Luana Vjollca ft. Bujar Qamili - Mi dhe flake mallit tim (Official Video HD)

Luana Vjollca - Channel

Luana Vjollca - Channel

10 781 874 προβολές4 958

  Get the song here: acromaxmedia.lnk.to/MiDheFlakeMallitTim
  Produced: Bini Diez & nurteeL
  Website: www.luanavjollca.com/en/
  Instagram: instagram.com/luanavjollca
  You Tube: gr-news.com/client-luanavjollcaofficial
  Facebook: m.facebook.com/LuanaVjollca/

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 6 μήνες

  Σχόλια

  1. Elida Gjana

   Super❤❤

  2. Gjiko Ledri

   Ylli botes je ma e mir se. Ma rina

  3. B H

   Hit nr°1 2018.

  4. Weisse Rossen

   Je yll 😘😘

  5. Eri Ibraliu

   super super

  6. Naser Llashtica

   Shum bukur 👍🏽🇦🇱👍🏽🇦🇱

  7. lolita lolita

   ♥♥♥

  8. Kylie Jenner

   Luana😍😍😍

  9. Anna Obaachan

   Why is it in Italy trends?!

  10. Marsida subashi

   je i madh bujar qamili

  11. Ilir Gjeta

   Supeeeeer

  12. the horizon

   What is this language?

  13. eliza liza

   princesh luana

  14. Xbike X

   Ku ka shkodran ka veq aheng ka per te pas ta knaq zemren bujari 🤗

  15. Samet Sali

   👍👍👍

  16. yllka tafa

   Nje duet qe do jete nga me te bukurit kte vere , je ⭐️⭐️Bujar Qamili bilbili i kenges popullore 😍😍

  17. Yllka Rugova

   Kenga Shume e Bukerr Bravo e Nje Bashkpunim Super Yes 💖😊👌👍

  18. Adriana Simoni

   Ahh mos vdeksh kurre o Bujar Qamili se je legjende. Dueti perfekte

  19. Edlira Hoxha

   ylllll te dy 💥💥💥💥

  20. InvadeR

   E kujtoj me Mallë një jetë ne Agim A do tkem ty vallë lule n'perqafim. Zi Zanë mali je trupin si Selvi, Synin Zjarr e ke Buzën si qershiiii. Haj Mi dhe flake madhit tim..........😍😍😍😍

  21. Mirjan Noka

   ❤❤❤ ju lumt shume e bukur

  22. Sara De

   Shum kang e bukur bravooo👍👍♥️♥️

  23. Valter Kokja

   Puthjen donde po e pres

  24. Madara Uchiha

   Ma perché sta cosa è nelle tendenze italiane?

  25. aleks allmeta

   Bravoooo😍😍😍😍😍😍

  26. Dardan Ibraimi

   Suksese te metutjeshme Luana 💗💗💗💗💗💗💗

  27. gasegle gabby

   Super kanga 👌👏👏

  28. goca durres

   Puthjen tende po e pres ....😘😘🤗🤗

  29. ANA Ana

   Shpirti jem je kon e bukur je dhe do jesh derii ne fund te jetess tendee

  30. Marsela Buzhiqi

   Shume kenge e bukur urime

  31. Fatbardha Cuni

   Kenga e bukur...luana yll Bujar qamili respekte per ty

  32. Kujtim Morina

   Femra me e bukur shqiptare Luana

  33. 4lbatrit 14

   Me ta knaq ❤️🔥🔥🥃🥃

  34. Adni shaba

   Bujari e ka zbukuruar👌😍

  35. I’m Batman

   kenga me e bukur e luana vjollces. kush eshte dakort me mua 1 like

  36. shko dranja

   Ku jan Shkodrant qi skomentojn per Bujarin ??

  37. Artan Meca

   Shume bukur vertet kjo kenge ❤❤😍😍

  38. Blerta Hurdha

   O Bujar Qamili je princi i kenges popullore , te uroj jete e shendet .

  39. GTBoys

   Perché è in tendenze in Italia?

  40. Elmira Cuni

   super kenggg😍😍

  41. boteal VEVO

   🔥🔥🔥🔥 KY ESHTE HITI KESAJ VERE 🔥🔥🔥🔥

  42. Eni Bardhi

   😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

  43. Enny

   Bujar Qamili je i madh!

  44. natalia shimplaku

   sooo cute!!! #luanator #4life !!

  45. alea

   Sa pasionante 😄😄😀😉

  46. Albanian Friends Channel

   Hit veror

  47. Jemin Spahiu

   Mbreteresha ime ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  48. Bunjamin Zendeli

   Perfektt ❤️❤️❤️

  49. Klivia Haxhija

   Bravo ❤❤

  50. b butrint

   Kenga me bukur qe ke ber ndonjeher Luana I like it ☺☺❤❤💋💋💋