No video

Opinion - Sali Berisha! (13 shtator 2018)

RTV KLAN

RTV KLAN

184 339 προβολές224

  www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Sali Berisha, Andi Bejtja, Lorenc Vangjeli, Robert Rakipllari, Ervis Iljazaj

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 5 μήνες

  Σχόλια

  1. Ardit Rossonero

   O serbosali tu shofte fara!

  2. Toni

   je lider Sali Berisha por mjer populli qe eshte i qorruar

  3. Sam Sung

   o Sali kryekriminel boll i vrave shqiptaret i vodhe i burgose . Cfare gjaku ke o plehre. pse e urren kaq shume popullin tend ? apo je gjak serb?

  4. Fadil Syla

   1 PYTJE PER SALEN PSE DR. IBRAHIM RUGOVA NU KAH FOL ME TY ???????????

  5. Riza Farizi

   Berishes duhet ti vjen turp qe e permend kosoven ai i ka ndimuar milosheviqit ne Kon e luftrave ne ish yugoslavi si domos luftes se kosoves

  6. 5fdjd Jzshsgd

   Po qfar respekti ke per luften ti o matuf plak qen rrugesh po ju te gjith ata shqiptar qe e kan ndihmuar luften i keni vra o idijot jeni ju aj qen puntor i shkavt qe e dhat udhrin te vritet ilir konushevci e familja haklaj vetem se endihmonin luften e kosoves po shpordhu

  7. 5fdjd Jzshsgd

   Neve nuk bashkohum dot sa jeni ju gjall mbasi te cofni ju qeni plak do bashkohum

  8. Senad Fazliji

   Pershendetje.Pik se pari Berisha nuk ka asnji te drejt te flas per trojet shqiptare per arsye se aj kur nuk ka shkel ne keto troje edhe Pse ka qen kryeminister apo president i RSH,Dmth nuk ka shkel e jo te ndihmoj,por perkundrazi edhe ka punuar ne dem te shiqtarve qe jeton jasht kufijve administrativ te RSH.

  9. Merita Behrami

   Po. Bei. Ndrri. Kufive. Bejm. Bashkim. Komtar

  10. Merita Behrami

   Po. Po. Ma. E. Mira. Esht. Ndryshimi. I. Kufive. At. Herr. Bejm. Nash. Kimin. Komtar

  11. beka beka

   aki burr nuk vlen aspak se krejt shka fol shifet në sy se asht patriot i rrejshm ska lidhje me politik ky asht turpi i popllit shqiptar boll mare ma tradhtar se ty ke aleat srbet boll mos le palidhje

  12. The Bloody ALBOZ

   MITROVICA ESHTE SHQIPERI!

  13. MoreThanSports

   politikan i zoti

  14. Azem Beqa

   Me vjen te vjelle nga keta "anal"ista ,te cilet me qdo kusht kerkojne ti falin kosoven Serbise e cila nuk la gja pa i bo popullit te kosoves.. Qfar analfabeta o zot , sa te poshter , edhe ky blendi shum klloshar , Por , fatmirsisht ka njerez si Dr Berisha qe guxojne ta thone te verteten..

  15. Imri Buqa

   O sali berisha mos lsho pej se kosova nuk asht e hashimit

  16. Almedina Veseli

   Zotri Berisha me gjth rrespekt shko ne rr.s. Un jam shqiptar jam nga bujanoci dhe ti sikur nuk di shum per ket rajon,po Lugina gjithmon ka qen pjes e Shqipris te madhe,ato toka na u moren pa vullnetin ton, shko ne rrot sames more plak Ne nuk erdhem ktu nga dikund tjeter nuk jemi te importuar jemi automton zotri Po ty qenke shprrallu krejt o rrush,po kur daqic ka then bashkonju kosoves,aj mund te ket then ikni ne kosov mos dezinformo opinionin plako

  17. Alb Alb

   Kush jan keta Analfabeta shqipfoles ketu ne studio po asnjeher ne Bote serbija nuk te jep teritor te vetin ndoshta nje apo di katunde shqiptare ne Luginene e Pesheves me shum jo per 2 Katunde don ti merr Pjesen e Veriut te Kosoves qe eshte toke me e pasur ne te gjithe ballkanin. Ju te shqiperis mesoni pak me shum per Kosoven mos ja futni kot se serbija eshte fuqia e pare ne ballkan ajo nuk fryhet me teritore ata pretendojn se edhe shkodra dhe me shum se gjysa e teritorit te shqiperis u perket tyre. Keta gjera i thuan ato hapt edhe sot ne te gjitha mediumet ne serbi kurse keta shqiptaret ketu po dojkan pajtim. Me vjen keq se akoma jemi diku folur per fantaziat tona Blendi done te tregoj patriotizem a nuk ka as lidhje me politiken qe zhvillon serbija ndaj Kosoven.

  18. Valbona Beqiri

   hashim esat pash toptan

  19. Bardi Kambi

   Tash e kuptova se pse i thirrin analysta kta? E thojka fjala vet.

  20. Bardi Kambi

   Shka leshin i thirrni ramen edhe thaqin vet e berishen me kta muta tjer bashk. Qe nuk lojn me fol.

  21. A1978 A

   Po kur flisni ju të PD kamikazët e shtetit shqiptar. që nuk lat gje pa bër e gllabëruar. Tani kesaj pune ithojn te bej kurva si e ndershme po kurva kurv mbetet.

  22. Ubi Servina

   KOK KAR ESHT AY TULACI MJEKROSH, MORE GREK, NE MITROVIC SHKOJN PA TARGA POR ESHT KOSOVE, EDHE NE SARADNDE SHKOJN ME FLAMURA GREKE DHE FESTOJN GREKUN, POR NUK ESHT GREQI POR ESHT SHQIPERI, PO ASHTU SI AY GREKU QE HANGRI PLUMBIN, NJI DIT EDHE SERBI DOT E HAJ PLUMBIN NE KOSOVE.

  23. Ubi Servina

   ZOTI BLEDI, NE DOTE BASHKOHEMI ME SHQIPERIN, PO PSE O ZOTI BLEDI TE NDEROJM TERITORE, TI JAPIM TONEN PER TONEN, JO.. POR VETEM KORIGJIM KUFIRESH. LUGINA E PRESHEVES NEN SHQIPERI DHE MBAROJ PUNA..

  24. Ilsa Rildi

   Ta zbukuroj Studion, ska te dyte si i Madhi Berisha.

  25. Dark Mentality

   O sali ke harruar te jetosh aq thell je zhytur ne politike saqe zdel dot me do vdesesh ne parlament.

  26. Mentor Kabashi

   Sali Berisha njeri i mjerë i lodhur me nostalgji komuniste si përfundim tamam IDIOT me vler të ulët edhe pa respekt dhe pa pik force politike vetën gërthet. I mungon karakteri këtij ish etj. etj. Ish IDIOTIT doktor, kryeministër hajdut dhe tashti psikopat Berisha se nuk i ndalet goja. Po pse të gjith këta mysafir këtu, kur vetëm ky majmun Berisha flet! Zakonisht Blendi flet shum por ne kët emision çenka paralizuar krejtsisht. Program shum i dobët.

  27. Fahim El- Tayeb

   Berisha you are a piece of shit. you and your shit wife and your stupid followers are most unwanted in Albania. we hate you all. you killed so many Albanian.

  28. Idriz Kurtaj

   O blendi degjoje dekleraten e thaqit ne ni televizion gjermon se sa ka luftue se sa larg asht kon prej viave te frontit vet thaqi ka than ne intervist ne tv gjerman se une jom kon larg viave te frontit keshtu qe aj klloshar president qe mezi se u ba president nuk din se qka asht lufta se ati as ni ferr nuk i ka grrith thaqin me te dret e ka doktori se asht argat i serbis

   1. pip piper

    Thaqi asht maxhup.

  29. Bledi A

   Zoti Berisha, perse nuk dilni per dialog ne media bashke me kryeministrin aktual, Zotin Edi Rama ? Te gjithe Shqiptaret po e presin nje ballafaqim ndermjet jush. Me i miri fiton ne syte e popullit. Ky do te ishte nje ballafaqim i drejte me prova edhe fakte.

  30. CCN AL

   berisha per kryminister

  31. Bledi A

   E vleresoj Berishen vetem kur flet sinqerisht ! Nuk eshte shume e veshtire per ta kuptuar.

  32. viorel balmus

   Pleher Sal Vrases Berisha

  33. arben kreshniku

   Kurfar debati sosht ky debat i karit 5 veta po flasin me nje her kurgjo spo kuptohet kurghjo spo argumentohet edhe po shkojn me tem mas teme qashtu si te trent hahah. Ski shanc me ngu 1 person tu fol ma shum se 5 sekonda pa u gju tjetri

  34. Soll Lili

   Si nuk u merziten keto fytyra duke shpetuar kombin dhe nuk mendojne fare per veten e tyre

  35. Aldo Aldo

   Synet politik hahaha je I modh bershia

  36. Dragifed

   sali berisha bastardi me i keq qe ka pasur ndonjehere SHqiperia poshte ky kriminel me emrin sali berisha

  37. pamphlet drastique

   Shqiperia ka shume per te bere ne formimin e integritetit te saj si KOMB. Shqiperia po sju bazua historise se saj do vi nje dite qe do rijetoj epoken kur serbia,bullgaria,mali i zi dhe greqia te gjitha ne nje moto te vetme kishin si objektif gllaberitjen e saj. Pra synimi i ketyre shteteve fantazme te krijuar nga copetimi i shqiperise per te krijuar dhe kompozuar popuj heterogjene (te perzjere me shume rraca jo autoktone) dhe jo popuj homogjene te gjakut ILLYRIE. Sigurisht ketu del qarte ne pah qe europa "moderne",me sakte gjate gjithe frymaries se saj si egzsitence europa ka pasur vetem nje qellim,ate te hakmarries se kombit shqipetar,sepse principata e LACEDOMISE,qe eshte kryeqyteti i distiktit ILLYRIE i ka bere balle shume armiqeve qofshin keta nga fisi i tyre,THRAKE,LIBURNE,LIGURE apo ETRUSKE. Dihet prej kohesh qe athina babiloniane sa here behej fjale per gjak shqipetari kerkonte ndihme persise se lashte,sa here serbi kerkonte thermim Arberie aq here shkonte lepinte shputat e kembeve te rusise cariste,si pjese perberese e trungut rusofone. Mund te jap shume argumenta dhe prova por e mira e kerkon qe shqipetari i mençur dhe i ditur te kerkoje me shume me etjie dhe kembengulie vertetesine e kobit te tij,mbi dramat dhe tragjedite qe jane luajtur qe kur (ketu e 4500 vjet) tre perandorite e kohes,mezopotami,persie dhe babilone hyne ne lufte per jete a vdekjie,lufte qe ne saje te rrethanave dyndese te ketyre popullsive mbi trojet tona,dashur pa dashur infektoi dhe integroi kombin tone ne nje loje intrigash teper tragjike,sepse qe prej kesaj kohe shqiperi filooi te behet heterogjene ne saje te zemergjeresise se saj,duke ju dhene ketyre te radhureve te rinj te drejte strehimi si te humbur lufte,pra azil lufturak dhe te drejte strehimi ne truallin e saj.Hungarezet ndaj sot e kane meri pritjien dhe dhenien ndihme te huajve qe kerkojne vetem kalim drejte perendimit,si pasoje qe kane pesuar ketu e 4500 vjet,dhe hungarezet jane Thrake ose dradanet e vjeter,me sakte jane lidhja fisnore e Ligureve me Liburet dhe Thraket.Pra jane Illiret e lshte,sepse ILLYRIE fillonte ne KRETE e mbaronte ne DANUBE,Fillonte nga karpatet deri ne Tiherrene e alpet e e veriut(Kemba e Titanit). po e njejta loje po luhet sot mbi ne kur dihet qe itali eshte 89% me gjak Pellazgjie,Sllovenia,Kroacia,Cekia,Sllovakia,Hungaria jane pellazg te perziere me Rus te bardhe dhe me Khazar. Mos valle nuk shihet qarte loja qe europa po luan mbi tragjedine Konfuciane shqipetare duke i aneksuar si komb me vehte KOSOVEn,kur gjuha eshte po e njejta,doket,zakonet,traditat e mbi te gjitha preardhia e tyre PELLAZGE. Na thoshin qe tregimet e te pareve tane mbi legjionet e CEZARIT,apo te falangave te Aleksandrit ishin legjenda fantazie foshnjerake. Asapk!!! Illyrie i ka dhene mbi 13 imperator ROMES. Pellazget bene zap barbaret dhe vandalet e perendimit te kontinetit europian,aresye per te cilen kjo rrace e gere akoma sja ka harruar shqiperise pengesen qe ajo ju ka bere per te ardhur ne jugun tone dhe perpire trer pseudo greqine deri ne Qipro. Pra miq shqipetare,vellezer e motra hapni syte vetem me dije,sepse eshte e vetmia menyre qe te shpetojme nga kalkulimi i barbarise dhe vandalizmit karakterizues europian. e pavdekeshme qofte Pellazgjia. E pa harrueshme qofte ILLYRIE. Dhe u çofte ne vend enderra dhe zjarri i te pareve TANE: Nje GJAK,NJE RRACE dhe NJE KOMB I Bashkuar si ketu e 27 million vejte me perpara. Nderi i gjakuet te te pareve tone kerkon piedestalin e BURRERISE PELLAZGE,BURRERI qe beri te dridhen PERSET te cilet ishin luftetare te gixmshem por perballe trimerise,perballe forces intelektuale dhe morale te pellazgjise dritheroheshin edhe ne kllapine e tyre. Ndaj te dashur shqipetare kerkoni te lexoni TACITE,STRABON apo PLINE ivjetri ap i riu qe te mesoni ku fillon SHQIPERIA dhe ku mbaron ajo,kush jane ne realitet grekerit (popull kopil i formuar ne saje te dredhise se tyre mbi kurrizin e mikepritjes se te pareve tane),kush eshte ne te vertete origjina e serbit i cili u kap si rob lufte per ti sherbyer si sklav krahu pune pellazfjise se lashte e sidomos Thrakeve qe mbronin lindjen e Pellazgjise. Mund ta zgjas leksionin me shume por e pa nevojeshme sespe prova qe deshmon tere keto eshte se eurpo po ben te pamunderen qe te bashkohet çameria,shqiptaret e maqedonise,kalabrise,sllovenise,kroacise,malit te zi nen linjat e PELLAZGJISE se hereshme. Kur te shkoj ne kosov me takon te kerkoj perkthyes anglishtje,sepse me duhet me u kuptu,sepse atje anglish flitet. Upsss...

  38. beciri28

   serbet i ke, shok sali!

  39. beciri28

   Sali sho ne shtepi,se smundet te ta shoh fetyren

  40. E G

   I paskan zgjidh gjith hallet ne shqipri meqe po merren me kosoven...e ngre tymin mjeshtri i vjeshter e ben re smogu sa hap e mbyll syte

  41. Niko Niko

   Kto flasin per kosoven e ne shqiperi Jane 30perqind qe skane te hane!!! Pse nuk flasin per kto njerez.. apo nuk jane shqiptare

  42. Bekim Ibishi

   Ma mire ta kemi nje Qen te plakur Pa dhembe icili e tremb (Largon) ujkun sesa dy a Ma shume Qen te rinje te Pa pjekur me dhembe te mbrehur te cilet shiiten lehin se Po e largojn ujkun Kurse Pak Ma larg e ndajne prene se bashku .

  43. Bekim Ibishi

   Nje Fjale popullore Thot plakut mos ja ndegjo pordhet se nuk Mund ti ndal por ndegjoja fjalet se i ka te Drejta nga pervoja.

  44. giakomo tjegulla

   Mund te me thoni kush genjen me shum, se kush vjedh me shum e dijme po kush rren me shum?.. shesim nafte serbit dhe flasim kunder tij e kunder pres, Thaci.

  45. Albanian 4tirana

   O berisha o deshtak I shemntuar ti kurre nuk do maresh me shtet po ik plak

  46. Albanian 4tirana

   Sali berisha nuk do bashkimin me kosoven se nuk fito vota o robqir injorant ik ere plak dil nga politika se I mashtrove shiptaret vite me radhe ...turp Thu vij te gjithe ju nese nuk e bashkoni kosoven

  47. Albanian 4tirana

   Nese nuk bashkohet kosova me shiprin jeni politikan me robqira te ndyre ok

  48. Albanian 4tirana

   Ik dil nga politika plak mashtrus Kur ishe ti ne shtet pse nuk e bashkoni kosoven me shiprin o plak matuf...shko 're mos mashtro mo ok frikacak

  49. Kosovo Albaner

   BRAVO DR. BERISHA PER THIRRJEN QE I BEN POPULLIT TE KOSOVES. NU I JEPET SERBIS AS NJI PLLËMB TOK I KOSOVES. KOSOVA ESHT SHQIPRI.... SHQIPRIJA ESHT KOSOVË. RROFT DR. BERISHA. POSHT. LORENC K... ME SHOK SHIFET QE JAN TRADHTAR

  50. media albanian

   E kuptoj z Sali Berisha sh mire ... edhe e rrespektoj per ato qe thote pasi duket qarte qe e gjithe kjo qe thot ka te bej me shume me suksesin e partis demokratike me shume se sa me suksesin e Kosoves ... Arsyeja pse e rrespektoj eshte se edhe pse ka arritur nje moshe aq te vjeter perseri nuk dorezohet ... Persa i perket e te quajterit "agrat" prs e vendit tjeter nuk eshte e drejta e tij te gjykoj askend sidomos kur Kosova eshte vend i pavarur ... Do ishte veprim me i duhur nese ai do te keshillonte ne menyre te kulturuar dhe jo te zgjedh pjesen e ofendimit .... Fundja kjo kontribonte me shume ne suksesin e partise PD

  51. a_bull

   Epo, duket se i vetmi politikan shqiptar(andej kufirit) qe nuk ka frike nga gogoli Serbi eshte Sali Berisha.

  52. kledia mehmeti

   Dr.Sali Berisha eshte nje nga figurat me te rendesishme dhe nje nga njerezit me te medhenj te kombit shqiptar! Ju qe jeni aty ne panel nuk keni fytyre te flisni me Doktorin, por Ai eshte burr dhe prap ulet flet me ju o morra te shemtuar... bejtja dhe rakipllari jan pak me te sjellshem... mbiemrin jua kam shkruar me te vogel sepse para Doktorit ashtu jeni!!

  53. kledia mehmeti

   Lorenci nje njeri meskin dhe ironik I shemtuar, i pa edukuar, turp qe kemi kta ndyrsira dhe jemi te detyruar ti degjojme! Respekt per Z. Berisha

  54. kledia mehmeti

   Pse mor Bledi e lejon ate harabelin ti nderpresi fjalen Dr. Berishes.... madje eshte fyerje qe Ai u jep sqarime atyre... tmerr

  55. Abajra Kos

   Motherfucking wolf’s #1 berisht

  56. Driton Dj

   roft sali berisha patrioti kombit

  57. Bullaku Juppi

   ZOTRI BERISHA JE DHE KIMUK GJITH KING BOSS. RRNOFESH 1000 VJETT

  58. Bullaku Juppi

   Berisha eshte baba i gjith shiptarv. eshte politikan shumm i AFTË njeri shum i menqur .qyre sa vet i bajnë pytje dhe gjith i bllokn jep pytj sakt BERISHA ESHTE NR 1 per gjith shqiptart EDI RAMA e rrespekt BERISH se din mir Aftsin e ti zotri BERISHES.

  59. Eddie

   Opinioni eshte nje program interesant per tu pare ne youtube, but reklamat tashpifin te youtube it, keshtu paguheni ju me shume, keshtu qe nga une nuk do keni me views. Blendi me kujton Fantocin ne nje film Francez te vjeter:)

  60. Gomar Gomar

   Tqifsha ropt o vangjeli e nxorre koken se .ca je ti urren legjenden e shipris o kurv grek analista ropqim sdini .ca flisni edhe skeni mo rrena per mretin

  61. Aldo Bare

   Tani po ju marrin tokat me pozitivitet dhe ju thojne qe ska asgje te keqe, si loje femijesh u be gjaku atyre burrave tani

  62. Aldo Bare

   Mire e ka berisha po ju bejne popull pa memorie historike tani ato juve. Ju ka hy krimi tani nga keta politikane tani thjesht pranoni cfare vejne keta ne tryeze. Pika ju o popull. Bravo berisha per kete here

  63. SaiwanTV

   Si mund të jetë kaq pall trapi ky Elvis Iljazaj. Se Lorenc Vangjeli është bythelëpirës i Ramës, po është i zgjuar dhe i lexuar ama, ky është komplet budall dhe pyetjet i bën sikur ka turp dhe është në klasë të 4

  64. Toni Fusha

   Analista idiota dhe komunista po serbia po ta marr i bie ta marr nga shkodra kshtu qe ooo shqiptar mos u beni merak se serbin nuk e len veriu te futet ne shqiperi

  65. Like Haklaj

   O Sali berisha ta shtoft i Madhi Zot ymrin e rrofsh sa malet Je nje njeri me vlera qe si ka kush ne tok te shqipris e mbar botes Kta gazetaret qenkan mej lan ke kacak ose kotec te pulave se ashtu jan ata Doktorr Berisha zban ma.nana si ti as nuk ka me pas nje lider te dy si ti ma . Je i pa zevensushem Zoti te rujt ty e Familjen tane e krejt cka ti do Zemra jote Respekt 🌟🌍🇦🇱

  66. H Adria71

   Nukë ka figur tjeter në Historin e Kombit Shqiptar që e ka penguar perparimin dhe ardhmerin kombtare si Sali Berisha ky halabag e ka djegur sa e sa her Shqiperin e ka ndihmuar Millosheviçin me naft i ka futur thikë pas shpine luftes se kosoves me 1998 me puçin e deshtuar ne Shqipri , e ka shfrytzuar postin e tij për tu pasunuar Femijet e tijë,është një nder arkitektet e perçamjes Kombtare,është shkatari i Gerdecit është ekzekutusi i 21 Janarit ky bastard duhet të jetë ne burg dhe jo ne studiet Televizive që financohen nga burime te dyshimta .Zoti Berisha ti e ke vendin ne plehrat e historis Rroft Kombi Shqiptar

  67. Ervin Velikaj

   O njerez flisni me rralle

  68. Dilaver Bela

   Ka ralla

  69. Engjell Hamzaraj

   ZOTI BERISHA ..JE FIGURA E KOMBIT SHQIPETARE....PO KETA ANALISTE IDIOTA...NUK PO E KUPTOJNE QE NDERRIMI I TERITOREVE BEJNE QE TE DHUROJNE MITROVICEN,,E VETMJA PASURI E KOSOVES...

  70. SaiwanTV

   Duket sikur zotit Berisha i është kthyer dialekti Tropojan

  71. SaiwanTV

   Kte që flet si korçar kot e merr në emision ky Blendi

  72. Hip Hop Life Albania

   ahahahahahah kur flet ky idjoti me syze se pjerdh asnjeri aty ahhahahahaha

  73. Henry richard

   O VRASES PO TE VJEN FUNDI FAMILJARISHT

  74. Sukri Bajrami

   Kemi po i dim ne kto sali leje shko pusho Shko pusho folën Pa konvetrim ju lutem Leni ne pushoje ju lutem largonja

  75. Sukri Bajrami

   Largonja sali berishën e keni pru të shërohet Me debat Pa lidhje nuk komentohet leni kto komente haj shko pusho në penzion leje be sali lenja pse e keni pru

  76. HEKTOR KALASA

   bravo berisha tani po ....tamam shqiptar.te uroj gjithe te mirat...

  77. Asim Bakii

   ah moj Shqiperi, kush te ka nxjer me krye ne hi? Shimon si nuk e respektojne njeri tretrin kur flasin.

  78. Albano Gashi

   Pse i shite arme bin ladenit e pse gerdeci?me jete shqipetaresh

  79. Albano Gashi

   E ghithe bota edhe rusia i vuri Embargo Kurse ti fitove miliona me jete shqioetaresh

  80. Albano Gashi

   Pse i shite nafte serbis ne kohen e luftes?l turp

  81. argj vghbn

   doktori lexhend

  82. Edmond Halili

   Ne tere kete analize apo debat, ndegjova vetem histori dhe perralla nga Z. Berisha. Ne pyetje direkte se ku qendron problemi dhe cili eshte zgjidhja ne mes te Kosoves dhe Serbies asnje pergjigjje nuk dha ose asnje analize se si do te rrjedhin gjerat. Perralla dhe asgje me shume. Humbje e kohes te ndegjohet.

  83. shefqet Morina

   SALO nish je

  84. shefqet Morina

   ma analista te qiur ne byth ska shipnia

  85. omeome ome

   Sali Berisha eshte nje njeri qe esht dhe do tjet gjithmon pro bashkimit Shqipri Kosov. Ai argumenton me llogjik dhe nuk deshiron qe Kosoves ti behet dem me marrveshjet e ardhshme.

  86. ARDI Live

   Ai tjetri thot ishujt farao hahahah kush i nxjere ne tv kta analfabeta qe bejn dhe abalistat. I takon fiks kazani plerave

  87. Og Nipash

   Sali berisha njeri me vlera

  88. Albanian Trap

   Per her te par jam dakort me berishen Nuk behet kurr marveshje me serbet

  89. Armando Xhani

   Rrofsh o sali berisha je dhe ke qene gjithmone nderi i kombit shqiptar jemi me ty gjer në vdekje .rrofte kombi shqiptar rrofte shqipëria dhe kosova

  90. Grill 41

   Te gjith jane debil.

  91. Grill 41

   Ky fevzi muti thot qe kosova nuk u NDA nga shqiperia po nga turqia

  92. Iliricum sacrum

   helm i popullit Shiptar , Saliu me fam

  93. ILLYRIAN FORCE

   o ishalla bashkona kaq ma shum zduu

  94. adi adi

   Me pas pas shtet ligjor ty moti koh ishe pas hekurav ni psikopat i vra 8 vet po ti sa ke vrar sa njerz vuj naper burgje per interesa tuat qa duet ty met bo o plak i flliqur

  95. sandri mafishja

   O sal bashke me çdo moter qire tjeter ne politike dhe gazetari nje gje ta keni te qarte !!!!Shqiptari nuk te fal.mund te vonoi por nuk harron.dhe e dyta!!! Nje Avni Rustem eshte gjithmone i gatshem ne Shqiperi per te gjithe tradhetaret......popullit te thjeshte ja keni pire gjakun.por gabimi me i madh qe keni bere eshte qe keni kafshuar doren qe ju ka ushqyer dmth.te gjithe kapot e bandave ne shqiperi ose i keni vrare ose i keni futur brenda me burg te perjetshem...

  96. Henry richard

   HIDHINI 1 KOVE ME MUT NE KOKE KETIJ FURNIZUESIT ME NAFTE TE MILLOSHEVICIT 2KOVA ME MUT BLED BYTHQIRIT QE NA BEN INTERESANTIN JENI SHUME TE VEGJEL TE FLISNI PER KETO TEMA ,,SE NUK JU DHJET NJERI PERVEC BURDELLOS FEVZI MAVRISE I KA MENDUAR AMERICA TE GJITHA

  97. Saimir K

   Mos tju kishe dergu nafte ti sdo i kishin munsit

  98. Saimir K

   Zoti Berisha sa petrol shitet ne serbi nga vjen zonja e nderuar Liria .cfar mardheniesh ke me stockholmin . ? Me respekt. Ah ca raporti ke pas me te nderuarin zotin Enver Hoxha ? Thjesht doktor ??

  99. Kuksian I gjalle

   Saliu Nderi komit ✌✌

  100. jafer ballisti

   RROFSH SA MALET O DOKTOR /////UA PALOSE MIRE TRADHTARVE RAMA+THAQI =POPULLI DO I DENOJ HERET A VONE ?