S4MM X BUTA - Cash In/Out ( Official Video )

S4MM

S4MM

3 437 952 προβολές1 746

  ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Mix/Master : DON GIMA
  Lyrics : S4MM & BUTA
  Directed by : SiOne Production/Elmo Creative

  Connect with SAMM:
  Snapchat : samirs4m
  Fanpage : facebook.com/S4MMofficial
  Instagram : instagram.com/samirs4m
  Facebook : facebook.com/samirs4m
  www.s4mmtv.com

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 11 μήνες

  Σχόλια

  1. ermal

   2019-2020 ??

  2. shqiponja Boss

   Muzika esht art

   1. shqiponja Boss

    Kto dy mir e kan ba ket pun bravo

  3. shqiponja Boss

   Esht mir me kuptu muziken me refrena dhe tekste qdo kang që i ka 2 minuta e 50 knohet 3 her refreni dhe dy her teksti

  4. CONDUX

   bab

  5. TIGRE TEAM

   cash in cash out

  6. Games FORTNITE

   A ngjohet 2019

  7. Enis Ademi

   S4MM

  8. Enis Ademi

   Mu fol arabisht hec mu ma ha karin ajvoni majmuni lesh i karit

  9. MATRIX 2004

   SHQIP - RAP BEST OF WORLD 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 Shumë këngë e mirë jeni nga tjetër planet.

  10. Temryh Anec

   Fuck you te dyt kanga ma.palidhje sime kendue ne CEVA TE UJIT FICK DICH shuplaka ftyres

  11. Antigona Bajrami

   s4mm ma i forti

  12. Erdi Tv

   3,3 m views per 10 muj shka jan. a Fero per 10 muj 15m views

  13. valmir kmn

   ❤💣

  14. Leotrim Hamiti

   I sigurt jom qe BUTA i ka ra pishmon qe ka bo kong me kit far deshtimi

  15. RAGES

   Buta kopjon xxxtentacion n version shqip!

  16. Leks

   i Dont understand anything only cash in and out and rolling in roll out but this song is fire greetings from poland

  17. ENSAR SHQIP GAMING ENSAR SHQIP GAMING

   E keni kalllll S4MMxBUTA 1 GUR D PLLUMBA

  18. BUTA

   lit babo

  19. Fatton Vaksi

   Si vllazni mu kon❤

  20. IgLI T.B.A

   kurve

  21. Rihad 436 Ahmadi

   brrrrrrrrraaaaaaa

  22. Lejla Kld1

   Uuuuffff🔥

  23. KIDDA TØW

   Super ju lumte goja juve se falin shume

  24. Safie Bregu

   Fuck fero pidhi

  25. Ijmbl Shameti

   😍😍😍😍 super

  26. shqip zone

   Buta e dhez ky fmi o

  27. Adnan Shala

   Paski vjedh stilin e gjikos pak 😆

  28. Dalip Hasani

   😍😍😍😍😍👏👏👏👏

  29. Eljesa Krivanjeva

   Hit🔥🔥🔥🔥

  30. Zuleha Memeti

   E mir shum skom koment bravo djema jeni loqka ♥♥

  31. Xhenisa Ziberi

   Veq vazhdo ti zmr Dej sa të plasin Dushmanat

  32. AKV CLAN

   Keshin

  33. Romario Camaj4

   💪💪

  34. Bleron ZH

   Zürich-City

  35. tentaciondit official music channel

   ju qift europa kejt rracen, pidharobsha, beat i vjedh, tekst fake, ca vesh ti esht fake njejt si muzika juaj.. #FUCKBUTA mbajeni mend kte Albumi del n 2019 1 deri 13 janar del 13 kenge ku do tall karin maksimalisht me buten dhe te emen e tij...

  36. Albanian Gamers Tv

   S4MM:] Cash in cash out roulle in roulle out x2 [Buta:] Cash in cash out roulle in roulle out x2 [S4MM:] Kejt qa po bojm o roulle in keshin qa veshim sen veshin na teshin po doken gjall po desin gang gang ti sje gang me ty hup met mar peng mos fol mo ti ski slenk jan qu alltiat po dojn me rxu ni tank 5 pidha me ni dhom , e pi qoj ka 5 me ni kom trepi ka me dek kur pe lom,e kto armiqt kan me hek me i nxon se [S4MM:] Cash in cash out roulle in roulle out x2 [Buta:] Cash in cash out roulle in roulle out x2 [Buta:] Nese e pi e pshtjelli prap nese e qi ajo ka fat veq per ni nat e thiri prap ajo mthir bab, ajo mthir bab muj mi harxhu 10.000 euro per nji nat un sjom msu per hero nuk e pshtoj at that po nina si blero saher po shkoj n'club shampanj kristal,dhipin amerikan une jom europian swagi jem italian me ni kerr o gjerman qe ku kush o avgan qeky line o zvicran syt e mi si japan une jom super sajan [S4MM:] Cash in cash out roulle in roulle out x2 [Buta:] Cash in cash out roulle in roulle out x2

  37. Blendi

   po dojn me zrru ni tenk hahahahaah luva babush

  38. ASM The Gamers

   real views bro

  39. Isaiah Parran

   Omfg I need a fucking feature ... How much frfr from Naptown

   1. Albanian Trap

    Isaiah Parran hit up buta and s4mm on Instagram

  40. Brk Slow

   Krejt jeni qasi muta si buta

  41. anduel lala

   S4MM

  42. Nora Gora

   💜

  43. Xhoi Isaj

   Kjo konga duhet ngju me perkthyes

  44. Leotrim Gashi

   Dis shit is good 🤙

  45. argjend poleshi

   ash in, cash out , roll in, roll out Cash in, cash out , roll in, roll out Cash in, cash out , roll in, roll out Cash in, cash out , roll in, roll out [Verse 1: S4MM] Kejt ca po bojm o roll in Keshin qa veshim sen veshin na teshin, na teshin Po duken gjalle po desin Badman, ti sje bad Me ty hup, met marre peng Mos fol mo ti ski slang Jan cu alltiat po dojn me rrxu ni tank 5 pidha me ni dhom , e pi coj ka 5 me ni kom Trepi ka me dek kur pe lom E kta armiqt kan me hek me i nxon, ey ey se [Chorus: S4MM & Buta] Cash in, cash out , roll in, roll out Cash in, cash out , roll in, roll out Cash in, cash out , roll in, roll out Cash in, cash out , roll in, roll out [Verse 2: Buta] Nese e pi, e pshtjelli prape Nese e qi, ajo ka fat Vec per nje nate, e thiri prape Ajo mthir bab, ajo mthir bab Muj mi harxhu 10mije euro per nji nate Une sjom superhero nuk e pshtoj at thot Po nina si blero saher po shkoj n'club Shampanje, kristal Dhipin amerikan une jom europian Swagi jem italian me nje kerr o gjerman Qeky kush o afghan qeky lean o zvicran Syte e mi si japan une jom super sajan [Chorus: S4MM & Buta] Cash in, cash out , roll in, roll out Cash in, cash out , roll in, roll out Cash in, cash out , roll in, roll out Cash in, cash out , roll in, roll out

  46. DISS-I

   SUPER SAYAN

  47. Nino brown

   Qekjo o kong bre jo do geng genga pff 🖕🏽

  48. NihiNahi _YT

   Samirin e kam pa

  49. NihiNahi _YT

   Tkam pa te hit oij ne tetov tu e mbush veturen