No video

"Perballja ne studio mes burrit, gruas dhe dashnorit" (Pjesa 2)

Me Zemer Te Hapur

Me Zemer Te Hapur

1 900 826 προβολές1 905

  24 shkurt, 2017 Me zemer te hapur
  Pjesa 1
  Bashkëshortja i braktis katër fëmijët për të dashurin, News24 - (Pjesa 1)
  gr-news.com/online/βίντεο-E9ulsptMbNE.html
  www.balkanweb.com/site/dashnori-i-gruas-ia-plas-live-te-shoqit-kur-nuk-dije-tja-beje-qejfin-ti-normal-qe-do-ta/
  Albert Karaj dhe dy femijet
  Nexhmije Beqiri, Avokate
  Anxhela Peza, Psikologe
  Një përballje epike mund të konsiderohet një në emisionin “Me Zemër të Hapur”, në News 24, ku Shqipe Karaj ka vendosur të përballë live burrin e saj, Alfred Karaj nga Fushë-Kruja me personin që ai e akuzon se e ka dashnor.
  Ajo ka thënë se gjashtë muajt e parë të martesës kanë qëndruar në rregull, por më pas ai ka filluar ta dhunojë.
  Historia
  Alfred Karaj, 34 vjeç nuk e ka të lehtë të tregojë tradhtinë bashkëshortore, por në kushtet që ndodhet ka zgjedhur këtë rrugë.
  Ai është martuar në moshën 17-vjeçare me Shqipe Hysenaj dhe që vitin e parë të martesës sollën në jetë vajzën e tyre Xhulianën që sot është 16 vjeç. Në vitet e para të martesës marrëdhëniet e tyre ishin të mira dhe ata sollën në këtë jetë edhe tre fëmijë të tjerë, ndërsa jetonin së bashku dhe me prindërit e Alfredit.
  Konfliktet kanë nisur para 7 vitesh në familjen Karaj, kur burri ka gjetur disa letra dashurie që gruaja e tij i shkëmbente me komshiun.
  Ky i fundit për hir të tre fëmijëve, që kishin në atë kohë vendosi ta falte dhe të rinisnin një marrëdhënie tjetër mes njeri-tjetrit duke i shtuar familjes së tyre edhe fëmijën e katërt.
  Por Shqipja nga ana tjetër dukej hapur që nuk e donte më burrin e saj dhe vazhdonte ta tradhtonte.
  Rrëfimet e vajzës së madhe janë shokuese. Ajo thotë se nëna përdorte valium në ushqim që të gjithë anëtarët e familjes edhe fëmijët e vegjël t’i zinte gjumi dhe në orët e vona ajo të fuste në banesë të dashurin që gjithmonë shoqërohej nga shoku i tij.
  E burri ka treguar edhe detaje nga tradhtitë e së shoqes. Një prej tyre është momenti kur i dashuri i gruas e ka telefonuar dhe i ka thënë se ndodhej në shtrat me gruan e tij zhveshur.
  Çfarë ndodhi me gruan, kur e detyruat të ikte nga banesa?
  Vendosa t’i mbyllja derën sepse vinte në 12 të natës, i binte derës me shqelma. Kërkoi urdhër mbrojtje tek gjykata, i dha për 20 ditë dhe kërkoi prapë. E pyetën a të ka rrahur burri, jo tha, atëherë pse ta japim.
  Pse kthehej në 12 të natës?
  Se di, ka qenë tek i dashuri. Jetonim në një shtëpi por ajo më tha s’ke punë më me mua. Jetuam 1 muaj në një banesë por ajo bënte jetën e saj.
  Pastaj shkonte tek komshinjtë e mi kërkonte lekë dhe bukë se e la pa bukë komshiu. Ajo e la të parin, gjeti një tjetër. Ai tjetri është me këmbë hekuri.
  Ti këta persona i njeh?

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 2 χρόνια

  Σχόλια

  1. KMN- fan

   Wallah nese te ka rra ky ty,jo ti por çdo femër shumë mirë ia bën me gjet dike tjetër. Se një jetë keni goca.une çun jam por them atë që është

  2. Kristi Tigita

   Mire ta beri,,,,, injorant idiot psikopat njeri i semur

  3. Kristi Tigita

   Ozot prindi qe marton femin etij 15 vjec eshte kriminel i femis vet shikini nje Bure qe krenohet se rihte gruan dhe nuk punonte dhe ka mare grua per sherbetore si nuk ke turp del dhe ne televizor

  4. Rudina Bregu

   Pershendetje uroj per emisone por a nje nene nuk Mund ta braktisi femin e vete.... Babai nuk eshte i zoti te maj gruan dhe femin dhe del ne emisjon.per te hedh balte te gruja vete turp turp

  5. Leo Vokaj

   Ne kete rast duhet te kishin nderhyre familjaret e te dyja paleve, te vjen keq per femijet, kane then te vjetrit gruaja e mire me burre te mire, ne kete rast ky nuk eshte burre!

  6. Rosa Amiti

   Po' ky ua ka mbush mendjen fmive ...kshyre si shikon vajzen ki burri sasht mir

  7. Bani Mustafaj

   kur fol kjo dretusja me heq zarin menyra si fol dhe zri I saj me acaron

  8. Klajdi Braja

   oj spike po cjan kto pytje qe ben krej grat e burrat kan te dashur e dashura oh pika ku keni shku

  9. Klajdi Braja

   ik moj pi unj se tu mor fryma po talleni me kte cift

  10. Katerina THC

   Ik moj kurvë ke the goj te flasesh..

  11. Gentjan Dedlala

   Emision kurv idiota krejt

  12. albano lasko

   nnermal

  13. Alda Basilis

   Sa me fat isha qe u martova me Amerikan....Shqipetaret nuk ja u kam kuptuar mentalitetin as para se te ikja 28 vjete te shkuara jo me t'ja u kuptoj tani...Po flas per Vlonjatet... Se fshataret nuk i kuptoj ne Bote!

  14. Ετλεβα Ρραπουσαι

   Keto gjera ndodhin vetem ne shqiperi. I martojn vajzat 15 vjece pjellin bamp e bamp na 4 na 5 femi zdin si ti rrisin dhe ndodhin keto gjera te turpshume ngjysma ne alfabet.kjo prezantusja se fuska gjuhen brenda.grat ne shipri jan si skllave pasi martohen.si dalin ne televizjon pa pik turpi.

  15. Lola Lolakazanxhiu

   Ca burri je ti o ropsh qe le kalamajt e gruan rrugve o te q...... macin

  16. ERI eri

   Te lutem moj prezantuese leri te flasin se ter kohen flet shum .dhe i nderpret sa vazhdojn te flasin .po leri moj leri te flasin vete .skam nerva te te ndjek me

  17. astrit spuros

   kjo drejtusia e emisionit qenga si motorr i prishur ka djegur vaj kjo e shkreta .nga ana tjeter gruaja me shok burri si manjak nuk dihet ca behet.

  18. Arjan Dosku

   .

  19. Ylli Baftseferi

   PSE se lem vajzen te flasi ku e ke rrespektin per nje vajz te mitur ..ti don shou moj kurv

  20. Ylli Baftseferi

   Ju keni shkelur ligjin ..ju te paret ne burg ..ju jeni me kurva

  21. Ylli Baftseferi

   Nuk ju lejon ligji.nuk eshte 18 vjec..oo pidha ropsh emisjon ...

  22. Ylli Baftseferi

   Ky televiznjone tall bythen me keta njerez

  23. Ylli Baftseferi

   Ku I gjen parat ky televizjon qe ju jep juve ..oo shoku ja ke Ber mir .

  24. Kujtim Delia

   Jau moret kulturen ciganve.

  25. a jeji ktu SHKUPI

   po psemore dilni ne tev se tallen njeresit meju

  26. El Ba

   Cajo vajz e smund qenka idiote

  27. El Ba

   Ky alfredi edhte i smund total eine kranke Mensch

  28. Arta Albania

   E kosoves jam dhe jetoj jasht e jom lind jasht dhe shum pom vjen marre ka pi shoh qesi emisione palidhje te shqipris qfar histori te fliqta familjare se kom dit se jan shqiptart te shqipnis kaq tfliqt te poshter e pa edukim sdi per mue si mu kan te smut ose shum high tu marr drog a qa po di une shum crazy ok sjan krejt qashtu e di e di ishalla bahet mir spo di qa me thon

   1. Eva Bregasi

    Arta Albania prit sa te behet nje emision i atille ne Kosovo dhe Atere do e shofesh se Nuk jeni me te mire 😕

  29. Luan Meta

   Turp per traditat tona shqiptaret nuk i kan traditat kshtu

  30. GHETTO GHETTO

   BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

  31. lico Roksi

   Kjo prezantuesja sikur ma ha buken

  32. Laa 437 Kosova

   1.814.759 Aufrufe 3033 1805 TEILEN SPEICHERN

  33. Laa 437 Kosova

   3033 1805 TEILEN SPEICHERN

  34. enerik xhelaj

   Ca beni me kete emision pler, merni kujdestarin e vemive mos I lini me me keta legena te dy jan mashtrusa, vetem merni femijet se gjyna

  35. Klodiana Arapi

   Eshte edhe divorci o njerez kur nuk ka harmoni ne familje

  36. Klodiana Arapi

   Nuk ka ekzistu dhe nuk do te ekzistoi miqesia midis nje mashkulli dhe nje femre as sot as kurre pa nje qellim te dyte

  37. E Kalaja

   Cfare mund te zgjidhi ky emision problemt familjare te ketyre.Psikologu duhet te flitet privatisht jo publikisht. Keta mendojn ce ndihma e psikologes ne emision dhe degjenerimin qe i bejn ketyre per klikime ja u zgjith hallin. Nje mashkull i vertet nuk fut femijet pjese te tradhetise dhe vertetimin po e ndjek gruan vete pa ju futur mendime te keqija per nenen e tyre qe sdo mund ti harrojn kurre. Ai si ka spiun femijet po ka pergjegjesi ndaj tyre. Mendoj qe ai do jete me tradhetari i kesaj familje.

  38. mirela upja

   Ky Alfredo qenka i semur totalisht ahh debili

   1. Angjelina Shteto

    mirela upja o psikopat qe i keni krijuar vajzes tuaj frakture ..kjo vajza juaj cfar rruge do ndjeki kur te dy prinderit jeni te padenj . turp turp turp

   2. Djana Dolla

    oh cfar familje e mbaruar mjerë fëmijët

  39. Let it snow

   o ju te Shqipnis skeni as fe as moral sa degjenerum qe jeni more zot

  40. Mjaftime Agalliu

   Mortja me gjithe familje qe jeni mjer ata femi!!

  41. Alban Mecja

   Normal normal phyy tqifsha rracen

  42. Jetmir ALBANER

   Ü

  43. Reian Golemi

   A njerz koti lat nam

  44. Greta Koci

   Ahhhh si nuk kam nji grusht te forte tja fus te gjithve aty njeresh sidomos ksaj gazetares qe me beri me migrene ...

  45. Vali Qupi

   Or legen po nuk je ti i zoti femra diku do mbeshetet se qenka dhe e vogel o legen mashkull o debil

  46. Laoura Skiaou

   Po turp ti vij atij zoteris,sipas mendimit tim duke e pare kte qeshtje ne kendin pedagogjik dhe psikologjik per mendimin tim eshte e qarte se kush eshte fajtor? Menyra e komunikimit dhe te shprehurit te Alfredit te jep te kuptosh qe ai eshte rregullatori dhe katalizatori igjitha problemeve.

  47. Kujtim Delia

   Ja keni marr kulturen gabelve. Nuk ka grue te keqe po burra te pa Zot.

  48. Paulo Gjoklaj

   Emision kurvash,prezantuese kurvash,avokat e psikologe anale-kanalesh qe financohen per te shkaterruar familjet e shqiptareve,juve duhet tju vijn në studio e tju vëjn tritolin kanal kurvash ju qifsha rracen e familjen megjithe Media

  49. Agron Tabaku

   Se pse nuk kan shkolle jane te pa studjuar

  50. Vlor4 G370

   Fuck far e flliqt ju t'shqiperis keni dal taktit krejt jeni dal fare u zhdukshi keit

  51. Sams Ung

   u ty te hupt rraca po cfar burri je ti shtrems bre

  52. Sams Ung

   oj ti zonja gazetare qe vec gazetare nuk je leri te flasin ata jo ti.pastaj o popull a sju vjen turp qe dilni ne studjo dhe bahi hor prrall krejt .jazek ju koft te ju prinder ti shoku qe ske pun me u fut ne familje dhe kto studjot qe duan audjenc me kto halle dhe turpe ne familje.turp

  53. Ardi Bejaj

   Keta qengan bak me zeken budallenje shqeto

  54. Sxt Box

   KY NUK QENKA NE TEREZI, I THA NJE LLAF AI TJETRI QE PO NUK I BERE HYSMET GRUAS JA BEJ UNE

  55. the best

   Prezantuese ma kot skam pa naj hier. Kush e din sa k... Ka har me hy Prezantuese? " mahh

  56. Sams Galaxy

   Se kedasht burr burri ka familje sasht IRA prej qelli

  57. King Dinka

   skoke i zot tjetri ta mer grujen ta qifsha vicin hahahahaha

  58. myname findyourself

   U qifsha robt qe te dyjve me shum burrit. Vjeni e fellini veten ne emisjon para gjith shqiptarve. Mvjen keq per femijte. Robt ku ti keni dhe nje here.

  59. Nardi Nardi

   Kjo drejtuesja ma shpif me ate zerin e saj acaruese dhe per faktin qe kerkon te dali ne evidenc Leri njerezit te flasin

  60. Florida Toskaj

   Turp i madh shum

  61. Adi Merkaj

   Qia ropt nk Kisha pare dhe degjuar ndonjeher kshu gjerash ca behet ne kete vend njerez me te trash me injorant gjynah shume skan hapsir fare Po dalin te ky emision Kari me kete ropqire prezantuse..nami Nam pyyyy

  62. Denis Tocilla

   Muzak popullore

  63. Aferdita Morina

   Nuk asht normal ky person ku rrehet femra ncncncn

  64. dielli art

   Telenovelat Shqiptare 😂😂😂😂

  65. valentina doda

   Ç'behet keshtu? Ku po shkon kjo shoqeri...?! Ç'jane keto emisione turpi?! Gazetare e deshtuar, s'te vjen turp.Njerez te degjeneruar.

  66. Yllka Fasho

   Kulmi I injorances

  67. i am not you

   i love emissionin me byth te hapur

  68. Arbri Saliu

   Aman moj aman cjane keto pyka qe ke sjelle.Ata sdine te flasin dhe jo te rrisin femije.Mjere ata femije per prinderit qe kane.Turp kush i degjon dhe turp per ju qe i keni ftuar

  69. aldo shperndarje

   O zot ca behet.mjer femijet e shkret o zot ruaji

  70. Kerasakia 25

   Letrat ike fut vet kar mengatru gruan kjo esht menyra me nxjer lek melujt bixhos o kafshe thiri mendjes .

  71. Rushit Golemi

   O SHIPERI e mjera SHQIPERI me keto KURVA qe nuk kan funde ne vendin ton OOOOOO MILET RRINI BEQAR ME MIR JA SHIKO KETE LAVIREN ME 4 FEMI DHE VEPRONI.

  72. Gjergji Gjini

   po ju pse e shkruani " dashnori" pa vertetim.

  73. Gjergji Gjini

   PO KY alfredi duket debil burre: genjeshtar, dembel… plot gjera..

  74. Gjergji Gjini

   po ky ALFREDI NUK PASKA BERE ASGJE!? OOO, VERTET NUK KA BERE ASGJE PER GRUAN..

  75. Fatjet Idrizi

   E pan qe goca mante anen e babit vet e nxoren jasht gjithmon majne anen femrave sidomos ke ky emisojn

  76. Fatjet Idrizi

   Nga ato ilacet qenka si budall ky ish burri jot 😂😂😂

  77. Ilir Daka

   Oj prezantuse koti ti te ben medhimje koke kur fol ti sikur ke honger skep rose qe nuk pushon tu fol ti nuk je per TV ti je per schede dege se shum kapesh me fjalet Jo e the Jo se the

  78. Daniela Dani

   O gazetare je shum e mir po' mqafsh mua lej Pak rradh edhe te tjerve me fol

  79. Ejada Zeneli

   Aman nderroni kte prezantuese injorante,leri moj njerezit te flasin,dhe mos fyej te ftuarit.emisioni shum i bukur,por prezantuesja zero 0000

  80. Ort Pr

   Si e pasket bere shpine ju si hotel normal qe nuk do dihet nga kane ardhur letrat.

  81. Xhile Coka

   🙈🙈🙈🙈🙈🙊🙊fundi i botes

  82. Harun Sadiku

   Ska faj o kurv ky qali

  83. viktoria kolios

   Sa njerz te trash o zot sdo etzi kur perpara shqiperia prinder qe skan Respekt per femijet nene qe sdo Familien Baba qe skujdest per Familien akuzojn njeri tjertrin turp

  84. sam cenga

   Mos te flasim per te dashur thot se kemi vajzen. Flasim per dhunen thot. O QR O ZOT PSE

  85. Albanian Lyrics HD

   Sa te trash o Zot.

  86. E. A

   Ju shqiptareve te shqiperis u ka ikur truri u kam qire nenen.

  87. Sabri Ahmeti

   Kjo representusja vet pyt vet pergjigjet ncncncncn si mbylet fare goja

  88. NAZistful

   Zonja evis , ne ca reparti e keni mbaruar ushtrin dhe shkollen e policis dhe me pas specializimin e hetuesis? Po lere moj t flasim te qift leonardi kokposht 😜

  89. Alfred Xheka

   Kjo goca qenka budallaqe krejt fare turp turp kjo po ska ligj ne shqiperi prandai thot kjo me ka rahur ky po buri si eshte bure te reh sa here te doje oj budallaqe duhet koha e Enverit sot

  90. Olsi Bylyku

   Mesazhi i krejt kesaj pune eshte " Mos i zë besë shokut tend te ngusht se neser te merr gruan tende " Mesa kuptova un

  91. Jeton Abdili

   Far shoku moj ja ke dhon pidhin

  92. Diora Krasniqi

   Kjo prezantiesja si me qen e qmendur po lere let folin gjdo emision vetem ty te ndihet zeri moj gabele permendimin tim ka shum gra qe jan te martuara e kan dashnor une njo shum kshto qe une e perkrahi ket burrin e saj sepse grat jan bo shum kurva dalin shum me dashnor fshehurazi burrit

  93. Leone Leo

   Po Po Po Po jua qifsha far e fis Po ku karin jetojne keta fis qira te qelbur

  94. arben beluli

   Kush te ka ber ty prezantuse moj , Ti sdi ca flet

  95. Maris Memeli

   Po ku ndodh kjo ne Kanada sa poshteka rene ai vend kurre skemi per te arritur te pakten tek normalja. Scandal.

  96. iononso wero

   injorant

  97. beqir gashi

   kjo pasku shku sherbetore te Alfred koqja

  98. Mariglen Boshnjaku

   Kot nuk thojn te femra mer pjes edhe qeni po ky ja paska kalu qenit

  99. E. Amel

   Moj kare prezantuse, na e shpife moj kokra gomares. Po leji mi te flasin e te sjarohen. Na cave trrapin tu nderhy e tu bo si shefe . Ngele tu bo pytje mas pytje gjith nerva e pordh a thu se je ti ne konflikt me ato njerez.

  100. Hena Toprra

   Kjo gazetarja bon sikur jeton ne Paris por vajzat ne shipri pjesa me è madhe ashtu fejohet 15.16 vjece ca bon pytje koti bon