Yll Limani - Prej se jena nda

ONIMA

ONIMA

15 050 066 προβολές1 735

  ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Download & Stream: fanlink.to/PSJN
  Yll Limani - Prej se jena nda
  Music and lyrics: Yll Limani
  Music produced by: Gezim Lazri (Diverse Music)
  Mix and master: Lorenc Aliaj (Avaxus)
  Video: Imagine Films
  Prodhuar per: ONIMA
  Connect with Yll Limani:
  instagram.com/ylllimani/

  #majk #yll #krejttifala #fala

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 3 μήνες

  Σχόλια

  1. ILIR Ilir

   Urime Ylli👍👍👍

  2. Arsim Muli

   lovju 👑

  3. Lena Lena

   Bravo oreo tragudi ....😀🤗🤗🤗🤗

  4. Aylina Shqiptar

   😍😍😍kuuu sa bukurrrr

  5. Ami Aina

   Je super yll keshtu vazhdo

  6. elona draogobuzhda

   Shum bukur

  7. elona draogobuzhda

   Te lumte

  8. Horsepower Lovers

   Ti qe e shef ke koment ishalla Miljarder ke me u ba ❤👍

  9. Enver Krasniqi

   Shum yll ka gjithsia por vetem ti dallon e me argton.!!!!!?

  10. Nancy Sh

   I swear Albanian pop makes me buy a ticket to Albania :d love from Armenia ♥

  11. Ilda Haka

   💕💕💕💕💕💕

  12. Kela Qoshku

   je superrrr

  13. XHENSILA VESHAJ

   We should make a duet

  14. Naldi Ac milan

   Shum Bukit I bon kto kongt

  15. Mailinda Azemi

   Sa e mire konga

  16. Kleo Kleo

   Shqiperi eshte shume me fat qe te ka .je super

  17. Albi rafaela

   😇😇😇😇😘😍😚😙💟💟💞💝💘💜💕💖

  18. Keisi Leka

   Te duaaa💋💋♥️♥️

  19. Dritero Rrahmani

   Shumir këmir

  20. Dritero Rrahmani

   Shumi

  21. KRISTINA TURSHINKA

   Suppppper hit ,nje ze vertet i ralle. ♥♥♥♥♥

  22. Elma Kaloshi

   No comment 😍just perfect ❤️♥️🎶

  23. Ganja fvloa

   yll edhe ne pamje

  24. Dejzli Llenga

   E💔

   1. Dejzli Llenga

    Mihrije Çerkini ?

  25. ti dhe une Alessandro

   Ani ani mos ta din zoti ka mete vra per me katet qe me bone mu .

  26. Monika Spahiu

   Superrr keng yllli je shum keengetar I mir ♥♥♥♥

  27. Mynyre Saliu

   Ylli sic ka emrin talent I rralle fantastic pzzzz keshtu vazhdoooo o legjende

  28. Leodian Lushnje

   Shume e bukur i ngjason historis sime

  29. Casey C

   Mos u bej asnjehere komercial vlla, keep doing a good work like this and we will always listen to you 💖🔥

  30. Lana Klea

   bravo ylli

   1. Tita Tata

  31. shqip zone

   Ki me dek pa ta shti

  32. albanian girl

   Kan me tmyt lott e mi ki me dek pa ta shtij 🤣

   1. Tita Tata

  33. Izaura Çemeri

   Je kengetari me I mire dhe kjo ish kenge super

  34. Ornela Lamka

   Ti te kenaq shpirtinnn je i mbrekullueshem ❤❤😗😙

   1. Tita Tata

    🔝

  35. DIY with Shega

   I love this song 😍😍😍😍😍😘 I love you Yll Limani😘

  36. Eva Gera

   ❤❤

   1. Tita Tata

    ❤❤

  37. Myrvet Maqinaj

   super kengetar

  38. Juana Channel

   ki me dek pa ta shti😂

  39. Sonila Metushi

   Super kenge 👌👌👌

  40. Klotilda Bregu

   Ti je ❤❤❤❤e 💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥si ke emrin je

  41. beauty expert

   best song ever

  42. Zef Gega

   Ky dhe Aurela Gace jane kurora ! 👑

  43. Marigona Ajeti

   Super Yll Limani Sukese ne Vazhdim . 😘😍😘😍

  44. Roberto Dushaj

   Lumi Shqiperia qe t ka

  45. Zemra Vogel

   shume kenge e bukur

  46. Genti Hyka

   Ylli Limani 😝😝😘

  47. fabi fabi

   😍😍

  48. The Eagles

   Kam me vdek pa ta shti wtf is going wrong with you.... ruju po dek perime pa e shti

  49. Kosovare Shurdhaj

   😂😂😂😂

  50. Unbekannt

   Love this fucking Song sooo much😩😩♥️♥️♥️♥️♥️♥️