Tayna - Shqipe (Official Video)

Friends Entertainment

Friends Entertainment

22 401 950 προβολές8 807

  ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Music & Produced : Cricket Music
  Lyrics: Tayna
  Executive Producer: Rinor Hykolli
  Mastering: Lorenc Aliaj Avaxus
  © 2018 Friends Entertainment. All Rights Reserved.

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 7 μήνες

  Σχόλια

  1. tea altea

   dhe guhen ta pren ti

  2. soto emilly

   😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

  3. Armolda Zhushi

   Like kush osht Shqipe edhe me TAYNEN. Shyqyr qi jom Shqipe. ❤❤❤💋💋

  4. rukie imeri

   Po vallah e meriton vendin e par tayna 2019

  5. no name

   Te ka dale cica💘👄👄👄💋💋💋💋❤😛

   1. no name

    T

   2. no name

    7

  6. Habipo I

   O sjan muzika kto rropt ja qifsha

  7. Gold King

   A ban me fol a ban me fol😂😂

  8. Afrim Afri

   Sa% meriton Tayana

   1. Afrim Afri

    Ose sa like

  9. sophie.p

   My fave Albanian Singer. Love from Greece 🇬🇷❤

   1. #HaShTaGLoL

    Ai sto diaolo eljnida apo albanja🇦🇱

  10. Jomai Cuni

   Me kong vari karin.2 fjal me lidhje ska

  11. Ermira Abdii

   Ma e mira je 👑ime vazhdo veç vazhdo kshu

  12. Fot ball Channel

   1:37 did she say muslim fuck off

   1. Geg Toska

    She say "mos um ngo fuck off"

  13. Emine Morina

   aoudhom

  14. Verjan Hamzai

   tayna nese ke mundsin te me japsh nje prgjigjigje un dua te behem nje repere pak ashum sibti si thua ti

  15. Pireva RonaldoFan

   2019 *"?"*

  16. Pireva RonaldoFan

   Like per SHQIPET!!

  17. jooo

   i THINK she looks like a "cardi b" wannabe or more like a shqip version of Cardi (dont hate meh)

  18. Blerton YT

   1:00

  19. Victoria Oh

   Unë nuk besoja në Zot I përdorur për të urryer rrugët e tij. Por Perëndia më ndryshoi! Unë isha i varur nga alkooli, në pornografi. Kjo botë sot është plot me kurorëshkelje. Fëmijët urrejnë prindërit, brezi i ri nuk e ndjek Zotin. Por ae dini se Perëndia ende na do? Dy vjet më parë, isha kaq e dëshpëruar. Pas festës së Vitit të Ri, u lodha nga kjo botë. Pastaj Perëndia erdhi tek unë. Perëndia më tregoi se ishte i vërtetë. Kur nuk po mendojmë për të, ai ende po na pret. I qava aq shumë sa qaja edhe tani. Ky brez po e hedh poshtë vërtet Perëndinë. Dhe vjen një gjykim. Të gjithë ne, si delja, janë zhdukur, secili prej nesh është kthyer në rrugën tonë; dhe Zoti ka vënë mbi Jezusin paudhësinë e të gjithëve. A e dini se ferri është i vërtetë? Dashuria e Perëndisë nuk mund të matet me tonat. Ai na dha të gjithë. Ai dërgoi birin e tij Jezu Krishtin që të vdiste në kryq për mëkatin tim. Dhe Jezusi u ngrit përsëri! Kështu që ju që mund të lexoni mund të shpëtoheni dhe të bëheni fëmijë të Perëndisë! Jezusi është e vetmja mënyrë për të shpëtuar. Pendohuni dhe besoni. Perëndia na jep sot të pendohemi dhe të kthehemi tek ai. Ai dërgoi djalin e tij që të mund të jetonim. Ne mund të lutemi dhe të fillojmë çdo gjë të pastër nëpërmjet Jezusit. Mund të bëhemi gjithashtu një krijim i ri dhe të jetojmë përgjithmonë me Jezusin. Nëse e lexoni këtë, mund të mos ketë kuptim. Por kërkoni Perëndisë t'ju falë dhe t'ju japë kurajë për të ndjekur. E di që ai dëshiron, sepse ai e di se ai është i vërtetë dhe ai është me mua. Qielli gëzohet kur një mëkatar kthehet tek ai. Pasi i dhashë plotësisht jetën Jezusit, të gjitha varësitë e mia u zhdukën dhe unë po jetoj një jetë të re. Ne jemi kaq të përdorur për gjërat e kësaj bote që janë larg nga Perëndia. Perëndia u bë ati im, sepse gjaku i Jezu Krishtit. Dhe kur kjo ndodhi, ishte si frymëmarrja dhe shqyrtimi i qiellit. Tani kjo botë nuk është asgjë për mua. Paraja, suksesi, popullariteti ... janë vetëm gënjeshtrat që djalli përdor për të bërë që mendja të humbasë vetëdijen dhe të kthehet kundër Perëndisë. Perëndia mund të kujdeset për këtë nëse kërkoni mbretërinë e tij. Kjo nuk është e rëndësishme. Kjo nuk është fe. Është e gjitha për Jezusin. Është nëse e njihni Zotin dhe e doni atë. Kjo është shumë e vërtetë. Jezusi do të vijë së shpejti dhe çdo gjë që rebelët kundër tij do të gjykohet. Ai ende ju do. Ai dëshiron që ti të kthehesh. Ne duhet të ndryshojmë jetën tonë! Faleminderit per leximin.

  20. Baby K

   1:18 stop

  21. G G

   Edhe avash mos kndo sikur asht tu ta marr kush kangen se na shpife 🤮

  22. G G

   O zot sa keq e thu shkronjen "q" pupu

  23. G G

   Kurv ashiqare shifet

  24. Florent Osmanaj

   Shum bukur🐶

  25. elijesa kryeziu

   tayna asht mami i reperkave

  26. Tuna Sulejmani

   Brava tayna

  27. Kjara Stafa

   Je super

  28. Blerdon Hoti

   bravo taynaa

  29. soto emilly

   😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍♥️

  30. Risela Malaj

   I love you Tayna you are my favourite singer ❤️❤️

  31. Shajdie Omero

   Pse shan

   1. Shajdie Omero

    Tayna

  32. Ivan Zdravkov

   Cardi B aliexpress

  33. Er Ion

   Tayna mami rina kelysh hahahaha that's what you belisima tayna 🌸🌸🌸🌼🌼🌼🌼🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🔯🔯🔯🔯🔯🔯🔯😘😘😘😘😘😘😘🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈

  34. Geri Hixha

   cica😛

  35. Florete Fazliu

   Oj tayna emrin ponde ne dore e kam shkru my queen I LOVE YOU TAYNA!!

  36. Doniesy Msp

   qureeeeeeeeeee

  37. Marla1 Xhoni1

   Je yll je e mrekullueshme e ke zonin aq te mrekullueshme sdi cfare te theme ti meriton miljona likes

  38. eda islami

   😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😻😺👄💓❤💖💗💞💝💜💚💟❣💌

  39. Sam Gibby

   Cyka Blyat

  40. Diti Games

   Vzhdo

  41. Tatá A

   Brasil

  42. era lici

   te preeferoj🦄🦄

  43. Blendi Zeqiri

   O me thuper tkisha rre

  44. zehra zehraziberi

   Tajna esht ma e mira💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

  45. Blerina Hasadi

   KU KU SI ME DAL PREJ MALITT HAHAHAHHAHAHAH DEKA OOO QIKOO MA E MIR OSHT RINA O PITI VOGELL😍😍😍🤣🤣🤣😂😂. RINA TA HA GOJEN TE KAM GJITHQKA 😍😍😍😘😘😚😚😙😙😗😗💋💋👄👄💋💋💋💕💕💖💖

   1. Blerina Hasadi

    +Fatina Fejzuli hahahahah qfar tayne moreee😂😂😂😂😂

   2. Fatina Fejzuli

    Tayna mbretresha e repit

  46. sabrina Haraciu

   Sa e bukr oTayna

  47. Kylian Mbappée

   Qka esht shfaleri be ?

   1. shiHanny

    Dashnori (qe pagun)

  48. Liridon Nimonaj

   Mu tut njeri edhe per gru me e mar kta 🤣🤣

  49. Vjollca Brahimaj

   Tajna maso fry shum the lutem

  50. Vjollca Brahimaj

   Bllok

  51. Ungläubiger

   Mashallah

  52. Alisa Z

   Tfuuu

  53. Zhulieta Hoxha

   Bravoooo tayna kur do e bejme ni foto bashk I love you!

  54. Sahit Isufi

   Gkidefifdg

  55. Albijon Rexha

   Si yll 😍❤❤❤

  56. Aleksand Alexander

   I love her energy lol

  57. baaadoox RKG

   Raymonda🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  58. Tayna Tayna

   Tayna je yll❤️❤️

  59. aleksa denic

   najbolja reklama i argument ZA koriscenje kondoma tokom odnosa...

  60. Mehmed Murad

   From Bulgaria 🇧🇬🇦🇱

  61. the explorer

   nese rrepi shqiptar do zgjidhte kurven me te mir un do thosha tayna 🧐🧐🧐 revenuse.com/?id=30086 🧐🧐🧐

  62. Ersan Saciri

   Hahahaha

  63. maksun maksuni

   Bravo veq vazhdo

  64. fleorjana baramj

   Bravo tayan

  65. The Resistance

   Deri nColumbi zani jone nihet 😂😂😂😂

  66. Vaggelis Vaggos

   Tayna eshte me emira

  67. Flori Murraj

   😎😎😎

  68. Μάρθα Τσιούνη

   #TEAMRINA ❤

  69. Emis Meeries meerschweinchen Kanal

   LFL Instagramm

  70. Elona Steinberg

   Rina eka zemren e 🖤hahahha Kush usht me taynen like bone kush ushtme rinen shkrujkoment haha

  71. Luka Xhelaj

   Super

  72. Era Princess

   Aaaaa kush e shte mamiiii tayna rina shkruani ne komente

  73. lina dina

   ska ma t fot se Tayna

  74. Jade Amelia Thirlwall

   We’re my albanian crew at ????

  75. Mr Sativa

   She's Albanian just like Bebe Rexha

  76. Amar Isra

   Bravo Tajna

  77. Shkupi Shkupi

   Tayna zmer loqk

  78. shpresa ? olta hyseni

   Nese në kosov ësht nj kentAre dhe un e thirri princesha tyna këntarja mA e mir ne bot zemra jem me dashuri olta

  79. Ayla Gündüz

   LOVE ❤️

  80. Lavdije Bardhi

   Shum bukur

  81. Happy Poter

   I shkreti kameraman

   1. edi.uck123 kuku bra

    Hahahahahahahahahahahaahahtayna bukuroshe vall 😍😍😍😍❣️❣️❣️❣️❣️🔕🔕🔕🔕🔕🔕🔕

  82. Albanianwarrior23

   I listen to the song just to hear her say.. Who is your mommy ahhhhhhhh....HAHA...

  83. AlexandrsBtv

   hahahahahahahaha mos o zot :D

  84. pro geimer Pro

   Shum mir me kengen Enca Kinggg♥♥♥♥

  85. landa mazreku

   Dujnduishishgoshubwbgjw

  86. Shumi Emerllahi

   😍Ti je ma émirs kongetar ne bot shum i kam marak muzikat e tua😘 Tayna😍😘

  87. Hairije Riza

   Waikiki Romania

  88. Besakajtazi3 Kajtazi

   💋

  89. Besakajtazi3 Kajtazi

   Ecv💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤ahahhahaha

  90. Elma Vogel

   Šum mir 😘

  91. Madolip Madolip

   Taynaaaaaaaaaa

  92. anna anna

   nrrep ka veq ni mami tayna BABY veq TAYNA

  93. Omar Nabelsi

   Can someone translate it to English?

  94. gengsta gengsa

   Tayna shkelqyeshem

  95. Metin2009 Metin

   Tayn une jam fscs jote

  96. Alltane Dogjani

   Who is mami????? Tayna

  97. Gazmir Gazmir

   Se di pse sme pelqen kjo femer,, shume mendjemadhe per azgje.. vidjoklip pa azgje interesante.. 🤣

  98. Atatürkçü Toplum

   Abla da erik gibi

  99. Mafalda de La Fuente

   Kann nicht wirklich tanzen singt und tappt aber geil

  100. Elion Mustafi

   Taynaaaaa 😍😘😎❤️❤️❤️❤️❤️💎💎💎💎👑👑👑😙😙