Portokalli, 13 Maj 2018 - Nasi, Fotinia dhe Kamarieri (Ne restorant per Sushi)

Top Channel Albania

Top Channel Albania

329 150 προβολές112

  top-channel.tv/programe/portokalli/

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 8 μήνες

  Σχόλια

  1. dorjeton cepele

   😂😂

  2. Meti Duka

   Jeni shume te lezecem qe te dy hahahaha

  3. Mirela Mera

   😂😂😂😂😂😂😂

  4. xu huang

   Na si eshte super milarderr

  5. MARIETA TRIFKA

   Ahahaa jeni super ahahahaaaaa

  6. Alisea Gremi

   😂😂😂😂

  7. MATEO shandro

   Nasi eshte nje aktor super i miiiir

  8. Eleftheria.Gabriela Gorari

   Me lot🤣🤣🤣🤣👏 Jeni fandastik💘

  9. Kujtim Kujtimi

   Wa

  10. Mandilimaj Armando

   Hahaha I papar nasi

   1. Alexander Gala

    Mandilimaj Armando Diaz

  11. Davite Ndoj

   Nasi je me o miri 🙏🙏🙏

  12. ani sukthi

   Pjesa me e bukur

  13. Tani Flori

   Mbase e kane tradit ktare vllare dhe s dim gje ne

  14. LeoKinGs KinGs

   bravo shum bukur 😘😘😘

  15. Roblox Player

   Rri rehat se mu bo fasulja per kok tende hahahahahahahahaha

  16. Roblox Player

   Shiko do marresh nji fileto krokodili per dy persona nji sallat buburrecash te fresket sote dhe ne fund nji embelsir me qumesht te fresket gorrille pse ka mbyll komentu zoologjik kshu hahahahahahaha

   1. Roblox Player

    Kopshti zoologjik kshu hahahahaha

  17. Esti Shuteriqi

   Ai thot yes qjo thot shqiptare 🤣🤣🤣

  18. Sebije Kurtaj

   Lot

  19. Kate smith

   😂😂😂

  20. Marseda Mejdani

   😂😂😂😂😂te papar jeni suksese te metejshme

  21. Anila Muka

   hallall

   1. stella _max_13

    Hello hello

  22. Erind Vlore

   😂😂😂😂😂⭐⭐⭐⭐⭐

  23. Emanuela Cela

   Alla o Nasi Gjymi gaz pac thote gjyshja ime nga lushnja

  24. Klodi Ana

   Po ç’a kanë mbyllur kopështin zoologjik?!!!

  25. olti vl

   Ahhahahahah

  26. mema xheni

   O Nasss me lot 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  27. Albano Lico

   Shume bukur jeni shume te papare zoti ju pekofte qe te dyve jeni artista shume te brekullueshem bravoooo

  28. Skerdi Skeja

   Hahahahahahhahahahah

  29. Aleks Ago

   jhhaa English Yes po qe sdi un

  30. Chelsea Albanian Fan

   English? Yes bravo 😂😂😂

   1. Dejvis Karcini

    Elmaz Elmazi te 6

  31. Seriale Shqip

   Nasi eshte nje aktor super i miiiir

  32. Daniel Gaming

   Super