Portokalli, 20 Maj 2018 - Melamini ne 100 milion

Top Channel Albania

Top Channel Albania

377 570 προβολές126

  top-channel.tv/programe/portokalli/

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 6 μήνες

  Σχόλια

  1. Erjon Pashnjari

   Me beni sub

  2. London London

   😂😂😂😂😂😂

  3. Ardita Hajdari

   bukur

  4. Arjan Lace

   g

   1. Renis Hakrama

    Ca thu me g

  5. Bashkim Hoxha

   Kur u shendosh kaq Eno, sa kohe kisha pa e pare .

  6. Berisgi Lersi

   Sa e kishte marre malli per leket

  7. Kujtim Kujtimi

   Ai qe fiton eshte fitore

  8. albatrit kadriaj

   .

  9. alban zeraj

   Na shkrit😂😂😂😂😂😂😂😂😂😁

  10. My Little pony

   Hahaahah

  11. Xhevit Vela

   ja japim lamashit 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

   1. kristian shkoza

    Ku je

  12. dashurii tr

   Beni pak subscribe ...kanalit tim

  13. luanz b24

   Humor KY 🤔

   1. gaming video ok

    Me bo sub screib ene te boj ✋✋

  14. Dafi Uklala

   Na jep naj lek ne

  15. Aleks Ago

   hahahah bidonga jon ato leket hahahahah

   1. Klajdi Komini

    Aleks Ago

  16. BaBo besi

   😂 😂 😂 😂 😂 😂 Krejt njerzit ngajn mas parave.. Para disa vjetesh lufta u bo per gra e tash lufta per pare 😂😂😂😂😁😁

   1. BaBo besi

    😂 😂 Edhe Elisabeta 3 nese osht nevoja

   2. Eliona Ona

    elisabeta2

  17. leta jaupi

   Djal per sembari melamin berati 👍⛤💯dhe ti eno djali mir e prshe lojen ne fund 😁😁😁melamini djali me zemer te paster do i shperndante parat 💸💷💷💶💷💶💷💶💸per bamirsi ti i more me vrap pse ore eno djali mir e prishe lojen per nje cik 😁😁😁😁

   1. gaming video ok

    Me bo sub screib ene te boj😎

   2. Fluturim Troci

    leta jaupi sa mendime te shijshme qe paske moj flutur

   3. angelos adamakis

    leta jaupi ik mi kare ngele ti me dhon moral ktu