S4MM - Dashuri

S4MM

S4MM

7 735 170 προβολές0

  ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Beat by: Beataura
  Mix/Master by: Don Gima
  Video by : CaptureHood

  Connect with SAMM:
  Snapchat : samirs4m
  Fanpage : facebook.com/S4MMofficial
  Instagram : instagram.com/samirs4m
  Facebook : facebook.com/samirs4m
  www.s4mmtv.com

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 2 μήνες

  Σχόλια

  1. ĪMRÄÑÎÎÎ

   kush menon qe fero o 🐂 hahahaha!!!

  2. Hysen Kukaj

   Se du shumm

  3. Hysen Kukaj

   Te lumt goja s4mm krejt kegat si bosat

  4. Hysen Kukaj

   O te lute goja si bosat

  5. Hysen Kukaj

   O bbbbbbbbboooooooosssssseeeeee

  6. Hans Baz

   Als 't om de liefde gaat....

  7. ßerísha Edward

   I LOVE THIS SONG

  8. Antigone K

   Kënge e bukur, Music beats prej Raf Camora👍👍👍

  9. Klaudia Nurkaj

   1 mil views I ke prej meje 👑

  10. KIDDA TØW

   Sa e forte brr ju dua

  11. Bjordi Cani

   Bravo

  12. aLмı dopeTM

   ky osht qia ropt ma mir mos fol per to, dje dje o sill si qen per ni joint naper tetov, ka ba pak fam jau ka rras karin shokve t vet i ka lan nlloq qifsha ropt

  13. Granit&Shqipe GSH

   😍😍😍

  14. Blendi Ismaili

   Ma i miri je

  15. ari nika

   👌👌👌👌👌

  16. H B

   O s4mm ka vdek komerci , ti vet e ki than o familjeqim .

  17. sandra 123

   😻😻😻

  18. Stephanie Forte

   Don't even know what he is saying but I like this song lmaooo

  19. Ardii 06

   o riberi une tye se lo pa ta qi edhe pik sela nga gilani babooo ruju

  20. Rap VEVO

   super👑❣️❣️💣💣💥💥💥

  21. ertur tahiri

   muzika me e mirë

  22. Blerimhasipi Hasipi

   S4mm te uroj qe ti mbrish krejt 💗💗💖💖

  23. sirhan sirhan

   nese ju plqen kjo please like❤️❤️

  24. sirhan sirhan

   sa keq me e hup qat qka ma shum pe Don pi vetes tonde se ti ki kan dashuri A❤️S o zot ishallah na bashkon apet un jam larg ama ti hala ma larg me mungon te lutem ktheu se ma ke thy zemre mos fol per dashni se te kam dasht sa malet kthema lumturin se qajo nuk falet? 💔💔💔💔😭😭😭😭😔😭😭😭😭😭😭😞😞😞 cdo dit dhe cdo nate te mendoj tyyyy 😭😭😭😭

  25. pand gaming

   Veri like dislike super kenge

  26. Nikson Kodra

   nji sen per ata qe e shajn prej londre jau hangert karin ky djali i tetoves

  27. mateo prillo

   Shuper hit 🔫❤😍 bro

  28. nazif bytyqii

   beni like nese s4mm esht ma i fort se noziy dhe fero

   1. Elis Sefa

    Ik o kalama

  29. nazif bytyqii

   hej veq per dashni qit se shum fort

  30. Fero V1

   Pi repit nbalada edhe pak npopullore 😂

  31. Football with Ricky

   Molto bella 👍

  32. iHateNoahFromYT

   MARRE DUHET MET ARDH DJALI BURR PER DASHURI ME KNU , PLUS MA KE VJEDH TEKSTIN

  33. KleidiIslamaj. 14

   👏👏👏👏👏

  34. LoniYtShqip tv

   niher si reper tash si meda pershembell po leje muziken e nisja shkolles

  35. Fjori Fjori

   Fiks si Fero Ferrraaa

  36. Gang Shoot

   super hit

  37. bledar guncati

   mut fero mut s4mm

  38. ze r0

   qije feron nprapanic

  39. redon

   pom pelqen valla shum

  40. Sinan Sinani

   Dashurı❤

  41. Sinan Sinani

   S

  42. Erjon Peci

   Teper e mire

  43. Anushmita Khanal

   Www sushi vailo

  44. Mendime Rushiti

   s4mm apo fero kush mendon se s4mm oshte ma i mir like

   1. Mendime Rushiti

    isen

  45. Lorenc.

   O Ribery ^-^

  46. Zeno Shijak

   D si dashurije 😍😍😍😍😍😍 super muz suksese

  47. Alma Gjordumi

   Love this song😍😍

  48. fatjona mazreku

   ❤❤❤💋💋

  49. Lutfi aliu

   S4mm pjes e otr edhe pak