Nënë e bir përplasen live me nusen. Vjehrra: Nipi sheh filma me pullë me gjyshin (Pj.1)

Me Zemer Te Hapur

Me Zemer Te Hapur

588 998 προβολές711

  Emisioni "Me zemer te hapur" nga Evis Ahmeti ne News24
  10 shtator, 2018
  Pjesa 2
  Vazhdon sherri mes Natashës dhe Eglës për djalin 5-vjeçar/Nënë e bir braktisin studion... (pj.2)
  gr-news.com/online/βίντεο-uuwSYYOvGMI.html
  “Babai im nuk e ka dhunuar kurrë djalin tim. Ai është krenaria ime. Të gjitha akuzat janë akuza për të më sulmuar mua që fitova kujdestarinë e djalit”.
  Ky ka qenë rrëfimi i Eglantinës, një grua e re e divorcuar nga Kuçova, që prej disa kohësh po përballet me një kalvar vuajtjesh për të fituar kujdestarinë e djalit të saj, si dhe ‘luftën’ për ta mbajtur atë pas vetes.
  E ftuar përball ish-vjehrrës së saj dhe ish-burrit të saj, Eglantina pohoi në emisionin ‘Me zemër të hapur’ në ‘News24’ se babai i saj kujdeset shumë për djalin e saj.
  “I kërkoj ndjesë babait tim që po hidhet baltë mbi të. I them se; je krenaria ime. Këto janë shpifje ndaj tij, pasi po kërkon të hakmerret me mua se fitova kujdestarinë. Më ke kërcënuar, madje kanë shpikur shumë gjëra. Babain e mbroj se është krenaria ime. Djali u vra pak tek dora dhe kjo mori në telefon policinë dhe tha djali është dhunuar”, tha Eglantina, shkruan ‘BalkanWeb’.

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 2 μήνες

  Σχόλια

  1. Edmond E

   Natasha = plake kurve, baxhell, psikopate, genjeshtare, e ndyre = Kura e sherimit..... Kar Zezaku ne bythe Armando = Rrote kari, koqe kanari, bythqim, shkerdhate i degjenerum = Kura e sherimit..... operacion te heqi copat e karit ne kok Egla = Simboli i miresise, i edukates, i pastertise shpirterore, i durimit = Kura sherimit....... nje fat i mire sa me larg psikopateve Fatkeqesi ..... qe nje vajze kaq e mire ta coj fati ne kete familje te cmendur. Do ta quaja veten me fat te jeshtzakonshem te isha njohur dhe te kisha lidhur jeten me kete vajze te mrekullushme. Megjithese jetoj shume larg do te ishte kenaqesia ime te ndihmoja kete vajze me te gjitha shpenzimet legale dhe ekonomike deri sa bashke me djalin te fillojne nje jete te re larg ketyre maskarejve.

  2. Myrt Mazrreku

   Kjo Tasha paska probleme

  3. Al Bania

   me gru e qelbet se kjo vjerra mos i rafte ne dere askujt. Pleher plake. Ka gjet ate te shkreten. Ik moj idiote plake cpune ke ti me nipin qe vdeksh ishalla. Dhe cuni kokrra injorantit vec burre qe sesht. Dhjefsha burrat nese jane te gjithe si ky. Sa peshtir e kam ket plaken ta kap ta shqy

  4. Kumrije Hasani

   A moj vajze ce paske qen pa fate,te kesh pune me kte njeri ce vec shpife,rri moj ku e ke vendin,ku te shkojsh ne bot i takon nenes,nenen e ka si zoje intelektuale,mos shpif se nuk te beson askush.

  5. Mexhid Kamberi

   Vjehrra idiote

  6. Albert Kotollaku

   ik moj tasha ik moj putang gamuto kristosus po ca karin mesonjse je ti oj te qifsha ropt ti do qir ropt

  7. Najada Brahja

   moj plak shtrig nuk e ke pjell ti e ka pjell ajo ti ke pjell ate ate .g..... qe ska pik llogjike qe nuk ndan shapin nga sheqeri

  8. Dhurata Erdian Cekrezi

   Ik moj zoj natasha lere rahat eglen bashke me femijen e saj i them armandos veri gishtin ne kok mos e ler familjen tende per nenen tende tregoi ku e nena ka vendin e saj egla lere ca te flase vjerra jote ti lufto per femijen tende se ne shqiptaret jemi me ty ti egla je e forte une i them gjith shqiptaret te ngrihemi te ndihmojme kete nene per femijen e vet.

  9. rajmond burgaj

   Une se kam par te gjithe emisionin por aq sa e kam ndjekur mendoj qe fajin nk e kan asnjera nga grate por ai palla qe qenka njeriu me injorant dhe budalla. Vetem burr nk quhet ai leshko. Pastaj normale se nga dikush do ngjash 😜. Po si mund te thuash qe vjerri goditi gruan tende ne sy tend dhe ti e lejove 😂😂😂. Pastaj mos te flasim per ate punen e fb-se se le nam

  10. Paola Hasmodhi

   Moj vjerr mbaj moj vendin tat...o bo bo kjo qeka nje kuçeder..mos te raft ne der

  11. S A

   O moj shtriga plak ti don me dasht mashum se nana vet si eka ba po e poshter koke moj plakushe te kisha fur me litar kuder plak ty

  12. LF Design

   Cdo vjehrra ne mes te ciftit !

  13. Sellma Latifovska

   O moj natasha lere gruan rehat me sjalin e saj sepse duket shume e qete e menqur e sjellshme ti ke probleme psiqike mori plak

  14. Burhan LATA

   Po, as që e kam mendu se mund të ketë në Shqipëni grua kaq të poshtër, siç është Natasha ! Uroj dhe besoj se nuk ka (edhe një) grua të tillë në Shqiptarii ! Keqardhje për Eglen, dhe i uroj fat e mbarësi në të ardhmën !

  15. Daria Gherasim

   Ky bythqir legen mburavec ben sikur eshte alen ndelon po ti je mami o kokre legenit je dhe ti baba hap syte mami se eke si bodigard

  16. lumiii gasii

   Mut nana mut djali. ...si kriminela dyt, gjynah nusja. ..me qfar budall ka pun

  17. Zeni Hajdari

   Lufto pa fund per te mar cunin, eshte i joti.

  18. ines schaler

   U Bon shqipetaret me keq se greket.

  19. Aliu Emiljano

   Shtriga e kucoves,mjer eglen qe e ka zen. Ske turp thojet si sqepar egla e shkret si ka as te lulyera,ke surrat te flasesh ti kukumjack😡😡

  20. Silvana Pazi

   Te gjitha komentet jan negative nuk mar shkas nga kjo e ndoqa te gjithe emisionin po ti zonj qe drejton emisjonin ben nje reklam te keqe po ajo zonja vjerr aty mos paft piken e hajrit bashk me gjith djal muti qe ka kurse Egla me vje keq o goc je shum e mire si kjo vjerra qe del ktu ka dhe shum te tjera po nga pervoja ta them ty Egla mos u mer me ate femer se esht zoti qe jep denimin me te madh per ate shtrigen vjerr.

  21. Ντορινα Μουγιολαρι

   O zot i madh cfar shtrige paska qene kjo plake e keqe.... Egla zoti te dhente kurajo me keta kafshe se vetem njerez nuk jane... Te kuptoj shume pa mase

  22. Katerina Mataj

   Kjo vjer mir qe i rriti femit jetim.do te risi mjalti i mjaltit turp te kesh qe shkateron familje .ti je ritur jetime dhe ashtu vdeksh o zot se u a nxhive jeten grua e keqe o zot sa e keqe qe je

  23. marcela shehu

   Çfare sorre kjo vjehrra... E shkreta vajze, çpo heq me keta dy injorant.

  24. marcela shehu

   Krye injorant gdhe ky armando... Habitem çfar e ka joshur kete vajze intelektuale, delikate te ky... (po shpif per te fituar djalin).

  25. Arjana Elezaj

   Che faccia di merda qe paska djali i zonjes njelloj si nena

  26. Arjana Elezaj

   E rafte pika o Natasha...Po ti ske burr as djal,rafte pika ty edhe at djal qe ke aty ne studjo. Se sjeni familje ju

  27. Ardiana Qosja

   Oooooo plerrrrrrrrrrr si nuk te han mortjaaaaaaaaaaa OK gjyshe pler

  28. Megi Kace

   Egla nje femer per tu mar shembull nga edukata qe po tregon Kjo debilja ta kishja un vjerre po tbh e vras e them burgut hapu po ke gjete kete ti qe qenka e urte po hajde me kesh mua nuse

  29. Ardiana Qosja

   Oj gjyshe kurv

  30. Orlinda Alla

   Shtrige Femer .Plere djale Ptu felliqsira....

  31. rossi Ina

   Eshte shume e qarte se si Jane te ndertuara gjerat. Zonje e dashur lere femijen me te emen sic ke rritur ti te tuat. Askush nuk ka te drejte te duroji trillimet e tua. Me vjen shume keq qe ligji shqipetare nuk nderhyn.

  32. laura Teramo

   Kjo qenka shum kurv oj plake baxhelle, Po ti ke gjet me keto njerez te urte se te kishe ran ne ndonje familje koke krisur ti sot do kishe ik per lesh!

  33. Burbuqe Elezi

   Moi vjerre budallaqe, nuk e do ti me shume se nena femijen, une Jam gjyshe vete, dhe vjerre po jo te nderhysh kaq shume,, ik moi grua lere rehat nusen rehat😡😡😡

  34. Salih Bassu

   Allah bela universin..ruspı çocuk..Mortja qe ste ha moj baxhelle..nje felliqesire qe te hap barkun.👌👌🖕

  35. Tina Gashi

   OHHHHHH QKA JU KISHA RRAF NËNË 🐩 E BIR🐕

  36. Agon Seadini

   Ncncn cfra injorace kii qenka klish mamje idijot ndyr

  37. Gabriela Fati

   Shtriga si ajo shtriga e 7 xhuxhave

  38. Gabriela Fati

   👹👹😈😈😈

  39. Gabriela Fati

   Un tani po i shikoj kte ..po ai esht nje mashkull kot ka frik nga mami papgallja shtriga ajo esht femer me ulta ne bote ska pik vlere as si baba as si ajo cmende plak gjyshe o pler natasha ik vri veten

  40. Ymer Jasemina

   Kjo natasha e sht shum zonj e nderuar kur se egla nje cop e rugve qe le femien rugve nen kriminele

  41. L.P.A

   akoma kjo vjera llap ??? ajo seshte gje tjeter vecse nje bushter e gjalle me shqisa njerezore.... si e degjoni kete manipoluse tiger.... vetem nga zeri duket qe eshte TELENDARE, ....

  42. ana s

   Kjo kurve plake I neveriti te gjith shqitaret mbrenda vendit e jasht vendit ju lutemi mos e lejoni ne tv

  43. Albanian LAD

   Bo bo ca familje digjeneruar ky! Po e bejne djalin budalla me pahire, ik moj vajze integro jashte shtetit me gjithe djalin dhe leri mbrapa kta psikopata..

  44. Alisa BISLIMI

   U

  45. Besnik aaa

   Po ku i kishe syte moj Egla , ku e gjete ate legen ai eshte psikopat shiko si leviz ne karrike duket qe eshte i semur psiqik bashke me nenen e vet ate idjoten inatceshen shif si fryet nga inati , te ka zili // ata qe te dy jane flliqsira nena dhe i biri .

  46. Resmije Kurtisi

   Zoti e denoft sa ma shpejt ket gjyshe te shemtuar qe ban shpifje pa ndal e manipulon krejt njerzimin po nje dit del e verteta dhe duhet denim te fort prejt shtetit per kta manipulime se duket se kjo edhe djali e msojn voglushin me vepra te kqija e thojn se kur e ka marr nena e ka eduku kshtu ncnc ALlahi te denoft shum shpejt e ti e nderruar te kesh durim se vjen e mira per ty e dashur kjo esht sprov e rrend ta keqperdorin djaljn me te shtrejtin e zemres tane. Mos u largo nga babai se qysh e thua kta dojn qe mos te ki mbrojte nga askush e te bejm telashe e sene shum me te kqija te ardhmen se skan limit te keqes. E nderruar mbroje rrite fmiun tende mos e le te vuaj....

  47. Baftije Dakaj

   Mos qaj gjyshe majmune se te shtjerron shurra.

  48. Esmeralda Alda

   Me dhemb zemra kur degjova kete histori. Kam vuajtur vet pak a shume si kjo histori.. Donin t'me merrnin femijen prinderit e ish burrit tim. Ai vet nuk prezantohej kurre ne gjyq .. çfarë nuk shpifen per mua si femer pasi ika as nje vit martese e kerkova ndarje.Me kercenonin, me ndiqnin nga pas, isha vetem 17 vjece.. nuk dinin me as ata te policis si te vepronin. ..Isha e ndare me ligj ..femija mu dha mua si nene per rritje dhe edukim...sepse ishte dhe 1 muajsh ne gji.. e donin ata femijen ta rrisnin gjysherit ...thoshin femija eshte yni.Ne 97 kur ishte lufta civile te ne un ika me femijen tim ne emigrim.. per faj te tyre .. Me hodhen bombe ..qellonin me kallash ne shtepin e prinderve te mi. Ligji (policia ) me thoshte te reagoja ...ti vrisja .. kam hequr shume peripeci sa nuk mund ti shkruaj te gjitha..Por di qe kur ika shpetova nga çdo gje.. Me pas kercenonin te mit duke i thene ajo iku e ka lene femijen ...ata i pergjigjeshin qe vajza jone per ate femi jepte jeten.... Un nuk kuptoj keta gjysher e baballare.. si duan te miren e nje femije kur jane vete te paret qe e shkaterrojne ate... duke i dhene nenes se femijes dhune psikologjike ... ndikon dhe te femija... a e kuptojne ata gjysher qe mbrojne femine e tyre ..qe dhe ajo nene bene po te njejten gje me femijen e saj e mbron...ky eshte nje rast konkret por ka shume femra, nena qe perjetojne te tilla probleme.. ska ligje ti mbrojne sepse shumica s'kane as mundesi ekonomike per te perballuar gjyqe etj.. . Lutem zotit qe z. Egla te gjej paqe nga drejtesia bashke me femine e saj. Ai mashkull qe ka patur maskilist nuk meriton te quhet baba.

  49. Miki Mikii

   kjo natasha qenka si shtriga te borebardha se bashku me ket pederin

  50. anna latifllari

   o sa karagjoze kjo vjer po ai djal ca burr esh po vetem bur smundet te jet turp te kini idjote vjer