Ylli Baka - Pushimet verore (Official Video HD)

ArkivaShqip

ArkivaShqip

7 649 996 προβολές2 368

  Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
  Spotify: open.spotify.com/album/6pdhTjnaHjVbClHNbDjIhT
  Deezer: www.deezer.com/en/album/68756621
  iTune: itunes.apple.com/us/album/pushimet-verore-single/1427408356?ls=1&app=itunes

  A.L Production
  Muzika & Orkestrimi: Edlir Begolli
  Violin: Mariglen Cela
  Kitare: Mjeshtri Besmir Shani

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 6 μήνες

  Σχόλια

  1. 0000000000000 000000

   Sper

  2. 6 Streets Hood

   na doli ylli dhe romantic

  3. sani pogradeci

   Lart e me lart o pasha 🌟🌟🌟

  4. FurbyTer Fan

   te kendofte shpirti je i papare

  5. Μανος Τουρκακης

   😍😍😍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱😘😘😘🇬🇷🇬🇷

  6. Dark Mentality

   Ma kenaqe zemren bravo ylli baka zoti te bekofte

  7. anna anuula

   Pata rastin te takaja kete kengetarin te brekullueshem po kurre nuk da imagjinoje te vinte te tavolina te na takonte si nje njeri i thjeshte bravo eshte nje kengetare i shkelqyer 👏🤩😍😘😘

  8. Eriselda Rama

   Te lumte goja o ylli baka na kenaqe me kenget e tua bravo je i papar

  9. Fabjola Mataj

   super këngë Ylli Baka

  10. Mimi T

   Ylli kur vjen ne NY ????

  11. Mimi T

   Hajde hajde Zemer ime , Me kë të doje Ylli , zebra Po te digjet!

  12. Saturn Client

   1bravo yyli baka

  13. Ervis Hamzaj

   😍😍😍😍😍💎💃💃💃

  14. Μανος Τουρκακης

   👍👍👍👍👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  15. fatos manaj

   je njesh fare yllo na ke kenaqur shum.

  16. Gentian Zeqiri

   👌👌👍

  17. Mr patrol

   Shum bukur

  18. Deivi Cibuku

   Shume bukur me zi pres te besh keng te reja

  19. nextgen00

   Me porsche 911 turbo cabriolet loqk

  20. Erlind Pengu

   Përshëndetje Ylli Je 1-shi në Al Kjo këngë është shumë e mirë por unë kam 2-y fëmijë kështu që nga do që shkoj kam edhe fëmijët . Kam 3-e zemra . 💛💛💛 Megjithatë kemi qënë në Sarandë Himarë Ksamil janë vëndet më të bukura në Al-ë . Sidomos Ksamili Bora Bora e AL 💎😥

  21. Albert Cake

   Ylli baka bravoo .Je yll fare ♥️🎉nga orgesa

  22. Inva Inva

   Fiks per mu kjo kenga te lumt goja

  23. Denis Sinana

   ♥️♥️😘😘😘🥂🥂♥️♥️Erijona♥️♥️♥️😘😘😘

  24. Αντρεας Ραντζα

   Hajde hajde zmr ime

  25. Juli bledi

   Ylli bravo

  26. mirjeta malasi

   Sa bukur te lumte.Te kendofte ZEMRA o YLLI BAKA

  27. BRU RIB BRU RIB

   PASHA SHQIPERIS TE UROJEM JETE EDHE SHENDET JE MIKU JON I PERJETSHM TE PERSHENDESIM CUNATE E VLORES .. O pasha qe vodhe zemrat te renda i ke bemat ne lule i ketheve gjembat ne cdo cep te vatanit i dhe shperes edhe me mjeranit ky lote populli qe derdhet lume i mbytet ata larte ne gjum qe u a ben jeten fertu te gjithe te ulemi ne gjungje qe shpirtin na i ndricon me kenget qe kendon e plaget e popullite sheron ..RESPEKT ..YLLI .. SHQIPERIS..

  28. Liljana Debrova

   👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  29. Sonila Kananaj

   O ylli te lumt ajo goj e embel je numer 1

  30. Eli.elvira Eli.elvira

   👏👏👍👌😍🌟🌟🌟🌟🌟🌟😗

  31. Florian Shanaj

   😍😍😍😍😘

  32. Enkeleda Ozuni

   Telioooo 👌👌

  33. Denis Sinana

   💟💟💟💟💟😘😘😘😘😘

  34. Luciana Ormeni

   Na kenaqe jete tè gjate tè uroj nga italia legjenda e jugut

  35. Beqo Ca

   Bravo ylli

  36. Algert Janca

   Suksese ylli je i papam te lumt goja per kete keng qe ke nxhjerr bravoooooo

  37. Eni Gabo

   Bravo 👏👏👏👏👏

  38. Sokol Xhafaj

   Bukur ylli baka . Po shum shpejt po te zvendeson Djali nga fieri Ervis Behari!

  39. Marsela Hoxha

   Bello da davvero

  40. Fratari Onlinr

   Te lumte goja o ylli baka..

  41. Eleni Mucaj

   😍😍

  42. Alba Stoja

   Te kenaqin keto kenget shqiptare.bravo ylli baka

  43. Glesida-Έλενα Toska

   💕💕💕💕💕

  44. Liliana Grande

   Bravoooo

  45. Lindita Musollari

   Bravo ylli je imadh shum keng ebukur

  46. Μανος Τουρκακης

   ❤💗❤💗❤💗❤

  47. Geni Skenderaj

   Shume e bukur kenga

  48. Mateo Ruko Mateo Ruko

   bravo 👍👍👍👍

  49. Rezart Agara

   Esc perpara nena

  50. enea senja

   super