Portokalli, 13 Maj 2018 - Melamini dhe Jang (Lee Kpop)

Top Channel Albania

Top Channel Albania

187 753 προβολές59

  top-channel.tv/programe/portokalli/

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 10 ημέρες

  Σχόλια

  1. Jonnies Expensive Gal

   Ne fakt kjo eshte shume e papershtatshme dhe ofenduese. Si do te ndoheshim ne si shqiptare nese koreanet do te imitonin vallen e Tropojes, nje valle aq te bukur e simbolike per ne, ne nje emision medioker "humori"? Ose nese do te imitonin nje aksent shqiptar ne te folurin e tyre ? Ju lutem boll iu besuat stereotipeve te tilla ofenduese kpop dhe sidomos ndaj gjuhes e kultures koreane

  2. erla kasa

   O Zoooot..😭Po qaj nga lumturia sepse BTS ka arritur deri ne Shqiperi dhe eshts bere shm i famshem.Jam shume e lumtur qe paska shume Army ne Shqiperi🙏Im so proud for mah boys😇 #BTSinAlbania #ARMY ❤/Ps:Who is your bias?my fvrt are RM and Jin😇

  3. Henri Kapo

   si e ka emrin kjo kenga kineze?

  4. leo stefanovski

   cha me ngjitet ore macok

  5. Greisa Korreshi

   Btsssss

  6. A.R.M.Y

   Le ta pranojme Kemi ardhur te gjithe per BTS ketu❤

  7. leo stefanovski

   haahahhhahahaha

  8. Ismet Metaliaj

   Ahahahahah jollojollojollo je korea k-pop moda 😚 saraneyo 😘

  9. Fabio Domi

   BTS po ju shikojne

  10. Ersjona Dervishi

   Bravo BTS👏💜🌹❤ Duhet ti perdorni m shpesh kenget e Bts..Balerinet duhet t provojne t kercejn FAKE LOVE nese jan aq t afte 😆😜😂

  11. erisa zefi

   O zott kudo me del BTSSS -_-

  12. Jeta Rama

   Sa e lumtur jam army shqiptare edhe kpop fan jam une

  13. ari chan

   po dihet nga kush do te ishin tjeter komentet vetem nga A.R.M.Y love bts

  14. Tani Flori

   OPA njere

  15. dhimiter roko

   Kush keng e bts esht kjo

  16. Yllza Yllzushe

   Love bts songs

  17. Xhesika Xhesi

   Tani beni nje puntat me EXO plzzzzzzz EXO jan njishat e kpop , ndersa bts mori popullaritet vetem ne vitn 2017 Ne youtubin kinez EXO ka mbi 2bilion klikime #EXOL WE ARE ONE

   1. Xhesika Xhesi

    eri exo me erdhe njoftimi por nuk e kam par se nuk kam internet te mir por besoj se do jet super

   2. eri exo

    Xhesika Xhesi Edhe Pse deshiroj shumë te kthehen nuk besoj qe nje gje e tille do te ndodhe , dhe e di qe krisi eshte shum I famshem ne amerik por mos harro se kina ka popullsine më te madhe më te gjith boten , dhe a e ke degjuar kengen e te te krisit qe ka dale para 1 ore

   3. Xhesika Xhesi

    eri exo un dua qe Kris ,Luhan dhe Tao te kthehen prap Ishte nje far kohe qe po flitej se ato do ktheheshin serisht te EXO por kur u tha serish se ishte fake news u merzita shum Dhe kris esht me shum i famshem ne U.S

   4. eri exo

    Keriajla Hoxha Krisi , luhani dhe tao jan goxha te famshem ne kine si kengetare por Edhe si aktore ♥️♥️♥️♥️proud of them , miss them 💔💔💔

   5. eri exo

    Keriajla Hoxha Krisi eshte larguar për arsyeje te nje trajtimi mizor nga kompania SM qe te gjitheve iu ngjan lule sa keq qe esht Gjemb , si dhe deshironte te ndiqte nje karrier solo . E njejta arsyje Edhe për luhanin , ndersa tao eshte larguar si pasoje e demtimeve te shumta , mosinteresim nga SM dhe babai i tao ne nje fare menyre I ka kerkuar te largohet nga Exo 😭😭😭😭

  18. Nikos Bidika

   po ndize puron o melamin njer se su be qameti haha

  19. Cery Ayla

   ARMYYYYYY!!!!!!!!!!!!! You know that rule never changes!! "ARMY's everywhere!"

   1. Keriajla Hoxha

    ikr XDDD

  20. Cery Ayla

   If you're a Albanian ARMY (like me) Reply and tell me when did you fall to BTS and ARMY 'blackhole' and who's your bias I myself found BTS around 15th Agust 2017 what about you? And...I don't have biases but *ULTIMATE biases* My ULTIMATE bias is: *Jungkookie* ❤️ My ULTIMATE bias WRECKERs are: *the rest of the members* ❤️❤️❤️ but lately Tae is bias wrecking me to hard!!!!! 😭😭💔💔💔💔😍😍😍😵😵😵 (Wbu?) _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Nese je nje ARMY shqiptare (so une) Me thoni kur u bet ARMY ose kur (dhe ndoshta si) e zbuluat per BTS-in Dhe kush eshte Biasi yt nga 7 engjejte tane 😍😍😍😍

   1. Dejnira Koza

    Keriajla Hoxha edhe ne shkollen time ashtu Jane por Kam bere 2 fanse te bts vete dhe fatmiresisht edhe shoqja I'm e ngushte eshte army

   2. Dejnira Koza

    Cery Ayla une jam bere fanse e bts nga korriku dhe bias Kam jimin dhe bias wrecker v! Po deshe te dishe edhe ship Tim te preferuar eshte Taekook😘😍😍

   3. Keriajla Hoxha

    Fatma Capi ku e ben shkollen? sa me fat ne shkollen time ska fare te ter jan te fiksuar me kta stresa noiza

   4. Fatma Capi

    Cery Ayla une nk kamm shum qe jam ber nje A R M Y por ne fakt dhe nk I plq tani vetem ata shikoj...mua m plq t gjith por ai qe m plq m shum eshte RM m plq shum kur ai flet anglisht eshte shum I lezetshem...per her t par per BTS kam degjuar vitin e kaluar nga shoqa ime Sara por ne shkollen ton ka shum fanse t bts we love them

  21. Cery Ayla

   Waaa ARMY vazhdoni te jeni gjalle tani qe BigHit dropped FAKE LOVE

   1. Keriajla Hoxha

    JO...

  22. Oof Idk

   I hope they will invite bts here (edhe pse nk besoj) LET’S J-HOPE

   1. Keriajla Hoxha

    IKRRRRRR IVE BEEN STREAMING YESTERDAY AND TODAY ALL.THE.TIME! USING 5 PHONES AND MY COMPTUTER XDDD I STILL CANT BELIEVE WE BROKE PSY'S RECORD!!!!!!! J-HOPEFULLY WE HAVE BROKEN TAYLOR SWIFT RECORD ASWELL!! I'M HELLA HAPPY!!!!! I'M SO PROUD OF ARMYs I BET BTS IS PROUD OF US TOO NOT THAT THEY ARENT ALREADY BUT STILL.... X)

   2. Oof Idk

    Keriajla Hoxha hahahaha, also IM DEAD BECAUSE OF FAKE LOVE, BEEN STREAMING A LOT AND I LOVE EVERY SONG OF THE ALBUM YSGSOSTSISTS

   3. Keriajla Hoxha

    dhe me plq sh username yt XDDDD

   4. Keriajla Hoxha

    uaa sikur te ndodh po sma ha mendja.....po mire e ke LET'S *JHOPE*

  23. Kristina Mbrozi

   kush e degjoi tn comebackun e ri Fake Love 😱😱😱😱😱😂😂😂😢😢❤❤❤😍❤ 😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤

   1. Fatma Capi

    10 M per 4 or

   2. Fatma Capi

    Kristina Mbrozi meeeee

  24. Andi Kanxha

   Ate floss dance sdini ta bani ma mir se une

  25. korea cute

   I really have remained speechless, as bts has come to the Albanian actress

  26. Keriajla Hoxha

   ARMY pse nuk perpiqemi te arrijme 375M views DNA para se BigHit te hedhi FAKE LOVE??

  27. Keriajla Hoxha

   OOOOO ZOOOTTTT DO VDESSSSSS BTS JETA IME ESHTE NE PORTOKALLI!!!!!! KU JANE ARMY KTUUUUU WAAAAA ARMY JENI GATI PER COMEBACK-UN E RI TE BTS

  28. Clashboy Boy

   ARMYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALBANIAN ARMY WHERE YOU AT?

   1. Keriajla Hoxha

    Over here crying from happiness seeing all these albanian ARMYs is not usual IM DYING!!!!!

  29. An to

   Gjej kinez e rrasja melaminin😂😂😂😂me lot

  30. Aida Mufali

   ma BTS . Epo jeni qe jeni na i sillni njehere dhe flasim pastaj . Ndoshta e mesoni edhe me mire kercimin . :p

  31. Valeria Hodo

   Jam shum e lumtur qe BTS po jepej ne portokalli😭❤

  32. Admir Musaj

   P

  33. alen kuqi

   booo na e shpifet pz me ket kpop

  34. Kania ania

   The best group in the world BTS

  35. Tv Gamer

   Si quhet kjo kenga ????

   1. Keriajla Hoxha

    BTS - 'GOGO'

   2. Freckles Fascination

    BTS - GO GO

  36. Divina Commedia

   Albanian will never change they way they think but who cares at least they promoted BTS! Disappointed but not surprised.

   1. yoongi gang gang

    Divina Commedia what did they say?

  37. MacTinus Gunnarsen

   BTS

  38. IOO T

   Omgg I can’t believe ittt😍😍😍 ku jan Army-it 😍😍 .. Btw po patet mundesi beni e ndonje tj me BTS 😍😍😍 ose Kpop 😍😍😍

  39. Annyeonghaseyo Bitches

   A bitch is proud.👏👏👏👌❤

  40. Annyeonghaseyo Bitches

   T gjith army po prisnin per kete videon t dilte lol gjysma e komenteve jan Army ❤❤

  41. Annyeonghaseyo Bitches

   Kaq I famshem esht BTS sa edhe n shqiperi ka arritur

  42. Annyeonghaseyo Bitches

   OMG KUR U VU KENGA DHE ERDHU PJ E JUNGKOOK KAM ULERITUR DHE VRAPUAR N T TER SHTEPIN OMG

   1. Keriajla Hoxha

    S'je i/e vetmja mua sa sme ra te fiket XDDD

  43. Adriano Nikolla

   BTS ARMY FOREVER ALB/KOR

  44. Watashi Ga Kita

   (ಥ﹏ಥ) #proud

  45. Ge[R]ald CSStrike

   Se dija qe kercenit kercimet e fortitnites

  46. SRMJK

   ARMY VOTONI PER BTS NE BBMA 🔥#FakeLove

   1. Keriajla Hoxha

    une skam twiter skam si te votoj.... waaa je gati per comeback-un une jo.....do vdes dhe eshte neser me 11:00 me tonen une jam ne shkalle ugh!!!

  47. Enes Daiu

   Bts Im army😙😙😙😙

  48. Serendipity98

   E kuptoj qe numri ka pasur si qellim thjesht shkaktimin e te qeshurave te publiku por me ben te mendohem fakti se sa te painformuar jemi ne shqiptaret per ceshtjet e racizmit...t'i drejtohesh cilitdo aziatiku me termin kinez eshte ofenduese,njelloj si te me thone mua serbe thjesht se jam e bardhe. Nejse kur vete media shqiptare bashke me ate pernedimore deri diku nuk i ben pershtypje,nuk pres me shume nga publiku shqiptar.Dhe per ata qe nuk e dine kenga qe u perdor ne kete numer eshte nje satire ndaj termit yolo(you only live once) dhe menyres se si rinia jeton e shpenzon duke ndjekur trendet..Gjithsesi flm per promon😆

   1. SRMJK

    👍Shqiptart kta kan bere e kte do bejne po lere 😉ne te fokusohemi tek Votat per #BBMAs #IVoteBtsBBMAs

  49. Frenklin Daja

   si e ka emrin ajo kenga ne fillim

   1. Frenklin Daja

    bo ra shume faleminderit

   2. Keriajla Hoxha

    BTS-GOGO

   3. Bo Ra

    BTS “Go Go”

  50. Natash Nata

   vetem nga kenga e bts po e shoh kete video love you a.r.m.y bts bts 😍😍😍😍😍😍😍😍😍