S4MM Feat. Noizy - La Familia

S4MM

S4MM

9 122 039 προβολές4 076

  ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Download / Stream “ La Familia “
  Spotify : open.spotify.com/track/4PipVY2YpAhmKr2ennIREF?si=51zmvJ4PRXSMV6-2A5HsWg

  iTunes : itunes.apple.com/ch/album/la-familia-feat-noizy-single/1397321873
  Beat by: Don Gima, Sean Ferrari, BledBeats
  Mix/Master by: Don Gima
  Connect with SAMM:
  Snapchat : samirs4m
  Fanpage : facebook.com/S4MMofficial
  Instagram : instagram.com/samirs4m
  Facebook : facebook.com/samirs4m
  www.s4mmtv.com

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 7 μήνες

  Σχόλια

  1. Ulvi Avdija

   💪💪💪💪💪💪💪

  2. Niki Govedari

   Dislike me feron kosh osht me nz s4 like

  3. Giannis Aggelos

   Epoka E Noizy & S4MM Ma E Mira 😊👏💣👏👌

  4. Mendrit Muslii

   Npyzi

  5. Ronaldo Laci

   O ju qifsha grupin o mut

  6. Florir TV

   👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻❤️❤️❤️❤️❤️💓💓💓💓❤️❤️❤️❤️❤️💓💓💓💓💓💓💓💓💓💖💖

  7. DAD-MINECRAFT 2009

   :

  8. Nizafete Abdullai

   Mendoj se duhet tbohet edhe 1 bashpunim noizy&s4mm

  9. ERDIN FEJZULLAI

   Shum bukur bravo s4mm veq vazhdo

  10. Mensur Limani

   Kush oshte otr like bonja

  11. Zarife Daka

   knon mir ama ma mir se fero jo

  12. Rami Axhami

   Sem Amari

  13. altin allkushi

   Mos fol shume se t'ik noflla 🤔🤔🤔🤔

  14. Xhenisa Ziberi

   Bravo S4MM Noyzi jeni ma Tmir veq kush va ka Inatin Ju dua Fuck Inat g po folin pi inatit Suksesi juaj Krenarija Jon ♥♥♥♥

  15. Meti Ahmeti

   Like kush e don noizyn dhe s4mm

  16. Niki Govedari

   Krejt shokt e korabit me feron edhe korabi qifaha noizi edhe s4 Mm

  17. Niki Govedari

   Hahahah a fero bossi

  18. İpek İ

   white niggas..;)

   1. Moon Light

    lmao

  19. albanian boy

   like kush e sheh ne 2019!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  20. Alush Hoxhaj

   Boss king si granit xhaka dinamit 😎😎💪💪

  21. Atli.drizi Atli.drizi

   nojzy otr

  22. Afrim Koni

   Jeni reperat me te mire👌👌💪💪💪👏👏👏

  23. Jeton Ramadani

   2019!!!!!!!! W

  24. 1fps gamer

   Kosovo is Serbiaa

   1. Moon Light

    go watch your serbian videos kid

   2. Albanian Boy

    1fps gamer fuck you sisters piece of shit kosovo is albania

  25. Red Rabbit

   2019 ???Kush po e ngjon akoma❤️🤔

  26. Anising Anisingu Kanan

   s4mm dhe nojzy dy repreat shqiptar me te mir

  27. Music Beats TM

   Epoka Unikkatilit ka mu majt nmend qysh o tu u majt mend se e jotja moti u harru

  28. Besjan berlin Frankfurt köln Hamburg Zenuni

   👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍😎😎😎😃😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎

  29. Besjan berlin Frankfurt köln Hamburg Zenuni

   😎😎😎😎

  30. Proshum këng emir Shop

   këng emir nojz

  31. laly TV

   Kush esht per s4mm like ktu

  32. Tirane Tr

   S4MM👍👍👍👍👍👍👍👍👍 edhe pidhat

  33. Ammra Ademi

   Te dua S4mm ❤❤❤❤ ti je Baba 👑

  34. Erdit Kuliqi

   S4MM je i 6 fero veni 1 ski qka flet

  35. Albanian G

   Where is fero ahahhahahah

  36. Shkumbin Rahimi

   lej ata sha thojn jeni ma te mirt

  37. Gamerboy 999

   OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!S4MM

   1. Eldin Nadriu

    s4mm semester 👊👊👊

  38. wein nacht

   kta spo mujn mem nal vetmi sen o per mem vra "Po luni nese fjal tmira najher shkruni Osht kur pi merni tekstet e mija E pak ma ndryshe pi thuni"

  39. AnimeRam

   New Noizy - Lej Foret >>>> gr-news.com/online/βίντεο-wx2-PXz3ws8.html

  40. ermal mali

   😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎

  41. shqip maps tv

   🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿

   1. Eldin Nadriu

    OTR g

  42. shqip maps tv

   tash eshte epoka e nojzit

  43. Erjon Brozi

   Like fansat e NOIZY e te S4MM

  44. Gazmend Kolgjini

   Gishtin e mesit tonve o beby se i myti xhelozia

   1. Eldin Nadriu

    nosy OTR

  45. 007 007BEST

   Super kang

  46. Krisildi Shaqlli

   O nojzo a do bashkohemi bashkë për kenge

  47. Meni Bunjaku

   qet e nikangë

  48. Meni Bunjaku

   Edmondi aliu

  49. Bloody Gamers TV

   Shum bukur S4MM dhe NOIZY

  50. leonis ahmeti

   😆😆😆 noyzi my I got