luftes per individa. Sa njeri prej kalit hypi nxhip. Banu bashk o popull se shkijet kem te pragu deres.

  32. Bilent Bajrami

   Gani geci eka vra komandantin mat Mir te UÇK es abedin rexhen edhe del shet patriotizem ki shpijun. Ki kriminel i poshter

  33. Iliricum sacrum

   Goja ju lumt.......

  34. eleganti montreal

   Trim patriot burr besnik.Respect per Gani Gecin

   1. Fadil Syla

    eleganti montreal 👍🇦🇱

  35. Iliricum sacrum

   Legjend !

  36. Bledar Demiri

   Se thirr kush ma ket spihun Gani r sadri jua qifsha ca Kini FIS femrash robt r Shpis te dyve

  37. flutra flutra

   ooooo ja qifsha krejt ropt aji si fol per gani gecin ja qifsha krejt motrat nanen familjen si foln per adem jasharin per prekazin mutta udbasha te serbis

  38. flutra flutra

   gani mafija je ifort krejt kosoven

  39. Rexhaj Sadri

   gani na e rrufsh b.... tonveee mut bree

  40. Kadrija Osman

   Te lumt Gani Geci po jav qel syt me krane do trimav te rrem.Ty Gani te ka hije minister i mbrendshem ose k drejtsis.

   1. Fadil Syla

    Kadrija Osman 🇦🇱👍

  41. Selman Selmani

   Fatmir na knaqe Respekt bre Burr.

  42. eleganti montreal

   Shikone ket moderator dhe tregon vlerat tona si qytetar?Sa vlejm ne dhe intelectual jemi..Jem ber turpi botes

  43. vjollca krasniqi

   Mu mka pshtu Sabit Geci.se qesi langaraqash te flliqt, shpijuna utbasha kishin pa than ta vrasim sa sna ka vra piqkat mashkuj,.Qesi qe kur i kapen pushket per inate kojshillaku e shume menyra tjera, thoshin Zoti nalt e na ne toke jau Q*****sha kriminelat e fllqit.......

   1. Bujari Kosovo

    qa je tu than allahile,pak ma e kjart mundsisht

  44. ILLYRIENALBANER

   Mjer Kosova e Mjer ai Popull i Shkret qe ka mbet me pa kesi Ftyra. Kosova nje Shtet Dekomratik ku Kriminelat e Vrasesit Shetisin Posht e nalt, kurse Rinia nga Papunsia e mbetur rrugve detyrohet me vjedh e Kalben burgjeve , Dikush per nje Kerr Dru ose nje Denim Kerrit Shkon e ban Burgin . Ky Zoteria sa Njerin e ka Vra Haptas e ne vend qe me Mbajt Burgin ky Jeton ne Liri, dhe na Del e na Fol per Vrasje. Si mundet me ja bajt ftyra keti te pa Ftyri.

  45. Agim Demiri

   Keni krasniqi , nese ki diqka te pa kjart ,jo Gania po u e te pergjigjem , nuk jam advokat , ama nese nuk ta rroke diqka ktheje satelitin nga llausha , kjovlen edhe per komentuesit e tjere , nese nuk e kuptoni diqka ,une ju drejtoj , urdhroni , Ky qa flet ,keto i ka fole edhe zoti ,

  46. Isaa Gashi

   Sedi a ka moderator ma bajat ma palidhje se qyky huti

  47. Sulltan Gashi

   O zemra ju knoft vllezrit bajra

   1. Sabit Kelmendi

    RAM Bllaca langen e RAM Bllaces

  48. keni krasniqi

   Mua nuk marrok rradakja,,pse ky njeri eshte i lire,, kur ka vra nje njeri,,,a ka keshtu ne bote,!

   1. Fadil Syla

    keni krasniqi vet mrijt

   2. keni krasniqi

    Eshte e pa kuptushme te une,,,qe nje vrases,,te thirret ne biseda debate TV,,,, edhe ky vet nuk duhet me marr pjes ,,,, mjafton qe nje njeri ti thot ndersy,,,, nuk debatoj me ty se je vrases,,,,kaq,,

   3. Xeni Krasniqi

    keni krasniqi sepse asht shtet mafioz....po t3 ishte Muj krasniqi gjall ky nuk dot kish jetu ma

   4. Bujari Kosovo

    ky osht njeri nder me te sinqertit pavarsisht se nuk ja kana dikujt,e ato vrasje i ka bo ne vetmbrojtje te gjith e dine.

  49. Meriton Murseli

   Rrespekt për Gani Gecin e mos e shani more se kan dhan gjak familje për ket kosoven pastaj te vertetat pi fol dove pojuv djeg qe tverteten pe jav qet ne shesh

   1. Fadil Syla

    Meriton Murseli 🇦🇱👍

  50. bubuu_ mufc

   Legjenda e Gjallé ✌🏼

  51. VETËDIJE NACIONALE

   qysh lpihet si Hanibal Lekter bre nanen e egersines!

  52. EkipaZezzz '

   E katunari niheree

  53. sport platz

   Bravo gani geci Luften qe kan fituar Jan Grat edh thmija ato ka vujt mas shumti ato e meritoj respekti

  54. BMW Power

   Ew modaratorin e nanes

  55. Valon Bajra

   Vllezrit Bajra Respekt per ju....

  56. Murseli Fuat

   Allahu fare ju qit krejtve

   1. Demiri Albert

    Te hupt fara turkomongole. Rroft Shqiptaria.

   2. Krimineli KGB

    Murseli Fuat Edhe juve bashkë me ata, rracë mongoli.

  57. A Alboozz

   Respekt per Vllezrit Bajra dhe zemra ju kendoft amo per Ket deputet ska vyt me thirre ne emision

   1. Bujari Kosovo

    gjysa e kosoves jon shliru prej ati qe e ka vra ky trim,ty 100% po te dhem pse osht Rugovist i perbetun

   2. Shqiponja3 Shqiponja3

    e vrau njerin.paidhje shpiuni keq ja la fmit jetima qeni e kta pe thirr.ne emision oooooo piçk moderator pse e thirr ket vrases dy luftaret mat zellshem i vrau njerin ne luft tjetrin pas luftes komandant Sandokanin edhe Shaqen Zoti te vraft idiot

  58. Rex Ali

   Eh vakt i Lig na ka ardh Vll Bajra ne ket emisijon Me njeriun qe e shkaterroj LDK per Dredhit e Hashes

  59. Halit Zabeli

   O ju lumt goja nder ma tmirt jeni

   1. Bekim Berisha

    Legjend e gjall Respekt per Gani Gacin 💪💪💪🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  60. Doni De Niro

   Ky me shokt e vet eka shfyrtzu luften mu pasunu tuurp

   1. Leon Murtezi

    ky njeri a si nazim bllaca kari si han tverteten e qet

   2. Bujari Kosovo

    e ka shit o kan gjendje lufte normal ,shum pak i besojn kti njeri tjesh i bindur shum i sinqert osht

   3. Leon Murtezi

    bujar ae nite qe tha e kum shit alltin per me ble cigare

   4. Leon Murtezi

    jo veq ky po kejt

   5. Armani Armani

    Heheh se kta shka jan qetash ne qeveri jo aa??? Vallah as njanin se perkrahi amo kape njanin e mshoj tjetrit jan bre vlla vallahi

  61. barumbadum

   Ha kar.