Noizy - Luj edhe pak (Official Video 4K)

thisisnoizy

thisisnoizy

3 105 802 προβολές3 753

  Produced by BledBeats
  Lyrics: Noizy

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 18 ημέρες

  Σχόλια

  1. Toni Redze

   #TBA

  2. Toni Redze

   O nonen nkar tkalit t'a qifsha

  3. BlackbearYT

   se kuptoj ca po flet re! fol shqip jo arabisht

  4. Fabio EU

   *better than toto* ;)

  5. Ani Gub

   Urime 700.000 subscribe.

  6. Mani Hasan

   Noizyyy likee si per her prshendetje nga londraa

  7. Ema Bb

   Luj Edhe Edhe Pak tlutna luj Ma ka Dal ohaha tdu be Noizy em :*

  8. Mirjeza Fetahu

   Nozi ma imiri

  9. This Will Be a Fine Addition to my Collection

   Bruh noizy is not good anymore, WAY TOO MUCH AUTOTUNE and no bars or chorus

  10. Alketa Dine

   Shym e bukur 👌👍👏

  11. Rei Buzaj

   E bukur bravo!!! Po kënga "toto" ËSHTË MË E BUKUR!!!!

  12. Ilias Vranisti

   Vajza e Sabianit eshte kjo apo bej gabim?

  13. KoshiJack

   The trumpets sounds like from ths song called Jeremih - Hamburg

  14. Kristi Pergjoka j

   Jo Kadal po shpejt o FIGUR. 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

  15. tntboomxxx

   Kush po e degjon dhe po lexhon komentet 👍

  16. Denisa Myftaraj

   Kong pa lidhje

  17. Boro Nica

   Jom Fans i Noizy-it po do fjal nuk i kuptoj Megjithat esht 1 dhe do mbetet 1

  18. Leon Nikoliqi

   Luj edhe pak ooo pash ALLAHIN luj edhe pak hahahaha 😂😁.Veq vazhdo see krejt kongt I ki Hite😉

  19. Raul Raul

   Dancers name ?

  20. amela prendi

   Yll fare

  21. Lonely

   O vllai shumë respect për ty, Po un skuptova edhe aq shumë

  22. Lisa Monaco

   *Sеху girls аnd guу just wаiting tо hеаr frоМ u,Livе Shоw аnd сhаt tо fоr ur fun !* *Cl1сk H е r е Tо Wаtсh S.E.X.Y WеbсаМ Girls.* ↬ whx.io/2c13?e=bV6GWg9r91

  23. Albin Hoda

   A ja din najkush instagramin qasaj biondines super sexy n klip

  24. Albanian Bits

   ja ke ka kopjuar tipi gr-news.com/online/βίντεο-6Q0AazVu1Tc.html

  25. Gffh Dshbd

   Super keng

  26. Tdot Rida

   SHOWING LOVE ALL THE WAY FROM CANADA🇨🇦🇨🇦 NOIZY crazzyyyyy up in Toronto👌🏽🔥🔥

  27. Erald Kila

   Nfillim kang shum palidhje A tash sndalen te ngju #LIT

  28. Hose Dias Radoslavov

   who is this yelow hair girl?

  29. Msiptv Oiptv

   Dini. Gggggggg

  30. BaD BoY

   Dat blondie tho ...

  31. the guy with Plis

   I like how she move that ass❤️

  32. Bujar Nurce

   Hallall te qofte. Ashtu vazhdo♡♡♡.

  33. Amarildo Begu

   Teksti nuk kuptova gja

  34. Gentrit Paci

   Luj edhe pak

  35. albania 4life

   Prej rrepit u bo popullore 😂 🖕🖕 po pate nevoj per tekst na thuj aman vec mos i perserit vetem dy fjal ngjith muziken.tqifsha talentin qe ke ti buzpidh

  36. [DJ KRONE]

   Emri i kesaj goces?Si e ka emrin ne insta?

  37. tattoo yll

   Keng me kot qe ka bere

  38. Jola Perkeqi I

   kush ja ka inatin ju qift nana karbiolet

  39. eni hajderi

   Italia eshte kot mo te mir shqiptar😘😉😉😉otr nga zemra

  40. Arbesa m1

   ❤❤❤❤❤

  41. Anes Gamer

   Edhe fansat e unikatilit e ngojn ket edhe bbs Po normal qe ju pelqejn Otr 4life❤

  42. Pamela Celhaka

   Love you king Zin

  43. Pamela Celhaka

   Superrrrrrrrr

  44. Mona Zidra

   Cfar kendon o katunar se nuk merresh vesh

  45. Asddaa Fdasdf

   Nojzy je 👌👌👌👌👌👌

  46. Kastriot Tusha

   Kush ja ka. inati ju qift Nana

  47. Bashkim Ibishi

   Katili number 1 Osht

  48. beraldo sejati

   super muzik per makin esht 1

  49. Erza Dardhishta

   I LOVE YOU NOIZY SOO MUCH AND OTR❤❤