Portokalli, 13 Maj 2018 - Kimikatit i ikin te shtepise ne dasem

Top Channel Albania

Top Channel Albania

432 027 προβολές132

  top-channel.tv/programe/portokalli/

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 8 μήνες

  Σχόλια

  1. Serxhio Hyso

   haha

  2. Arber Beqiri

   haahahah lot

  3. Haxhi Tufa

   Super

  4. Bet inna

   Ai prezantimi par ahahahahah

  5. Eriselda Lepuri

   Je i madh kimikat

  6. ich bin marsida

   Mo I miri kimikati 👌👌👌👌

  7. Xhuljeta ****

   Po qorre je ti me Cuni tem😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  8. Elsa Feimi

   jo dasem , por dasme! Gjithsesi , Kimikat je me i miri i portokallise!!

  9. Vegitto Omni god

   Ju sdini me shkrujt titullin

  10. Shijaksi Milano

   hiku ajo i dhiu fen hahahh

  11. Ars eda

   na e shpife😤

  12. ___M___ __M__

   the best i love you so so much olsi❤❤❤

  13. Get ready To fight

   Tululu sha sha lli sku sku Ti martohesh po tkishe mend po ti ske ske 😂

  14. Marseda Mejdani

   Esht ver8 me i miri bravo kimikat na shkrive😂😂

  15. zayn Faydee

   Salsano pse nuk fton 1 here parodistet e vlores

  16. Iris Karaj

   Tu lulu shululu skusku

  17. tetovaTBA tetovaTBA

   👌👍👍👍

  18. Astrit Ceni

   mort motja

  19. Marjel Angjeli

   Kimikatikimikati😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😃😃😊😇😇😇😇😣

  20. Lorenzo Rabia

   Hahaha u se qenka ver

  21. Dalila Xhemali

   Number uan Kimikati

  22. Arens Muhaj

   Është më i miri nga të gjithë 😂😂😂😂😂

   1. arsenis ArsionE

    Arens Muhaj pamje nga vlora

   2. arsenis ArsionE

    Arens Muhaj pamje na vlor

  23. fatjon Plaku

   😂😂😂😂😂😂😂😂 olsi byluk

  24. fatjon Plaku

   bukur fare seksi

  25. Kela Lela

   Te thash. 2018 sukses per ty. ..je. prer per humor te kam xhan. ❤❤❤❤

  26. Football Style

   Ju lutemi regjistrohuni në kanalin tim në GR-news Ju do të jeni të kënaqur .

   1. Elton Peci

    Football Style mzm Kdkfkdk$ S SkskskKAKAKKKskejrrjsjaLEKD ml MDND

  27. Juel Mecani

   Me nefund a beri

  28. Ilias Vranisti

   Nr 1 si gjithmone Kimikati

  29. Egzon Haliti

   Sa pldh qeto hjg spi kuptoj edhe qestet pff

  30. lisa o

   Suksese olsi

  31. Shpetim Bodlli

   Tululu sha sha lli sku sku 😂😂 per tu martu duhen mend po ti mend ske ske 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  32. ILLYRIANS

   Klikoni ne Kanalin tone per video WORKOUT ...SUBSCRIBE ...shum faleminderit

  33. 0M3GAK1NG

   Plaku: Si e bo ti ate? Kimikati: Sha sha li sku sku Plaku: A po ti men ske skeeee.

  34. shqiperi kosova

   Kush e pelqen kimikatin like

  35. Aleks Ago

   kimikat o njish

  36. Technology {News AD Corporation}

   L E GJ E N D E

  37. Alban Strakosha

   hm hiqe hm hiqe 2:36

  38. Flamur Mjeshtri

   Perfundimisht ti sbo 1 lek or cun

  39. Bora Tirane

   Personalisht mendoj qe e kane tepruar pasi portokallia dhe sidomos kimikati shikohet dhe imitohet edhe nga femijet. Si mund ta kuptojne ato? Dhe cfare te imitojne budalliqe :( :( :( Nuk kam asgje me aktorin se e luan shume bukur kete personazh por me fjalet e tij po.

   1. Lia Lie

    i vetmi problem ketu eshte orari i portokallise duhet dhene pas ores 11 te nates + s kane faj dhe keta kur prindrit s jane me si me pare kur len femijet te shikojne programe qe nuk jane per moshen e tyre dhe kur s e kan per problem ti blejne iphone femijve 12-13-14 vjec....ky lloj humori behet ne gjith boten pastaj ky lloj humori i terheq njerezit dhe jo humori i jahovait

  40. Alessia A

   As lopen nuk e le me ty 😤😤

  41. leta jaupi

   Je i mir ti kimikat po jo vetem ti 😁😁😁😁Po ju jeni si portokali njeshi per mos te mar sy jeni ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟👏👏👏👏👏👌👌👌👍

   1. leta jaupi

    Flori Nishani O yll 🌟

   2. leta jaupi

    Flori Nishani me rapci me rapca me rap co oooooo🤓🤓🤓😛😛😛

   3. leta jaupi

    Flori Nishani O rash e theva kemen O

   4. leta jaupi

    Flori Nishani Oi

   5. Flori Nishani

    O zemra A TO BE

  42. eri milan

   Je ma i miri kimikati

  43. ledina myrtaj

   Mos hiq dor nga ondrrat vazhdo flej 😂😂💜

   1. Indrit Shuli

    ledina myrtaj ylll

   2. Xhuljeta ****

    ledina myrtaj Po Zemër

   3. ledina myrtaj

    Albert Rexha ?

   4. Albert Rexha

    ledinrrrrrrrrra m Kjgfdhbnnmnm I

  44. Arsen Caushaj

   O kimikat Vetem ti mbahesh aty pz se te tjeret Jane vk te falenderoje me gjithe zemer je njeshi dhe ata qe te kane inat prap te pelqejne you are the best in portokalli big up for you

  45. KLAJDI LLUPO

   Skuuu skuuu

   1. DeadSh0t

    Shao shao shaoliin

   2. Ervin Veshti

    Bravo

  46. WOLF -LOL

   LIKE PA E PAR AKOMA

   1. Sadulla Elezi

    Like pa e par akoma😙

  47. Kristjan Lleshi

   Like kush mendon qe kimikati esht personazhi ma i mir ne portokalli

   1. Tani Veliu

    Flm Ahahah 5 lek 2 Samo gjithashtu a te e

   2. ich bin marsida

    Kristjan Lleshi po ai esht me I miri aty ne portokalli👌👌👌👌