Ledri x Buta - Merri Merri

Ledri Vula

Ledri Vula

13 288 115 προβολές2 526

  AVD Digital - smarturl.it/AVDdigital
  Download or Stream ¨Merri Merri¨: lnk.to/merrimerri
  Produced by: BigBang (REDBOX Entertainment)
  Executive Producer: NESER Music
  Written by: Ledri Vula & Buta
  Directed by Picture Perfect and produced by James “Aggie” Barrett
  ℗ & © AVD Digital & NESËR L.L.C.. All Rights Reserved.

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 8 μήνες

  Σχόλια

  1. Diks Official 01

   1 femen per xhdot dit pi bjen 365 femna ne vit 😂😂

  2. Rovena Queen

   🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪

  3. zombie kkk

   Ledriii😀😀😀😀

  4. cim bekteshi

   King ledri dhe buta

  5. Kostas Tzimas

   Can a good person translate sone lyrics 😂?

  6. Gazmen Gutaj

   Shum mir

  7. Anna Kn

   OHH LEDRI SHPIRT

  8. ILLYRIAN FORCE

   Bedri Vula 😁

  9. Leyla Leyla

   Ledri je super

  10. kiara / butrint imeri

   SUPER LEDRI une do jepja dhe zemren per ty l love

  11. AlKs Music

   Femrat kush jan... Njana mtha je shum pis - Era Istrefi Njana fol suedisht - Dafina Zeqiri Modele - Anxhela Martini

   1. Danjel Therqaj

    M

  12. Ulker Akkurt

   Evet konustummmmmm hep solcularimaaaaa halen bendimmmmmmmm ocalan nolduuuuuuuu ki

  13. Konstantinos Stergiopoulos

   Kush mund ti gjej syzet e ledrit pls

  14. Ziadet Hitaj

   t qifsha otian n pidh

  15. Ziadet Hitaj

   dotua qi pragun un

   1. Danjel Therqaj

    O

   2. Ziadet Hitaj

    M ha Karin ti dhe ata

   3. Lorenc Lorenc

    Mesoo t shkruash o kariiiiiiiii

  16. Ziadet Hitaj

   Gilen poraqin n pidh ta qifsha

  17. BABASTARS chanel

   Subscribe to my chanel pleas

  18. xStealth Imp

   All summer listen to that !

  19. Hajrie Lika

   L LE LED LEDR LEDRI

  20. your assassin

   o ledri ke marr ves per me prish kenget e te tjereve si mike ose nasty girl ato kenge do ishin ma mire pa ty ma ke prish qefin

  21. MATRIX 2004

   Merri Merri Shqipe 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  22. Gzim mehneti

   ledri merriiii

  23. Hyrije.kryeziu Hyrije

   Nice misic

  24. Ljzzon 15

   ledri vula =BEST

  25. Mec Mirdite

   Me fol kot po fjalt i keni tforta. Respekt

  26. Zeina Curri

   Ledri Vulaaa♥♥♥

  27. Saleem07 Saleem07

   Love from India 😍✌🙌👌👍❤❤

   1. KAMARIERI I QI ROPT MR GASHIT

    Saleem07 Saleem07 i mer kar shqiptar je

  28. Ilir Makelara

   Pse ne videoclip osht muhammed salah edhe jo ledri?!?!

   1. XxRrezonXx - Mobile Legends

    Se i kish hu0 autobusi ati

   2. Zonja Fazilet dhe te Bijat Alsat M

    😂😂😂

  29. shume koti Edi

   Merri merri krejt ti fali💰💰

  30. Urime Beqiri

   Swiss is the best And albania not serbia ugh

  31. ZYB3R HD

   Bravo king je 🇦🇱

  32. Minecraft Survial

   BRAVO BUTA

  33. leonlefox

   Im Swiss and i love that song. U are amazing

  34. VIPAT SHQIPTARE

   gr-news.com/online/βίντεο-UqtpA4Yi_8Y.html Ledri Vula në mbështetje të ish të dashurës, u kërkon fansave të tij të votojnë

  35. Sarah D.

   Party 2018 🇦🇱🇩🇪

  36. ellie morgan

   Ku ku cfare keng uau

  37. Luljeta Hasani

   ❤️❤️❤️😍

  38. Luljeta Hasani

   Love this

  39. Afrim hoti

   I qart je ❤❤❤ itali 🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹

   1. Afrim hoti

    😋😋😋

   2. Daniella Rodgers

    😊😊

   3. OTR ME ZMR OTR ME ZMR

    NotzyTetoStiOl😁😁😁

  40. zombie kkk

   LEDRI 💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

  41. Marieta Hyseni

   Ledri 😗😗😗😗😗😗

  42. Sinan Musliu

   Ledriiii👄💋💋💋❤❤❤❤👑👑

  43. Arian gaming TV

   Buta shum i fort

  44. Ulker Akkurt

   Ben herifi alakaaaaaa eden seyler soyledimmmm kurdolar heppp gercekkkk serefsizlikkkkkk eee devammmmm etsinler ne halt ederse etsinnnnnler

  45. Leila Ibrahimovic

   All of the some of the mafia here LoL

  46. Fjolla Kutllovci

   I modele on drillano

   1. Enijuxhi Emin

    yFjolla Ku nx 5j tllovcij įy..j

  47. Nedim

   [Ledri] pervec zemres kejt ti fali (hey) merri merri kejt ti fali hey asgje nuk na nali babe merri merri kejt ti fali [BUTA] femna jem o emo ama ajo spo m'pelqe mo po rri veq tu menu per t'kalumen shum tu pendu mu duf mu me to mu duf asaj m'ja thy zemren njet kurgjo perfekt so edhe ROLLS-is jan me gjemba mtha sun gjen me mir po e di qe ajo rren se femna ime re shum e omel sikur bueno shum e bukur jasht edhe ma e bukur mren o sikur flutur fly kur pe shoh mbejn syt me zemra mpave mu me shoqen tane mthave mu qu spot vjen marre jeta osht qysh tqillojn zaret [LEDRI] ref pervec zemer kejt ti fali hey merri merri kejt ti fali hey asgje nuk na nali babe merri merri kejt ti fali yee e kom ni femen n'london edhe njo n'paris njona mtha qe osht djalosh e tjetra mdo se jom pis me njonen jom n'october fest bashk tu pi n'mynih me njonen smoki n'amsterdam tjetra mka thirr n'greqi pushim nje modele n'milano njona n'bank punon n'zyrih njona qe i bjen pijanos e tjetra mfol mu suedisht NEW YORK NEW YORK ne tu dal n'shoping me tjetren n'la n'Hollywood se du ket fit na qysh duhem un e di per neve dyve po pi fal prej meje kejt i ki amaaa ref pervec zemres kejt ti fali hey merri meri kejt ti fali heyy anjo nuk na nali bebe merri merri kejt ti fali

   1. Majkaveli _

    JETMIR edhe Roses jan me gjemba 🌹

   2. Hypper SSR

    Roses vlla me gjembo jo rolles -is

   3. fff fff

    Jo nje por tre tek modelet😉

  48. Xhulia Prifti Xhuli

   ledriii lovaaa my favourite !!!

  49. hdhd hzhd

   shume fire